You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, March 24th 2019, 7:08pm

Merhaba ben 2012

Merhabalar,

2012 'den hepinize selam getirdim.

Pagan karakterim vardı o zamanlar son seviye 59'du ve Dps canavarıydım.

Oyuna geri döndüm anladığım kadarıyla Şifaci DPS pagan Healler olmuş :)

Paganın Son durumu nedir ?
59 olduğum için seviye atlama gerekiyor.

Görevleri takip ederken önerdiğiniz bir taktik yol vs var mı ?

Pve için nasıl bir talent uygulamam gerekiyor.
2012 de tek kombo'da kritikle Boss ve half bossları teklerdim.
Şuan Karakter bana ben karaktere bakıyorum.

Buna bırakıp Enkarna herahngi bir karakterle mi devam etmem daha mantıklı olur.
22lv'da büyücü enkarne var şuan .

Zamanında taş duvarı almak için açmıştım sonra bırakmak zorunda kaldı. Enkarne sisteminde değişiklik var mı ?

Özetle geri dönen birini elden elde bir bilgi deneyim açısından elden ele plzzz.

Teşekkürler
Mozilla / FirefoxGirl

2

Monday, March 25th 2019, 10:37am

Selam,

Öncelikle tekrardan hoş geldin. O zamandan bu zamana oyun köklü değişimler yaşadı kendini geliştirdi ve geliştirmeye de devam ediyor.Bütün sınıflara özgü yetenekler eklendi.Örneğin oynadığın pagan için Şifa(Heal), destek(Pvp),işgal(Dps) gibi yerine göre kullanabileceğin talentler yapman gerek.Pagan şuan pvplerde en iyi şifa atan sınıf bunun yanında adalarda ve raid'lerde çok yüksek dps çıkartır.
Seviyeni yükseltirken herhangi bir taktik uygulamana gerek yok dümdüz görevlerini yap bitir. Eskisi gibi lvl kasması zor değil. Yeni başlayan birisi en fazla 1 haftada 85 lvl olabiliyor.
Hangi rolde oynamak istiyorsan ona uygun bir sınıfı seçmelisin.Pagan şuan dediğin gibi pvp'lerde healer olarak oynanıyor.Merak ettiklerini sorabilirsin herkes elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaktır.
İyi eğlenceler :thumbsup:
!!! KİNG WAS HERE !!!

This post has been edited 1 times, last edit by "mehmet34" (Mar 25th 2019, 10:51am)

3

Thursday, April 25th 2019, 9:36pm

Bende 2012 oyuncusuyum oyun tekrar başlamaya değer mi?Yoksa hala parayı basan kral mı?

4

Friday, April 26th 2019, 11:31am

Selam,

Öyle bir soru sormuşsun ki kimse cevap vermek istememiş :D Evet senin tabirinle parayı basan hala kral oyunda. Fakat oyunu eğlenmek için oynamak yerine oyunda kral olacağım diye başlarsan çok hüsran yaşarsın. Çok arkadaşımız oyuna başladı emek harcadı para yatırdı ve bu yarışı kazanamayacağını anlayıp bıraktı. Oyun eski Tr server'ı değil artık arkadaşlar. Dünyanın her yerinden insanlarla birlikte oynuyoruz. Bazı milletler euro kazandığı için bizden biraz daha rahat oluyorlar. Şahsen kendi adıma konuşacağım. Ben bu oyunu oyunda kral olmak için oynamıyorum. Sevdiğim insanlarla birlikte zaman geçirip eğlenmek için oynuyorum. O beni kesmiş bu beni kesmiş le ilgilenmiyorum. Oyunu seviyorum oynamak istiyorum ve oynuyorum önemli olanda bu. Son olarak şunu da ekliyeyim 1v1 de herkesi yeniyor olsanız da oyunda hiç bir getirisi yok. Ego tatmin etmek istiyorsanız bunun bir doğru orantısı var. Egon ne kadar yüksekse bu oyuna o kadar para yatırman gerekecek. Bundan sonra oyuna başlayacak arkadaşlar oyuna ne kadar para yatırılmalı acaba diye düşünmesinler. Benim egom ne kadar yüksek acaba diye düşünsünler...
!!! KİNG WAS HERE !!!