You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, March 29th 2019, 7:11pm

Soru zamanı

Dün açtığım konudan sonra gelen cevaplardan çıkardığım sonuç oyunda oyuncu sayısı artmış. Bu Allods için sevindirici ve önemli bir gelişme zira ilk açıldığı dönem dışında diğer mmorpg oyunlarla oyuncu sayısı konusunda yarisamiyordu maalesef. Şimdi arkadaşlar Yeni güncellemeler vs. Birçok şey gelmiş ve değişmiş . Reaction döneminden beri oynamış bir oyuncu olarak açıkçası oyuna girdiğimde kendimi yeni başlamış bir oyuncu gibi hissettim. Size sorum şu anki mevcut güncellemede önemli olan noktalar nelerdir? Ne yapmamız lazım? Sıfırdan bir karakter olusturarak başlamayı düşünüyorum tekrardan bu yüzden vereceğiniz cevaplar önemli benim için.
''ϜϓſϞ''

2

Saturday, March 30th 2019, 2:33am

Sana verebileceğim en önemli öneri dayanışma içerisinde bilgi alışverişi yapabileceğin bir birliğe katılmak. Zaten oyunu oynadıkça yavaş yavaş her şeyin yerine oturacağını göreceksin.
Saygılarımızla,
Allods Yönetim Ekibi

3

Saturday, March 30th 2019, 9:33am

Jinn

Intermediate

• Send private message

Karakterlerin hepsi yeniden tasarlandı ancak genel yapılarını çözmesi çokta zor değil.

Bunun dışında bir anda hepsini anlatmak uzun süreceği için mod abimizin de dediği gibi bir Türk arkadaş ya da Türk birliği bulursanız parça parça sorunlarınıza yardım ederler. Hem sizin için hem bizim için daha rahat olur.

Tekrardan aramıza hoş geldiniz, iyi oyunlar.
^ . ^

4

Saturday, March 30th 2019, 9:44am

destek şifa kullanan karakterler statların dusuk olması nedenıyle şuan biraz sıkıntılı. büyücü asker tapınak yükek dps yapıyor ^^