You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, June 2nd 2019, 8:37pm

Eski bir oyuncudan sorular :)

Arkadaşlar merhaba oyunu 2014 yılında ıyunu bırakan eski bir oyuncuyum o eski ortam savaşlar muhabbetler abilerimiz v.s herşeyi özlediğim için bugün foruma girmek istedim ve konularda biraz artış tespit ettim , oynayan arkadaşlara sorum şudur ; bir aralar oyuncu sayısı çok çok çok azdı şuan durum nedir ? f2p server için soruyorum bu soruyu. Tekrar başlasam taş basmakta çok sıkıntı yaşarmıyım aşırı derece bir para yatırmak gibi isteğim yok oyuna şuanlık(taşlarım 5 5 5 5 5 5 di sanırsam ). Pvp olsun etkinlikler olsun oyuncu sayısı beni tatmin edermi eskiye göre ? cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler iyi oyunlar herkese

2

Sunday, June 2nd 2019, 9:30pm

Nefertiity

Trainee

• Send private message

Bu tür sorular forumda çok fazla soruluyor. Yeni gelen güncelleme ile birlikte oyuncu sayısında da gözle görülür oranda artış sağlandı. Ayrıca eski sohbet-muhabbetler PVP' ler , Raid' ler şimdi de mevcut. Oyunda ki Türk Birlikleri sayesinde eski günlere geri dönebileceğini düşünüyorum. ^^

İyi Forumlar

3

Sunday, June 2nd 2019, 9:36pm

Bu tür sorular forumda çok fazla soruluyor. Yeni gelen güncelleme ile birlikte oyuncu sayısında da gözle görülür oranda artış sağlandı. Ayrıca eski sohbet-muhabbetler PVP' ler , Raid' ler şimdi de mevcut. Oyunda ki Türk Birlikleri sayesinde eski günlere geri dönebileceğini düşünüyorum. ^^

İyi Forumlar
Çok haklısınız biraz üşengeçlik oldu sanırım birde cevap vericek sayısını merak ettim açıkcası cevabınız için teşekkür ederim :) Kısa bir soru sormak istiyorum size yeni gelen oyunculara taş mahfaza v.b desteklerde bulunulmuş bir zamanlar ben eski hesabımda oyuna giriş yaparsam uzun süredir girmediğim için yeni oyuncu statüsünde olup yararlanabiliyormuyum yoksa yeni bir hesapmı açmam gerekiyor böyle bir durumda acaba

4

Monday, June 3rd 2019, 2:41am

Nefertiity

Trainee

• Send private message

İyi Forumlar
Çok haklısınız biraz üşengeçlik oldu sanırım birde cevap vericek sayısını merak ettim açıkcası cevabınız için teşekkür ederim :) Kısa bir soru sormak istiyorum size yeni gelen oyunculara taş mahfaza v.b desteklerde bulunulmuş bir zamanlar ben eski hesabımda oyuna giriş yaparsam uzun süredir girmediğim için yeni oyuncu statüsünde olup yararlanabiliyormuyum yoksa yeni bir hesapmı açmam gerekiyor böyle bir durumda acaba

Maalesef böyle bişey mümkün değil. :(
İleride yeni oyunculara hediyelerimiz tekrar aktif olacaktır :)

