You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 3rd 2019, 9:54am

Level kasma sorunu

evet arkadaşlar bir 80 lvl charım vardı ittifak tarafında onu kasıyım oynayım diye düşündüm ama şöyle bir sıkıntıyla karşı karşıyayım lvl alamıyorum :D

labirentim ve beni kasacak arkadaşım ya da yapılmamış xp alabılecegım bir gorevım yok.

denemeler şöyle başladı :D

1. saptırma: saptırmada sadece mobları eksebılıyosunuz bosslar alan attımı öluyosunuz xpsi cok az geliyor binlerce saptırma cıkmam lazım ki eziyetin dibi olur.
baktım olmadı arayışa devam
2.Astral ada: arkadaşlar gidebiliyosunuz ama boss kesemıyosunuz en ufak alan saldırıda yerdesınız :D ve süre olarak cok uzun suruyor
baktım bu da olmayacak haftalarca ugrasmak lazım :D
3.element: sıkıntı yasamıyosunuz ama xp cok az 2 hafta debelenır durursunuz :D
4. alrihat: elementle aynı, gorev yapim dersenız canınız az oldugundan görev alanına gidene kadar moblar kesıyo anca gucusuz mobları kesersınız
5.sogot tekrar gorevi: düşündüm ben nasıl seri mob keserim xp alırım sonra aklıma geldı sogotta bi tekarar gorevı vardı orada gorevı alıp mobları farmlamaya basladım ama olacak gıbı degıl cok cok uzun suruyor.
6.adam kesme: bir arkadasla anlastım defin sikkesi bastı bari dedim elementte onu keserek xp kasıyım oda olmadı :D:D okadar az xpler gelıyorkı.
7.para: şöhret sembolu alayım abanayım dedım oda az arttırıp duruyor :D

Hayır oynamak istediğim karakterımle oynayamıyorum bu nasıl iş çok net söyilim arkadası olmayan 80 lvl ve gorevlerını hali hazırda benim gibiyapmıs bırı oyuna gelse kesın tekrar oyunu bırakır bunu net söyleyebilirim çünkü karakterını kasamaz :D

çözüm olarak her şeyi denedim olmadı ya gerçekten deli gibi haftalarda debeleneceksınız ya da hayır sever biri size yardım edecek. lvl almak ciddi problem yardım dilenir vaziyete geliyor insanlar.

Denecek bir şey yok teşekkürler allods :D

2

Wednesday, April 3rd 2019, 10:36am

Aynı sorunu ben de enkarnemde yaşamıştım ve söylediğin bütün yöntemleri denemeye başlamıştım. En son Al rihatta farmlayarak kasmaya karar vermiştim ve 81 level %50 civarında iken, birisi ben sormadan yardım edebileceğini söyledi labirentine soktu kurtardı beni :D

3

Wednesday, April 3rd 2019, 11:12am

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Güncel seviyeye ulaşmak için herkesin labirent ile uğraşmadığını belirtmek isterim. Zor da olsa farm yöntemleriyle kasabilirsin. Senin de dediğin gibi sadece biraz uğraş ve sabır gerekiyor.

4

Wednesday, April 3rd 2019, 11:15am

ahahha kafaya koydum o lvl kasılacak :D ama bunun için şikayetlerden dolayı rusyada gorev koydular diye duydum ama bakalım nekadar dogru bilmiyorum sehir efsanesi suanlık :D

şunuda soyleyim kafa karısıklıgı olmasın normal gorev kasarsanız 0dan hediyeli charlarla gorevler hali hazırda 85lvl diyor sıkıntı gorevlerını fullemiş kişilerde yeni arkadaşların kafası karısmasın

5

Wednesday, April 3rd 2019, 2:15pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Sana bu zor, bu meşakkatli yolda başarılar diliyorum. :)

6

Wednesday, April 3rd 2019, 3:09pm

çok aşırı bunaltıcı :D ittifak yeni arkadaşlara yardım edelim lütfen :D hahahah

7

Saturday, May 11th 2019, 11:45pm

rus server da mor ıtemlerle beraber görevlerde geldi ve 1 saat sürmüyor 85 olmak ılk görev postaya gelen mektup ile baslıyor ama avrupa server adamlar düşünmüyorki bunlar avrupalı para yatırsınlarda debelenırse debelensınler politikasındalar daha mor ıtem gelmedı ama gelsede bunlar görevleri getırmezlar getırseler bilgi cildi satamazlar avrupa serverdan kazandıkları ile kendı mılletlerıne rahat huzurlu oyun sunuyorlar bıraz ınsan avrupa serverınada özen gösterır nankörluk yapmadan sonucda en pahalı bu oyunu oynayan bizleriz ruslarsa bızım yarımız kadar yatırmıyor girip inceleyın ve aradakı nadır nesne fıat farkını görun rub ile alınıyor ve cok ucuza gelıyor eurodan