You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, March 20th 2019, 8:53pm

Eski Oyuncularin Suçu Nedir?

Merhabalar oyuna 2010 yılında başladım baya para harcadım o günün koşullarında 6- 6 - 6 ve 5 - 5 - 5 taş yaptım ilk başlarda gayet güzeldi. Güncellemeler ile o dönemde de adaletsiz hale getirdiniz sonrasında oyunu bıraktım. Yaklaşık 20 gün önce tekrar oyuna geldim değişenleri anlamaya çalışırken güncelleme geldi. Güzel ama açıklamalara baktım ki 80 lvl gelen yeni oyuncu 6. seviye taş alıyor dahası para vererek aldığım bir sürü bonusu. ŞİMDİ SORUYORUM SİZE ADALETİNİZ BUMU ESKİ OYUNCUNUN SİZİN GÖZÜNÜZDE HİÇ DEĞERİ YOKMU? :evil:

2

Wednesday, March 20th 2019, 9:10pm

Eski oyunculardan devam eden çok insan var gördüğüm ki onlar bu zamana kadar elleriyle ve emekleriyle 10 - 11 hatta 12 taş bastılar. (Etkinlikler vs.)
Bu uygulama oyuna yeni insanların başlaması için teşvik edici bir hareket ve ben bunu destekliyorum. Zamanında forumda bu muhabbet yine açılmıştı oyuncuların çoğu da hak vermişti. 6 taş ve bir kaç tomarın ilk ciltlerini basmak abartılacak kadar büyük bir şey değil.

3

Wednesday, March 20th 2019, 10:08pm

2012 de oyunu bırakmıştım geri döndüm halen taşlarım 6 ve 5 seviye bumu hak? bunumu savunuyorsun?

4

Wednesday, March 20th 2019, 10:37pm

Dostum kendin de söylüyosun oyunu bırakmıştım diyosun. Oyunu bıraktıysan sonuç olarak gelişimin de eksik kalacaktır. Şu an neyi savunduğunu inan anlamış değilim. Kaldı ki kendi savunduğunun ne olduğunu sen farkında mısın ona bile emin değilim.

5

Wednesday, March 20th 2019, 10:44pm

şakamısın sen?
zamanında para verip yaptığım taşlar şuan pul olmuş diyorum bir hak tanınıyorsa herkeze eşit davranılmalı oyuna geri dönmem suçmu sence?
farzet 2 ay önce başlayanın suçu ne?
milletçe at gözlüğü takar birilerini ölesiye savunur hale geldik birazda adalet isteyin artık yeter....

6

Wednesday, March 20th 2019, 11:03pm

Forumda sanmıyorum ki oyun sistemini öven, ölesiye savunan belli bir kitle bulunuyor olsun. Genelde forum, sistemi eleştiren (bazen haklı- bazen haksız sebeplerle) oyuncularla dolu. At gözlüğünden bahsediyorsun ama konuyu tartışmış olduğun kişinin sana yazdıklarını bile düzgünce okuyup kavramaya çalışmıyorsun, acaba at gözlüğünü takan kim? Ama ne hikmetse yeri geldiğinde foruma ''oyunda oyuncu kalmadı oyuncu'' diye postlar açıp herkesi galeyana getiren yine sizsiniz.

Gerçekleri söylemek ne zamandan beri ölesiye savunmak ve adaletsizlik oldu acaba ?

7

Wednesday, March 20th 2019, 11:10pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Yapmış olduğumuz bu uygulamanın amacı oyuna daha fazla oyuncu kazandırmak. Oyunu bırakmış olmanız kimsenin suçu değil bu konu böyle karşılanmamalı. Verilen hediyeler yeni başlayan bir oyuncuyu güncel oynayan bir oyuncudan daha üstün kılmıyor zaten.

8

Thursday, March 21st 2019, 9:44am

Tamam yeni oyuncu aramaya devam edin eskiden olduğu gibi elimizdeki oyuncular niye bu oyunu bırakıyorlar diye düşünmeyin. 2012 deki politika aynen devam ediyor. Güncelleme ile her seferinde yeni çıkan karakterleri eskilere göre daha güçlü yaparlardı sırf bu yüzden 8 kişi bıraktık oyunu oyun gene aynı yönde devam ediyor geri dönmeye değmez... YENİ OYUNCU ARAMAYA DEVAM EDİN....

