You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, September 9th 2019, 1:34pm

Oyun ne durumda? / Tekrar Başlanılırmı ?

Evet arkadaşlar öncelikle herkesden bir görüş istiyorum şu dönemde tekrar server a dönüş yapılırmı yoksa eskiye nazaran daha fazla paramı harcamak getekiyor abonelik serverında oynadım fakat oyuncu olmadığı için bıraktım normal server da tekrar başlamak istiyorum ve yok binekmiş yok kabukmuş felan maliyeti fazla olucak gibime geliyor sizce ne yapmalıyım şimdiden herkese teşekkürler :rolleyes:

2

Monday, September 9th 2019, 4:50pm

şuan oyunda çeşitli indirimler var bence karakter açmanızı maksimum seviyeye getirim indirimli durumlardan yararlanmanızı tavsiye ederim. kalıcı 8 taşı ortalama 8k kri parçasına yaparken 200 kriye satışı var bence karakterinizi cok ucuza ortalama seviyeye getirebilirsiniz. kabuklar konusunda adaptif lvl1 oyun savaş değerlerinden bedava verıyor. herhangi bir kabuk mahfazasında eski kabuklar 300 400 kristale satılıyor. bana sorarsanız halen cok keyifli oyun bir denemenizi görmenizi öneririm
saygılar iyi oyunlar

3

Tuesday, September 10th 2019, 9:16am

Clamorized

Beginner

Occupation: Student

• Send private message

Euro kurunu saymazsan oyun eskiye göre daha ucuz. gel gel su çok güzel
CLAMORI
Ascendancy(Nezeb)