You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, September 13th 2018, 4:14pm

Lisad

Professional

• "Lisad" started this thread

Occupation: Magic tricks

• Send private message

Yeni oyuncular için setler

Sevgili Oyuncular,

Bildiğiniz gibi 9.0 güncellemesinden bu yana yeni oyuncularımıza Nadir Nesne seti gönderilmektedir. Bu uygulama kısa bir zaman sonra durdurulacaktır.

Bu tarz hediyelerin, 10.0 gibi küresel güncellemelerle tekrar gönderilebileceğini bilmenizi isteriz. Yeniliklerimizi takip etmeye devam edin.
Regards,
Allods Online Administration

This post has been edited 2 times, last edit by "Drakdish" (Mar 17th 2021, 12:08pm)

2

Thursday, September 13th 2018, 4:43pm

bu nadir nesneden aldıgımız urunler mi oluyor. yoksa yeni oyunculara gelen hedıyeler mi. bence bu gibi tekliflerin revize edilerek tekrar sunulması cok başarılı bir çalışma olur.

3

Thursday, September 13th 2018, 4:51pm

@quentana

Yeni oyuncularımıza gönderilen setlerden bahsediyoruz.

4

Thursday, September 13th 2018, 4:56pm

teşekkurler anladım bence cok başarılı çalışmaydı devamı umarım gelir :)

5

Friday, October 12th 2018, 10:45am

hocam merhaba. Hala devam ediyor mu bu etkinlik? oyuna başladım lakin bahsedilen hediyeler verilmiyor bir yerde eksik mi yaptım acaba?

6

Thursday, March 14th 2019, 10:26pm

igoretown

Beginner

Occupation: Yayıncı

• Send private message

10.0.00.21 Pre Patch de direkt olarak itemler tek sandıkta verilmiyor artık daha adil bir şekilde seviye 4-6-10-15 sonrası her 5 seviyede bir açtığınız sandıktan yeniden benzer ödüller çıkmakta ve oyunu biraz daha zevk alarak oynamayı sağlamaktadır.

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Mar 15th 2019, 1:20pm)

Rate this thread