You are not logged in.

1

Sunday, January 20th 2019, 5:10pm

Oyuna başlamayı düşünenler buraya!

Arkadaşlar Herkese öncelikle merhaba. Allods Online'ı 50 level patchinden beri oynamaktayım. Çok keyifli zamanlar çok anlamlı dostluklar kazandığım bir oyundu. Allodstan sonrada hiç bi mmorpg oyun beni sarmadı. P2P server'ını öğrendiğimde direk başladım 15 türk arkadaş vardı ve beraberimde 20 kişiyle beraber gelerek ANKA birliğini kurmuş olduk. ortalama günlük online sayımız 34 35 civarlarıydı. Ve bi süre sonra Avarice birliği ve onun gibi köklü birlikler gücümüze karşı koyamadıkları için oyunu bıraktılar . Bu sebepten ötürü ortak alan savaşlarıda son bulduğundan çoğu kişi bıraktı oyunu.

Bunun devamında yönetime gelirsek Avrupa server'ı her kimin elinde ise oyunu mezarlık etti. ki bu oyun en son mezarlık olacak mmorpg lerden bitanesi .Konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

2

Sunday, January 20th 2019, 6:42pm

Ben de hala takipteyim oyunu. Gönül isterdi ki tekrar başlayıp oynayalım ama bu para politikası çoğu kişiyi yıldırdı artık. Kur olaylarına sessiz kalan yönetim dediğin gibi mezarlığa bakadursun. Para yatırıp oynamaya hiçbir şey demiyorum yapımcıların hakkı ama şu öğrenci halime oyuna yatırmam gereken parayı hesapladığımda oyundan soğuyorum. Yapıcak bir şey yok böyle gelmiş böyle gider. Yıllardır süren bir durum bu.

3

Sunday, January 20th 2019, 7:22pm

P2P de oyuncu olsunda kur sorunu bi türlü halledilir. Benim gibi seninde durumun ve bu konu altında bi çok kiişinin toplanacagına eminim . Herkes erinmeden yazsın konu altına duruma görede toplanalım bi kanalda bence .

4

Monday, January 21st 2019, 9:46am

Her gelen 2-3 hafta oynayıp bırakmasa oyundaki kişi sayısı çok çok daha fazla olurdu malesef.
Epilogue Smuggler Paradise
Engineer Empire Side/Utopie

5

Monday, January 21st 2019, 10:02am

2 3 hafta oynayıp gitmelerinin sebebi oyun içi kişi sayısının az olup etkinliklere girememesi ve rekabet olmamasından kaynaklı.

6

Monday, January 21st 2019, 12:39pm

Benim gördüğüm daha çok yeni gelen oyuncuların bişey yapmak istememesi, genellikle oyuna girip günlükleri yapıp afk kalıp daha sonra oyunda etkinlik yok demeleri çok saçma. Her gün BGs çekiyo isteyen insanlarla compass da gidiyoruz, her hafta oyundaki 3 guildde raidi normal modda yapıyo ve oyun şuan az kişiyle bile oynanabilir durumda(en azından benim için).
Epilogue Smuggler Paradise
Engineer Empire Side/Utopie

7

Sunday, March 31st 2019, 9:12am

Başlamayi Düşünüyorum Bilgi Lazim

Merhaba herkese, eski bir oyuncu olarak o kadar özledim ki şu oyunu ve sıcak ortamını anlatamam. Gelelim aylık ücretine 2 aylık falan abonelik ne kadara patlar bana ortalama bir rakam verin lütfen öğrenciyim bide 20-30 var mıdır ? Diğer sorum ise benim için çok önemli, bu p2p server ne kadar kalabalık ? yani örneğin leveling yapıyorum diyelim bir mapte etrafta 1-2 tane başka oyuncu görür müyüm ? dedikleri kadar az kişi mi oynuyor oyunu ? oyuncu sayısı ortalama ise cidden başlayabilirim, Cevaplarınızı bekliyorum sevgiler saygılar, Bu arada cidden büyümek istiyorsanız sayfaca, facebook instagram twitter üzerinden aynı ismi kullanarak bir sayfa oluşturun ki büyüsün bu topluluk.

8

Sunday, March 31st 2019, 12:02pm

Merhaba, level kasarken pek oyuncu göremezsin etrafta, hem görüp ne yapacaksın ki? levelling işi kolay, işler 85ten sonra başlıyor. 85ten sonra oyun içerisinde tüm etkinlikleri yapabilirsin, oyuncu sayısı az ama her türlü etkinlği yapacak kadar da var. Zaten aşırı kalabalık olmasındansa böyle az öz olmasını yeğlerim ben şahsen. Abonelik konusunda 3 aylık veya 6 aylık alırsan hesaplı geliyor. 2k kriye (20€) 6 aylık alabilirsin.

This post has been edited 1 times, last edit by "Instinct" (Mar 31st 2019, 3:37pm)

9

Wednesday, April 17th 2019, 9:27pm

Arkadaşlar MMORPG oyunu arıyorum bu aralar ve inanın çoğunu begenmedım hani ben TÜRK arkadaslarımla beraber oynamak ıstıyorum bu MMO ları ve olsun farklılık ıstıyorum artık ve bu oyun benı tatmin edecek gıbı oyuncu sayısı düşükmüş duyduguma gore oyuna baslamayı dusunen arkadaslar varsa ben bu işe varım amacım para pul yatırmadanda öğrenci halimizle zevk alacagımızı dusunuyorum sız ne dıyorsunu bu konuda ?

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Apr 18th 2019, 6:02pm)

10

Wednesday, April 17th 2019, 11:45pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Arkadaşlar MMORPG oyunu arıyorum bu aralar ve inanın çoğunu begenmedım hani ben TÜRK arkadaslarımla beraber oynamak ıstıyorum bu piyasada ki bazı MMO lar gibi wow olsun, farklılık ıstıyorum artık ve bu oyun benı tatmin edecek gıbı oyuncu sayısı düşükmüş duyduguma gore oyuna baslamayı dusunen arkadaslar varsa ben bu işe varım amacım para pul yatırmadanda öğrenci halimizle zevk alacagımızı dusunuyorum sız ne dıyorsunu bu konuda ?

Yeni güncellememiz ile sanılanın aksine oyuncu sayısında gözle görülür miktarda artış var, seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Ayrıca oyunda beraber oynayabileceğin Türk birlikleri de mevcut (Hilal, Criminalss vs.) ^^

This post has been edited 4 times, last edit by "Discotech" (Apr 18th 2019, 6:09pm)

11

Thursday, April 18th 2019, 11:29am

ironist

Trainee

Occupation: Professional Procrastinator

• Send private message

Şöyle bir gerçek var ki F2P serverında para yatırmadan oynaman aşırı zor. P2P'de oynamak için de aylık bir miktar (5€) para vermen gerekiyor.
Rave

12

Tuesday, June 11th 2019, 1:05pm

abonelik alırken güncel kur farkını mı kullanıyorsunuz yoksa önceden belirli olan kur üzerinden mi?

13

Tuesday, June 11th 2019, 4:39pm

ironist

Trainee

Occupation: Professional Procrastinator

• Send private message

Abone olmak için ilk önce hesabında minimum 500 kristal bulunması gerekiyor. 500 kristali oyun içi altını kristale dönüştürerek veya siteden satın alabiliyorsun. Siteden satın alırken tabii ki güncel kur farkı baz alınıyor. Şu an itibariyle 5€ 32,92₺'ye eş değerde.
Rave

Rate this thread