You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, May 29th 2019, 12:19pm

Son Sürüm Talent Neden Yok ?

Forum aşırı ölü durumda, ben oyuna başlamak istiyorum indirdim paladin açtım forumda geziyorum en erken 2 sene önceki konular yazılar mevcut. Hiç kimse yeni bir rehber hazırlamamış, bilgi sunmamış, hiç bir konu hakkında bilgi yok, yeni bir tartışma yok, birbirinin talentini eleştiren insanlar yok . . ne kadar ölü bir oyun forumu ?

2

Thursday, May 30th 2019, 7:19pm

igoretown

Beginner

Occupation: Yayıncı

• Send private message

Forum aşırı ölü durumda, ben oyuna başlamak istiyorum indirdim paladin açtım forumda geziyorum en erken 2 sene önceki konular yazılar mevcut. Hiç kimse yeni bir rehber hazırlamamış, bilgi sunmamış, hiç bir konu hakkında bilgi yok, yeni bir tartışma yok, birbirinin talentini eleştiren insanlar yok . . ne kadar ölü bir oyun forumu ?
ne yazık ki dediğin doğru ben bu sistemi biraz da olsa değiştirmek için youtube de hizmet veriyorum yakında talent videolarına da başlayacağım dilersen takip edebilirsin.

Youtube.com/Zignectv

3

Friday, May 31st 2019, 12:20pm

bende aynı durumdayım.casus talenti arıyorum hiç bişey bulamıyorum.oyun popülerleşmeye başladı tekrar keşke canlansa burası yine.

Rate this thread