Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

24. 03. 2019, 00:18

Yeni Birlik Arıyorum

Selamlar, yaklaşık 8 aydır oyunda değildim ve tekrar başlamak istiyorum :) Katılabileceğim yeni Türk birlikleri yada eski varmı?

2

24. 03. 2019, 11:16

Selam ,

Hangi tarafta oynadığını bilmediğim için iki tarafta da Türk arkadaşlar var. İttifak tarafında kayda değer bir Türk birliği mevcut değil herkes dağılmış durumda. Yinede girmek istersen Criminals'ta birkaç kişi oynuyor sanırım. İmparatorluk tarafında Hellpatrol , Rulling , Rush ve Annka gibi birlikler mevcut. Söylediğim birliklerde bulunan bir kişiye memuru yada lideri sorarsan yardımcı olacaklardır sana. İyi şanslar. :D
!!! KİNG WAS HERE !!!

3

24. 03. 2019, 23:30

Selam ,

Hangi tarafta oynadığını bilmediğim için iki tarafta da Türk arkadaşlar var. İttifak tarafında kayda değer bir Türk birliği mevcut değil herkes dağılmış durumda. Yinede girmek istersen Criminals'ta birkaç kişi oynuyor sanırım. İmparatorluk tarafında Hellpatrol , Rulling , Rush ve Annka gibi birlikler mevcut. Söylediğim birliklerde bulunan bir kişiye memuru yada lideri sorarsan yardımcı olacaklardır sana. İyi şanslar. :D
Teşekkürler! İttifak tarafındayım. :)

4

05. 04. 2019, 14:38

İyi forumlar Eğer hâlâ birlik bulamadıysanız Hilal birliğinle iletişime geçebilirsiniz iyi oyunlar dilerim

Discussions similaires

Noter cette discussion