Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Oyunu Türkçeye çevirme

Merhabalar,
Oyunu daha yeni indirdim. Türkçe sitesinde sadece üyelik aktarımı kısmı vardı, indirmeyi bulamadım.
Avrupa Clienti indirdim. Türkçeye çevirmemin imkânı var mı?

2

Merhaba, Portala tıklayıp sağ üst'deki dil seçeneyini türkçe yapıp oyunu indire bilirsiniz. Dil çevirme imkanı yok malesef.
.

3

nasıl yapıcaz bu türkçe olayını başgan çözemedim

4

Merhaba,

Buraya tıklayarak oyunu Türkçe olarak indire bilirsin.
.

5

Çeviri hataları çok fazla

Konuyu çok uzatmak istemiyorum, talentleri dikkatli incelerseniz çok fazla çeviri hatası var basit bir örnek Ozan ( Talentte SOLO olarak tanımlanan yetenek, yetenek ağacında TEK KİŞİ olarak çevrilmiş resmen google translate )

Eğer ihtiyaç varsa gönüllü çeviri yapabilecek insanlar var bende yardımcı olabilirim ama böyle google play oyunu gibi çeviri yapmayın rezillik. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

6

Geri bildirimin için teşekkür ederim, konu bilgimiz dahilindedir ve üzerinde çalışıyoruz :)

7

türkçe yapın şu oyunu oyunu silcem

Merhaba,

8

Merhaba,

Oyunumuz zaten türkçe olarak oynanabiliyor.