You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, March 25th 2019, 4:05pm

Nefertiity

Trainee

• "Nefertiity" started this thread

• Send private message

Yeni Güncelleme ile ilgili

Selam arkadaşlar umarım güncellemeden memnunsunuzdur henüz sizlere sormadık.
Tam da bu sebepten dolayı, güncelleme ile ilgili görüşlerinizi merak ettiğimizden sizlere sormak istedik :)
Ayrıca önerileriniz ve isteklerinizi de bu başlık altından değerlendirebiliriz. :thumbsup:

2

Monday, March 25th 2019, 4:14pm

bence bu patch şu zamana kadar gelen en iyi patch oyuna farklı bir hava kattı herkesin yeni şeyler görmek istediği farketmenize sevindim inşallah böyle devam edersiniz

3

Monday, March 25th 2019, 4:57pm

bence bu patch şu zamana kadar gelen en iyi patch oyuna farklı bir hava kattı herkesin yeni şeyler görmek istediği farketmenize sevindim inşallah böyle devam edersiniz.
Aynı şekilde ben de katılıyorum bu yorumuna. Oyun bu sefer farklı bir hava veriyor. Dünya Boss' ları üstüne mezesi olmuş. Hala daha geliştirilebilir tabii ki. Teknik ekibi tebrik ediyorum.

4

Monday, March 25th 2019, 4:58pm

Bence patch güzel ama dünya bosslarında fps sıkıntısı çekiyoruz onun dışında pek bir sıkıntı yok güzel bir patch

5

Monday, March 25th 2019, 5:03pm

Patch iyi güzel yeni şeyler ekleniyor lakin bazıları gereksiz duruyor örnek olarak goblinbol artık oynanmıyor gördüğüm kadarıyla bunun dışında dünya boss'ları sınıf dengelemeleri de hoş gibi mühendisin aşırı güçlü olması dışında son olarak dominyon'un yeni hali daha kötü olmuş gibi tabi alışınca güzel gelebilir genel olarak güzel gibi ama hala oyunda patch dışında geliştirilmesi gereken şeyler var iyi günler.

6

Monday, March 25th 2019, 5:34pm

Nefertiity

Trainee

• "Nefertiity" started this thread

• Send private message

Patch iyi güzel yeni şeyler ekleniyor lakin bazıları gereksiz duruyor örnek olarak goblinbol artık oynanmıyor gördüğüm kadarıyla bunun dışında dünya boss'ları sınıf dengelemeleri de hoş gibi mühendisin aşırı güçlü olması dışında son olarak dominyon'un yeni hali daha kötü olmuş gibi tabi alışınca güzel gelebilir genel olarak güzel gibi ama hala oyunda patch dışında geliştirilmesi gereken şeyler var iyi günler.

Sınıflar arası güç dengelerinin güncellemenin ilerleyen zamanlarında değişeceğini düşünüyorum, bence bir şey demek için henüz çok erken. Dünya Boss' larında ki fps sorunun farkındayız, herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda forumda duyurulacaktır.

Teşekkürler :)

Rate this thread