You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, September 18th 2019, 9:12am

Çok Namlulu Ağır Silahlı Rampa

Merhabalar çok eskiler de beta sürümündeyken "Çok Namlulu Ağır Silahlı Rampa" itemi vardı bunu kurabiliyorduk 5 dakika sürüyordu bu şu an bir görevden yada kutudan çıkıyor mu? sanıyorum bazı etkinliklerde 7 günlük 14 veya 30 günlük geçici olanları çıkıyor kalıcı olanını soruyorum bunu bi yerden görevden, kutudan temin etmek mümkün mü? veya tekrar bu itemin bir görev, kutu vs geri gelme ihtimali var mı kısmı MOD arkadaşlar cevaplarsa sevinirim :)

2

Wednesday, September 18th 2019, 10:10am

süreli olan rampalar mahfaza ödülü olarak ya da etkinliklerden düşüyor. Tek kullanımlık olanlar ise cundan son etap kutusundan rastgele şansa düşüyor. Kalıcı olanı yok maalesef.

ruslara yeni bir mahfaza geldi rampanın aşırı ileri seviyeli hali bu da spoiler olsun :)

3

Wednesday, September 18th 2019, 11:36am

teşekkür ettim bilgilendirme için :) ruslara yeni mahfaza geldi demişsiniz, yeni bir güncelleme mi var onlar şu 10.2 geçtiler mi onlar? bir de oyunda aktifsiniz sanıyorum pm nedir ;)
süreli olan rampalar mahfaza ödülü olarak ya da etkinliklerden düşüyor. Tek kullanımlık olanlar ise cundan son etap kutusundan rastgele şansa düşüyor. Kalıcı olanı yok maalesef.
ruslara yeni bir mahfaza geldi rampanın aşırı ileri seviyeli hali bu da spoiler olsun

4

Thursday, September 19th 2019, 6:11am

onlar bizde baya ilerden gidiyor 11 patchi kısa bilgileri yayınlandı orada :D onlara gelen yeni mahfazalar yadigar trinket ,yadigar meclis hukmu birde entresan bir rampa. pm ise özelden mesaj atma oluyor.

Rate this thread