9

Thursday, March 21st 2019, 11:28am

Merhabalar,

Oyuna İster geri dön ister dönme bu herkese sunulan hak olduğu gibi sana'da sunulmuş bir hak. Lakin Şunu anlaman gerek Zamanında bir sürü para yatırıp yaptım dediğin taşlar şuan 3 kuruşa yapılıyor. 6 ve 7 taşların oyunda hiç bir hükmü kalmadı. Yeni başlayan oyuncuların aldıkları hediyeler oyunda çok bir etki sunmuyor.
Yönetim de bunun farkında olduğu için yeni başlayan oyuncuların 0 dan başlaması yerine hediye vererek destek olmaya çalışıyor. Sana tavsiyem yönetimin verdiği hediyelerin değerlerini bir hesapla. Kendin bile ben bunun için mi tartışmışım diyeceksin. Yeni oyuncuya, yayıncılara, youtuberlara destek olma politikası bütün oyunlarda mevcut istediğin oyunu oynaya bilirsin.
!!! KİNG WAS HERE !!!

10

Thursday, March 21st 2019, 2:31pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Şimdi arkadaşlar konuyu farklı bir boyuta taşımaya gerek yok. Zaten bu nesneler yeni oyuncuları düşünerek hazırlanmış. Daha önceden bunlar bize verilmedi yeni gelen oyunculara da verilmesin demek çok garip değil mi ? Bencilce düşünmeye gerek yok. Oyunu oynamak veya oynamamak kişilerin kendi vereceği kararlardır. Bu durum birkaç ay önce kaldırıldı ve sizler tekrar gelmesini istediniz. Şimdi tekrar geldi ve şikayet ediyorsunuz. Bu yönetimin kararıdır bunu bilmenizi istiyorum. Sadece içeriğinde iyileştirmeye gidildi.
İyi oyunlar.
.

11

Thursday, March 21st 2019, 3:00pm

bence başarılı bir düşünce bu hediyeler hatta yeni başlayan arkadaşlar için gec kalınmış bir düşünceydi bu 2. gelişi. karakteriniz cook ıyı degılse 0dan acmazın daha guzel olur hediyeler güzel ve çok. eski arkadaşlar zaten warpta eski oyuncuların rutbe ve taşlarına göre warp hediyesi yolluyorlar bu da spoiler olsun :D saygılar ıyı oyunlar. hatta ricam bu sistemde kalıcı olması. eski oyunculara kıyak olarakta beyaz yesil mavi mahfazaların dropları 3 4 katına cıkarsa cümbür cemaat mutlu olunur :)

12

Thursday, March 21st 2019, 5:12pm

Şimdi arkadaşlar konuyu farklı bir boyuta taşımaya gerek yok. Zaten bu nesneler yeni oyuncuları düşünerek hazırlanmış. Daha önceden bunlar bize verilmedi yeni gelen oyunculara da verilmesin demek çok garip değil mi ? Bencilce düşünmeye gerek yok. Oyunu oynamak veya oynamamak kişilerin kendi vereceği kararlardır. Bu durum birkaç ay önce kaldırıldı ve sizler tekrar gelmesini istediniz. Şimdi tekrar geldi ve şikayet ediyorsunuz. Bu yönetimin kararıdır bunu bilmenizi istiyorum. Sadece içeriğinde iyileştirmeye gidildi.
İyi oyunlar.

daha önceki uygulamayı bilmiyorum 7 yılın ardından geri döndüm arada ne olup bitti bilmiyorum. Ben onlara vermeyin demiyorum zaten bu hakkı bizlere de tanıyın diyorum. Kaybetmek yerine kazanmayı niye tercih etmiyorsunuz onu anlamıyorum. Yeni gelende bir sonraki büyük güncellemede gitmesi devam edecek. Bu politika 2012 de de aynıydı şimdide aynı isyanım onadır....

13

Thursday, March 21st 2019, 5:33pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Zaten bu hakkı sizlere de tanıdık bu durumdan faydalanmak istiyorsan yeni bir hesap açıp sende yararlanabilirsin. Oyuncuları olumsuz yönde etkilemekten vazgeç.
.