You are not logged in.

1

Sunday, May 11th 2014, 6:10pm

Tikra Rika Mağarası

46 lvlda bir görev var bir yapamadım 49 lvl olmama rağmen 3. vahiyde ölüyorum nasıl yapılcağını bilen varmı

2

Sunday, May 11th 2014, 6:37pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Tika Rika Mağarası Görevlerinde zaten sana tanıtım için gerekli kolaylıklar sağlanıyor, Her etap farklı farklıdır ve sana verilen sikil ve özellikleri doğru zamanda veya sana verilen zaman sürecinde yapman kendin kavraman lazım tek kişilik olduğundan dolayı kendin yapman gerekecek.
İyi Forumlar..
.

3

Sunday, May 11th 2014, 6:53pm

3. vahiyde tek can basma verdikleri için oda 30 saniyede bir olduğu için ölüyorum biraz açıklayabilirmisiniz

4

Sunday, May 11th 2014, 6:57pm

Gereken simya esanslarını al yanına öle dene astral şifa iksiri gibi muzayede den bakabilirsin
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

5

Sunday, May 11th 2014, 6:58pm

Discotech

Professional

• Send private message

3. vahiyde tek can basma verdikleri için oda 30 saniyede bir olduğu için ölüyorum biraz açıklayabilirmisiniz
Tek can basma vermiyor görev bitene kadar belli sürelerle sürekli kullanılıyor yenilenme zamanını takip etmelisin.
.

6

Sunday, May 11th 2014, 8:10pm

kaç lvlde reen açılıyo
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

7

Sunday, May 11th 2014, 8:14pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

kaç lvlde reen açılıyo

Vahiy adasını bitirince tika rika yapıp reen açıyorsun.

8

Sunday, May 11th 2014, 11:26pm

Tek can basma vermiyor görev bitene kadar belli sürelerle sürekli kullanılıyor yenilenme zamanını takip etmelisin.
tamam işte 30 saniyede bir basabiliyorum moblar arkadan vurunca yavaşlattığı içinde ölüyorum

9

Sunday, May 11th 2014, 11:39pm

Discotech

Professional

• Send private message

Gerisi sana kalmış esansını potlarını alıp herkes nasıl yapıyorsa sende yapacaksın başka alternatif yok mobları sana yaklasmadan kesmen gerek sana gelen kısımı.
.