You are not logged in.

1

Saturday, May 10th 2014, 3:20pm

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Demirci Rehberi

Demirci olmaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken şey, demirci rehberi ile görüşmek olacak. Meslek olarak demirci seçip, aynı npc’nin ticaret bölümündeki demirci kitabını alıp okumak gerekir. Kitabı alıp okuduktan sonra, demirci rehberine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelir.

Rehberin sizi yönlendirdiği şekilde gerekli malzemeleri satın almalısınız . Bunları rehberdeki ticaret seçeneğine tıklayarak bulabilirsiniz.

Bir meslekte başarılı olabilmenin birinci adımı, o meslekle ilgili kullandığınız ekipmanları geliştirmektir. Demirci aletleri için daha iyi bir alet al seçeneğine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki geliştirme seçenekleri çıkar. Seviyenize göre kullanabileceğiniz 4 geliştirmeyi de demirci tezgahına basarak başarı şansınızı artırabilirsiniz. Bu da zaman ve malzeme kaybınızı engeller.

Kalitesiz Sargı. Aleti Geliştirerek alınan ilham'ı ikiye katlar. Çırağın sefer Demirhanesi ile birlikte kullanılabilir.

Kalitesiz Alev Katalizörü. 1 Yeniden dövme ekler. Çırağın sefer Demirhanesi ile birlikte kullanılabilir.

Kalitesiz Taşlama Aracı. Aleti geliştirerek sadece renkli yarı mamul üretilmesini sağlar. Çırağın sefer Demirhanesi ile birlikte kullanılabilir.
Kalitesiz kürk. Yarı mamul miktarı üzerindeki sınırı kaldırarak yeniden dökmeyi en aza indirir. Çırağın sefer Demirhanesi ile birlikte kullanılabilir.

Geliştiricileri satın aldığınızda çantanızın zanaatlar kısmına gelecektir . geliştiricinin üzerine sağ tıklayarak , demirci aracınızın üzerine tıkladığınızda geliştirmenin sağladığı özellik tezgahınıza eklenmiş olur.
Eğitim Kazması.Cevheri kaynağından toplar.

Sefer Demirhanesi. Ağır zırh ve yüzükler yapar.

Cevher. Demircilik ve silah yapımında kullanılan nesneleri üretmekte kullanılır.

Meslekte her seviye atladığınızda üretebileceğiniz yeni nesneler tarif listenize eklenir. Bunun yanı sıra seviyenize uygun olmak kaydı ile şemalar okuyarak da yeni itemlerin yapılmasını öğrenebilirsiniz. Unutmayınız ki, otomatik olarak eklenen tarifleri yaptığınızda karaktere bağlı olacaktır ve ürettiğiniz nesneleri sadece siz kullanabilir veya NPC’ye satabilirsiniz, şema ile öğrenilenleri ise başka oyunculara satma imkanınız olacaktır.

Arkadaşlar Sizlere kısa ve öz olarak çabucak kavramanız için açıklamaları Rehberlerde gördüğünüz gibi kolay ve aynı anlatımları yazdım, Burada amacımız sadece sizlere yardımcı olmak ve bilgilendirmek.
İyi Forumlar..
.

2

Saturday, January 31st 2015, 12:07pm

Zauberer

Beginner

• Send private message

Demirciligin temelleri birinci adım

20. Levelde bi büyücü karakterim var ve demircilik meslegini seçtim ama ilk görevi bir türlü tamamlayamadım bir araç geliştirin yazıyor neyi geliştirmem gerek ve nasıl yardımcı olursanız sevinirim.

3

Saturday, January 31st 2015, 8:19pm

Selamlar.

Terzilik mesleği geliştirmelisiniz, hatalı bir seçim olmuş..Forumda meslekler hakkında bölüm var ordan bilgi sahibi olabilirsiniz.

4

Saturday, March 14th 2015, 12:13pm

Zauberer

Beginner

• Send private message

Teşşekkür ederim