Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, September 11th 2019, 12:47am

Oyuncu Sayısı

Merhaba oyuna yeni başlamayı düşünüyorum evet biraz geç kaldım ama f2p ve p2p sunucu sunucusu oyuncu sayıları nasıl yapılır serverler boş diyerek beni soğutmaya çalıştı ama ben birde sizlerden duymak istedim oyuncu sayısı oyun için yeterli mi acaba?

2

Wednesday, September 11th 2019, 7:01am

f2p serverinde birçok oyuncu mevcut umarım daha da çoğalacak arkadaşlar

3

Wednesday, September 11th 2019, 11:58am

Merhaba oyuna yeni başlamayı düşünüyorum evet biraz geç kaldım ama f2p ve p2p sunucu sunucusu oyuncu sayıları nasıl yapılır serverler boş diyerek beni soğutmaya çalıştı ama ben birde sizlerden duymak istedim oyuncu sayısı oyun için yeterli mi acaba?

Bu tarz iddiaları ortaya atanlar genelde kural ihalinden dolayı oyundan banlanan eski oyunculardır, bunlara itibar etmemeni tavsiye ederim. Oyuncu sayısı gayet iyi durumda.

Aramıza hoş geldin.

4

Wednesday, September 11th 2019, 12:38pm

Jinn

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

Free to play sunucusunda oyuncu problemi yok.

Elbette bazı saatlerde insanlar işte uykuda olduğu için daha az oyuncu olabiliyor ancak hiç bir zaman oyuncu sayısı "boş" denecek kadar aza inmiyor.

Paralı sunucu (p2p) için fazla bir şey diyemem, güzel sunucu ama ne yazık ki insanlar fazla tercih etmiyor.

Yeniden başlamaya değer evet ama kendine güzel bir arkadaş ortamı kurarsan daha da güzel olur.

Aramıza tekrardan hoşgeldin bence
:thumbsup:
^ . ^

5

Wednesday, September 11th 2019, 12:52pm

Bu tarz iddiaları ortaya atanlar genelde kural ihalinden dolayı oyundan banlanan eski oyunculardır, bunlara itibar etmemeni tavsiye ederim. Oyuncu sayısı gayet iyi durumda.

Aramıza hoşgeldin

Aramıza hoş geldin.

peki f2p deki hesabımızı p2p serverine aktarma gibi bir şansımız oluyor mu ilerde ?

6

Saturday, March 7th 2020, 3:06pm

Oyun Hakkınd

Merhabalar, biliyorum belki onlarca kez bu tarz sorularla karşılaştınız ama genede sormak istedim. 9 10 yıl önce oynamıştım bu oyunu tekrardan bir canım çekti oynamak istedim. Forum çok aktif gözükmüyor o yüzden 1 2 sorum olacaktı Şuan ki oyuncu sayıları nasıl (imp yada ittifak tarafı için)? Gerçekten para yatırıp taş basmaya değer mi ? En azından akşamları pvp yada adalar vs için adam bulmakta zorlanmamak güzel olurdu. Şimdiden teşekkür ederim.

7

Monday, March 9th 2020, 12:33am

valla bende uzun zaman sonra oyuna döndüm.daha level kasıyorum ama taş basarak direk başlama bence.görevleri yapmak için oynuyorum şuan Allodsun görev mekaniğini seviyorum ve hikayeler hoş oluyor.

taş basmaya gelirsek oyun sararsa bile etkinlik bekle yada sana özel indirim gelebilir bana geldi 5 tane 8 seviye taş 1000 kristal.(10 euro=70tl)
euro olarak ucuz ama tl ile pahalı gibi bile olsa verilir mi? verilir. :)

8

Monday, March 9th 2020, 7:33am

valla bende uzun zaman sonra oyuna döndüm.daha level kasıyorum ama taş basarak direk başlama bence.görevleri yapmak için oynuyorum şuan Allodsun görev mekaniğini seviyorum ve hikayeler hoş oluyor.

taş basmaya gelirsek oyun sararsa bile etkinlik bekle yada sana özel indirim gelebilir bana geldi 5 tane 8 seviye taş 1000 kristal.(10 euro=70tl)
euro olarak ucuz ama tl ile pahalı gibi bile olsa verilir mi? verilir. :)
Eyvallah hocam peki türklerin sayısı olarak ittifak mı imp mi mantıklı sence ben ilk oynadıgımda ittifaktım görevler falan hatırlarım diye orada actım karakteri ama değiştirebilirim tabi.

9

Monday, March 9th 2020, 2:40pm

valla bende çok bilgili olmadığım için pek yorum yapmayayım ama imparatorluk sayısı daha az.bunu zaten oyun söylüyor.sadece görev yapıp level kastığım için kimseyle iletişimim yok ama novograd boş değil insanlar var ama türk mü yabancı mı hiç iletişimim olmadı.ben de tekrar başlayalı 3-4 gün oldu :)

10

Monday, March 9th 2020, 6:07pm

Cevaplar için çok sağolasın hocam . Son bir sorum olacak taş indirimi ne zaman geliyor belirli bir level yada görev mi yapmak gerekiyor ?

11

Monday, March 9th 2020, 7:09pm

87 yada 88 levelde geldi sanırım bana.ekranın sağ altında denk gelmiştir sanada.ilk levellerde öncü jetonu indirimi fln geliyor. umoyra da yeni bir harita açılıyor 85 leveldeyken o haritanın görevlerini yaparken gelmişti bana

12

Monday, March 9th 2020, 7:30pm

aynen jeton indirimi gelmişti eyvallah hocam sağolasın FreeResource oyundaki nickim sohbet ederiz ekle istersen :)

13

Friday, March 20th 2020, 11:01am

Oyuna giremiyorum! Sorun mu var?

oyuna 20 dk dır giremiyorum oturum açma hatası alıyorum: yetkilendirme hizmeti kullanılamıyor birkaç dakik sonra tekrar deneyiniz hatası alıyorum aynı sorunu yaşayan var mı?

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "kaptan06" (Mar 20th 2020, 11:13am)