Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, September 11th 2019, 3:28am

Destek ( PvP ) talenti

hortlak

Zaman ayırdığınız için tşk ederim. herkese iyi oyunlar

Bu mesaj 41 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "masalsairi" (Feb 12th 2020, 5:15pm)

2

Wednesday, September 11th 2019, 12:01pm

Görselleri göremiyoruz. Lütfen farklı bir siteye yükle.

3

Wednesday, September 11th 2019, 12:05pm

resimler için

resimler 7 ülke diline desteği olan yeni bir siteye yüklenmiştir yeniden bakmanızı ve dönüş yapmanızı rica ediyorum

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "masalsairi" (Sep 11th 2019, 12:32pm)

4

Wednesday, September 11th 2019, 12:29pm

Görseller gözüküyor ?

5

Wednesday, September 11th 2019, 12:33pm

Jinn

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

Görsellerde bir sıkıntı yok.

Güzel, açıklayıcı ve yeni başlayanlar için öğretici bir rehber olmuş. Teşekkürler ellerine emeğine sağlık. :thumbsup:
^ . ^

6

Wednesday, September 11th 2019, 12:39pm

Görsellerde bir sıkıntı yok.

Güzel, açıklayıcı ve yeni başlayanlar için öğretici bir rehber olmuş. Teşekkürler ellerine emeğine sağlık. :thumbsup:

zaman ayırdığın için ben tşk ederim ustam

7

Wednesday, September 11th 2019, 1:47pm

Meslek: Student

• Özel mesaj gönder

Başarılar dilerim
CLAMORI
Ascendancy(Nezeb)

8

Wednesday, September 11th 2019, 1:56pm

Bu konuyu değerlendir