Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Kişisel ada

arkadaşlar kişisel adada üretimi nasıl başlatıyoruz. boynuzlar üretim durdu labirentiniz inşaa edildiğinde başlıyacak yazıyor sürekli. labirenti inşa ettim ama sonrasında bişeymi yapmam gerekiyor. 2 tane reenim var onlarınkindede aynısını diyor.

kişisel ada ile ilgili rehberde yok. bilgisi becerisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

2

Merhabalar, Kişisel adana gidip npc ile konuşmalısın. 250 Bin gold civarı bir ücret ödeyeceksin ve tekrar aktif olacaktır.
.

3

Merhabalar, Kişisel adana gidip npc ile konuşmalısın. 250 Bin gold civarı bir ücret ödeyeceksin ve tekrar aktif olacaktır.

selam. ilgilendiğiniz için teşekkürler. 200 küsür k gold ödeyip listedeki 3 labirentden birini seçiyorum parayı alıyor ama bi değişiklik olmuyor nedense yine hala aynı şekilde duruyor.

hatta aynı npc şu an labirent satmıyor labirenti yıkın seçeneği var birde rütbe yükseltme var. rütbeleride gittiği yere kadar yükselttim ama hala boybuzlar aktif değil.
npc den parayı ödeyip labirent aldıktan sonra kapılardan birisinden labirente inip labirente koruyucuları tuzakları filan kurmamız gerekiyormuş. tamam layınca çalışmaya başladı.

4

Parlak kapıdan Labirente girip labirentini inşa edip labirent koruyucuları yerleştirmelisin.