5

Monday, June 3rd 2019, 8:34am

Arkadaşlar merhaba oyunu 2014 yılında ıyunu bırakan eski bir oyuncuyum o eski ortam savaşlar muhabbetler abilerimiz v.s herşeyi özlediğim için bugün foruma girmek istedim ve konularda biraz artış tespit ettim , oynayan arkadaşlara sorum şudur ; bir aralar oyuncu sayısı çok çok çok azdı şuan durum nedir ? f2p server için soruyorum bu soruyu. Tekrar başlasam taş basmakta çok sıkıntı yaşarmıyım aşırı derece bir para yatırmak gibi isteğim yok oyuna şuanlık(taşlarım 5 5 5 5 5 5 di sanırsam ). Pvp olsun etkinlikler olsun oyuncu sayısı beni tatmin edermi eskiye göre ? cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler iyi oyunlar herkese
Bende 40 lvl patch inde oyunu bırakmıştım çok uzun yıllar oldu.Şimdi yeni başladım kasıyorum 40 lvl oldum.Şuan son lvl 85 ve her 5 lvl de bir oyunun sana vermiş olduğu sandığı açıyorsun sandıklardan oyun sonu harcaman gereken parayı yarı yarıya düşürecek eşyalar çıkıyor emin olabilir :). hatta yeni hesap açıp kasıyorsan 80 lvl' de o kutudan oyun sana 6 tane seviye 6 taş veriyor.Yine o kutu danas sayfalarını veriyor.Neredeyse mahfazayı yarı yarıya az açmana gerekecek kadar mahfazadan çıkan tomarlardan veriyor ve bunların hepsi ücretsiz :) bende çok düşündüm başlarken ama iyiki başlamışım.oyun kalabalık mı diye sormuşsun neredeyse 40 lvl patchindeki kadar popülasyon olmuş. ittifakta merkeze gidince oyun kasıyor kalabalıktan.ayrıca 40 lvl de yine ücretsiz kutudan düzey 5 olmana yarayan kutsal sembol atan kutudan 100 tane ücretsiz veriyor.Bunun içinden 10-50 arası çıkıyor yaklaşık 2000-2200 arası kutsal sembol eder.Buda harcaman gereken parayı yine ciddi miktarda düşürüyor.Eğer başlayacaksan tam zamanı tavsiye ederim içtenlike :) iyi eğlenceler

edit: Pvp de çığır aşmış.istediğin zaman 6v6 savaşlara girebiliyorsun ve rekabet çok. canlı yayınları takip ediyorum oradan biliyorum.

edit 2 : yotubede türk bir oyuncu var allods onlinede insanları bilgilendirmeye gönül vermiş "zignectv" ordada çok işine yarayabilecek videolar rehberler paylaşıyor. takip etmenide öneririm.

Soracağın şeyler olursa bildiğim kadar yardımcı olurum.
Oyun Nickim : Todorodes ( ittifak )

This post has been edited 8 times, last edit by "u_9005775" (Jun 3rd 2019, 8:44am)

6

Monday, June 3rd 2019, 11:51am

Merhabalar hocam elinize sağlık çok yararlı şeyler yazmışsınız oyunda olduğunuz birgün sizinle konuşmak isterim :)

7

Monday, June 3rd 2019, 12:09pm

Merhabalar hocam elinize sağlık çok yararlı şeyler yazmışsınız oyunda olduğunuz birgün sizinle konuşmak isterim :)
Akşamları 19:00 dan sonra onlineyim görüşelim oyunda :)

8

Monday, June 3rd 2019, 12:32pm

Akşamları 19:00 dan sonra onlineyim görüşelim oyunda :)
Teşekkürler bekliyorum :)

9

Monday, June 3rd 2019, 12:57pm

İmp tarafındaki hesabımı ittifağa geçirme şansı olsaydı oynardım oyunu . Eriniyorum baştan bişeyler kasmaya ve güzel itemlerim vardı hesabımda.

10

Monday, June 3rd 2019, 2:49pm

Aslında sormak istediğim önemli konu şu belki arkadaşlarda yardımcı olabilir (nefertitiye özel mesajlada ilettim). Benim karakterim 777 777 d5 bir karakter 2014 yılının itemleri ile birlikte duruyor şuan. Oyuna bir sandık gelmiş 85 lvl olnduğunda 6 seviye taş danas 4 küpe slotu v.b veriyormuş ben bu sandığı nasıl elde edebilrim ? hali hazırda zaten bir karakterim var d5 yeni bir karakter açıpta ona masraf yapmak çok akıllıca değil anca yeni oyuncularda bile danas4 varken bende olammasıda garip geliyor tabiki ? bu sandığı bir reenkarneme alma şansım varmıdır 0 dan kasıp oynamak istiyorum veya bu ödülleri benimde elde etmem için karakter açmaktan başka ne yapmam gerekiyor ?