You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, May 21st 2014, 3:48pm

Karakter Ismi Oluşturma

Karakter ismi oluşturuken ; oyunda ne ımparatorlukta nede itiifakta olmuyan isimler bulmama rağmen , isim olarak oluşturacağım karaktere veremiyorum bil hassa ( h ) harfi dikkatimi çekti h harfi olunca bir çok ismi kabul etmiyor yada bu latin harflerinde h harfi yokta ben mi bilmiyom :)

2

Wednesday, May 21st 2014, 3:59pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Karakter ismi oluşturuken ; oyunda ne ımparatorlukta nede itiifakta olmuyan isimler bulmama rağmen , isim olarak oluşturacağım karaktere veremiyorum bil hassa ( h ) harfi dikkatimi çekti h harfi olunca bir çok ismi kabul etmiyor yada bu latin harflerinde h harfi yokta ben mi bilmiyom :)

İsimLendirme kurallarına uyuyormusun ? Büyük Küçük harflere mesela

3

Wednesday, May 21st 2014, 4:00pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Oluşturmak istediğiniz isimler alınmıştır başka bir isim denemeniz lazım ı,ş,ç,ğ vb bu kelimeleri kullanmadğınızdan emin olun nickin içinde.
İyi Forumlar..
.

4

Wednesday, May 21st 2014, 5:56pm

arkadaşlar ım paratorlukta ve ıttıfakkta eklemek ıstediğim ismi arkadaş olarak eklemek istedim ama böyle biri yok diyor
ve ( h ) harfini kabul etmiyor ( h ) harfini cıkarınca kabul ediyor. latin alfabesinde h harfide var normalde

5

Wednesday, May 21st 2014, 6:04pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Karşı taraftan bir arkadaşını ekleyemessin zaten kendi tarafında olması gerekiyor.h harfide oluyor.

6

Wednesday, May 21st 2014, 6:15pm

karsı taraf dediğim ,o taraftaki charla eklemek istedim .hem ımparatorlukta hemde itifakta charım var y ani. iki taraftaki charlada arkadaşlığa ekledim yok dedi

7

Wednesday, May 21st 2014, 6:17pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Eklemek istedigin kişiyi söyle biz deniyelim bari :D belki olur .

8

Wednesday, May 21st 2014, 6:18pm

yok usta :) güzel bir isim 2 ayı geçkindir ismi vermeye çalışıyorum nafile banamısın demiyor :)

9

Wednesday, May 21st 2014, 6:21pm

gm ustalarımıza sölicem bakalım onlar yapabilirlerse iyi olucak normalde eksik bişi yok. boşluk bırakmıyom, yazımda yasaklı olan harflerde yok içinde, hepsini küçük harflede yazıyom ?

10

Thursday, May 22nd 2014, 4:53pm

Merhaba, Oluşturmak istediğiniz isimler alınmıştır başka bir isim denemeniz lazım ı,ş,ç,ğ vb bu kelimeleri kullanmadğınızdan emin olun nickin içinde.
İyi Forumlar..
sadece bu harflermi basit kelimeyi bile kabul etmiyorda

11

Thursday, May 22nd 2014, 5:47pm

MUSALLAT

Trainee

Occupation: zar ustası

• Send private message

onu bunu bırakınla oyun ne zaman acılcak 10 saat oldu tr yöneticileri bunu yaptığında allods ayağa kalkıyodu sımdı kımsenın sesı cıkmıyo tuaf..