You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 16th 2014, 4:18pm

Fayne

German Community Manager

• "Fayne" started this thread
  • Send private message

Tika Rika Mağarası

Detaylar için bağlantıya tıklayın ;)

http://tr.allods.com/news/announcements/…C4%9Faras%C4%B1

Ne değişiklik istiyorsunuz Tika-Rika Mağarasında en çok neyi beğeniyorsunuz?
Viele Grüße,
Fayne
Deutsche Allods Community Managerin

This post has been edited 1 times, last edit by "Fayne" (May 16th 2014, 4:30pm)

2

Saturday, May 17th 2014, 1:09am

hic birseyini begenmiyorum tika rikada gorevlerin uzunlugu oyunda yapilmasi gerekenler listesinden elemek anlamini tasiyor liste kisaltilamiyacagina gore ancak ve ancak cabucak yap ve cik seklinde tasarlanabilri aksi hali zaten orasi oyuna eglence katmiyor aksine mumkun oldugunca sinir asab artisi yaratiyor o yuzden eger orada degisiklik yapilicaksa mumkun olduguna hizli yapilmasini sagliyacak bir degisiklik olmali gerisi sadece teferuat kandirmaca

3

Saturday, May 17th 2014, 1:28am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Yeni Tika Rika mükemmel olacak hem keyif alacaksınız ve güzel ödüller sizleri bekliyor olacak ;)
.

4

Saturday, May 17th 2014, 7:31am

Güzel olacak gibi görünüyor. Ödüller arasında Altın Sembolü de varmış. Tikadaki görevlerin uzun süresini, Vahşi ve Kanlıdaki strese tercih ederim.
Righteous in Wrath

5

Saturday, May 17th 2014, 8:06am

WasLey

Intermediate

• Send private message

Ben şimdiki halini hiç beğenmiyorum bazı Görevlerin yapılış süreleri çok uzun ve yükselişe giden yol görevinde 20görev çok geliyor. Gelecek olan yeniliklerde bunların düxeltilmesini öneririm.

6

Sunday, May 18th 2014, 5:58pm

Görevlerde iyileştirmeye gidildiginden bahsediyor ama kime göre ?
bu oyunu oynıyan herkez 13 run tasımıyor üzerinde yada gelişim aşamaları full değil
tika rika bildiğim kadarıyla herkeze aynı ölcüde mob gönderiyor
söyle bi ornek veriyim 2 2 2 1 1 1 yada 2 2 2 2 2 2 runlerle geçmek pek mümkün değil
herkez rünlere yüklenmiyor bu oyunda
açıkcası ben oyunu pvp için oynamıyorum keyfi girip kasıyorum yada etkinliklere katılyorum
tikarika tamamlıyabilseydim suan reen kasıyor olucaktım ama 1 1 1 1 1 1 paganla tamamlamak imkansız.

tika rikadan sonra pek oyunla ilgim kalmadı
reen açmak neden bukadar zor ?
açıkcası reen açabilsem harcama yapıcaktım pagandan pek memnun degilim
ama reen görevini bile tamamlıyamıyorken neden harcama yapıyım diye düşünmeden edemiyorum.

bence tika rika karakter özelliklerine statlarına göre zorluk belirlemeli
sonucta bukadar zor olmasının anlamı yok.

7

Sunday, May 18th 2014, 6:05pm

bu oyunu oynıyan herkez 13 run tasımıyor üzerinde yada gelişim aşamaları full değil
söyle bi ornek veriyim 2 2 2 1 1 1 yada 2 2 2 2 2 2 runlerle geçmek pek mümkün değil
açıkcası ben oyunu pvp için oynamıyorum keyfi girip kasıyorum yada etkinliklere katılyorum
tikarika tamamlıyabilseydim suan reen kasıyor olucaktım ama 1 1 1 1 1 1 paganla tamamlamak imkansız.

ama reen görevini bile tamamlıyamıyorken neden harcama yapıyım diye düşünmeden edemiyorum.

Zaten ata cara harcadıgın bütün degerler rennkarneye gecıyor eger oynuyacaksanız, biraz nakit harcayarak carınızı iyi yere getirebilirsin paganı bırakıp istediğin sınıfta car acabilirsin.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

8

Sunday, May 18th 2014, 9:21pm

Bir de şu yönünden bak. Bir kişi reen açmak istiyorsa bunun iki sebebi vardır. Ya skill alacaktır ya da sınıf değiştirecektir. Skill almak için açacak biri oyunu ciddi şekilde oynuyor demektir. Bu demek ki her halükarda taşlarını bir miktar yükseltmek zorunda kalacaktır. Eğer sınıf değiştirecekse karakterindeki nadir nesneler kaybolmasın diye reenkarne açılır. Seviye atlamanın böyle kolay olduğu bir oyunda taşları 111 olan bir karakterin reenkarne oluşturmaya ihtiyacı olmaz. Yeri karakter açsa aynı hesaba gelir. Seviyeye göre görevler olursa elbette daha iyi olur ama durum böyleyken çok gerekli bir değişim gibi görünmüyordur.
Righteous in Wrath

