You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, September 17th 2018, 3:13pm

Silinmiş karakter

Merhaba 15.10.2018 tarihinde tamamen yanlışlık üzere ana karakterimi sildim bununla ilgili destekle iletişim kurmama rağmen olumlu bir cevap almayı bırakın dalga geçer gibi reen karakterinizi geri getiremeyiz deyip konuyu kapattılar sorunuma çare bulamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım lütfen yardımcı olun. :( :( :(

2

Monday, September 17th 2018, 3:59pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Silinen karakterler için forum üzerindne herhangi bir işlem yapamıyoıruz.

3

Monday, September 17th 2018, 4:07pm

Destek de yardımcı olmuyor şu durumda bana geri getirmek mümkün diyorlar cumartesiden şu saate beklıyorum açtığım sorgulara bakmıyorlar ne yapmam gerek ?

4

Monday, September 17th 2018, 5:16pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Destek ekibinden gelecek olan cevabı lütfen sabırla bekleyin. İşlemlerin ve incelemelerin zaman alacağını unutmayın.
.

5

Tuesday, September 18th 2018, 11:18am

Sadece Destek Ekibinin yardımcı olabileceği konuları forumda tartışmak yasaktır.

/Konu kilit