You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, July 6th 2019, 8:37am

Turuncu sandık sorunu

Merhabalar

Yaklaşık 5 yıl kadar oyuna ara vermiştim. Tekrar dönmek istedim karakteri aktif ettim. Normalde sıfırdan karakter açtığımda, çantanın nadir nesne bölümünde turuncu sandıklar oluyor ve her 10 lvl de açınca içlerinden geçici binekler, nadir nesne indirim kuponları vs gibi ürünler çıkıyor. Şu anda 85 lvl olan eski karakterimde bu sandıklar yok, bu yüzden o sandıkların içinden çıkan hiç bir ürüne sahip değilim. Bu durum nasıl düzeltilebilir. Konuyla ilgili desteğinizi rica ederim.

2

Saturday, July 6th 2019, 6:15pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Bu sandıkların çoğu 5 yıl öncesini kapsamıyor bu yüzden sandıklardan faydalanamıyor olman çok normal. Şayet eski hesabının taşları ve mahfaza nesneleri düşük durumdaysa yeni bir hesap oluşturup dönüş yapmanı tavsiye ederim. Ayrıca çok eski olmamak şartıyla, eski bazı hesaplarda oyuncular bu sandığı kullandığını unutabiliyorlar. Eski sandığın içeriği ve hediye verme kapasitesi, o zamanın güncellemesine göre ayarlanmış olduğu için sınır seviye'de kayboluyordu zaten.

İyi oyunlar.
.