This post has been edited 2 times, last edit by "Spirit" (May 18th 2014, 10:36pm)

9

Tuesday, June 3rd 2014, 7:31pm

söylediğiniz mantıklı ama olaya yanlış bakıyorsunuz oyun suan full 13 taslı karakterlerle dolu 13 13 13 13 13 13 yada 9 9 9 9 9 9
karakterlerin tika rika geçmesi hiç zor değil 8 8 8 8 8 8 karakterin bile cok rahat geçtiğini biliyorum.
bu tür oyuncular zaten 60 lv dayanmışlar takım olarak oynuyorlar astral olsun eventler olsun
peki ya benim gibi bireysel oyun oynıyanlar yokmu sizce ?
tek başına hiçbi destek olmadan kasan biri için lv kasmak o kadarda kolay olmuyor genellikle.
acıkcası ben astralden item yapmak yada eventlerden bişeyler kazanmak gibi bi amacım yok
tek derdim kostümlerim 3 2 2 2 2 1 runelerimide pek umursamıyorum.
reen açıp kostümlerimi kullanmak istiyorum diyelim.
bugün test yolu zorla 10 k mürle bitirebildim 9 kez daha tekrarlamam gerekiyor
kara ay yada başka bi setimde yok benim gibi oyuncularda var oyunda oyunu oynamak için giren vakit geçirmek için giren.
cun mezarında amalgam için girmiştim bi kere takım yada bi birliğim olmadığı için oyunculardan biri önden gitmemem için sürekli beni öldürüyordu.
yani soylemek istediğim su oyun bireysel takılan oyuncular için pek eğlenceli geçmiyor.

10

Tuesday, June 3rd 2014, 8:20pm

Birlik üyelerinin Ticaret Mahallesinde görev için yaptığı konuşmadan bir alıntı:
"Tek başına savaşçı olunmaz. Bunu herkesin anlaması gerek."
MMORPG'lerin kuralı bu. Ne olursa olsun birlikte oynayanlar öne geçer. Zaten öbür türlü oyunun online olmasının bir anlamı kalmaz.
Righteous in Wrath

11

Tuesday, June 3rd 2014, 8:21pm

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba, Bu yeniliklerin yapılmasının sebebi hem oyuncuların görevi yaparken rahat birşekilde yapması hemde keyif alıp güzel ödüller kazanması için tasarlandı yani burada bireysel takılanlara sunulan bir ayrıcalık değil tüm allods online oyuncularını kapsaması ve memnuniyeti bizim için önemli.
İyi Forumlar.
.

12

Wednesday, June 4th 2014, 1:26pm

Discotech açıklaman için teşekkür ederim.
Yazdıklarımın ana fikri buydu görevlerin eziyet çektirmesi yerine biraz daha eylenceli olmasıydı
sonuç olarak bu bi oyun ve eylenceli vakit geçirmek için giriyoruz.

13

Sunday, June 8th 2014, 8:54pm

Aynı düşünceleri paylaşıyorum arkadaşla. Oyuna girmekten çekinir hale geldim yalnız başıma nasıl oynayacağım diye. bazen 1-2 gün oyuna giremediğim de oluyor ve bu durumda eğer kaza bela bir birliğe kabul edildiysem onlar da beni atmış oluyorlar. oyunda artık türk birilerini bulmak da büyük problem haline geldi ayrıca. yardım isteyemiyorum kimseden. neyse zaten moderatör arkadaş tika rikanın daha iyi hale getiriliceğinden bahsetmiş. amacım konuyu hortlatmak değildi. sadece yazılanları görünce arkadaşın bunu düşünen tek kişi olmadığının görülmesini istedim. iyi forumlar.

14

Sunday, June 8th 2014, 11:38pm

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba, Allods Online oynarken daha eğlenceli ve sizlerin oyundan keyif alarak oynamanız için ekibimiz tüm hızıyla çalışıyor.Oyundaki her hatayı ve problemleri gözlemliyor ve takip ediyoruz zamanla herşey rayına oturacak arkadaşlar herkezin görüşüne sayğı duyuyoruz ve değerlendiriyoruz.
İyi oyunlar.
.

15

Saturday, June 14th 2014, 11:10pm

Bu 5.0.1 güncellemesi ne zaman geliyor acaba kesin bir tarih var mıdır ?

16

Saturday, June 14th 2014, 11:28pm

Gelmeden duyuru yapılır portalımızı,takip etmeye devam ediniz..
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz