Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

21. 05. 2014, 15:48

Karakter Ismi Oluşturma

Karakter ismi oluşturuken ; oyunda ne ımparatorlukta nede itiifakta olmuyan isimler bulmama rağmen , isim olarak oluşturacağım karaktere veremiyorum bil hassa ( h ) harfi dikkatimi çekti h harfi olunca bir çok ismi kabul etmiyor yada bu latin harflerinde h harfi yokta ben mi bilmiyom :)

2

21. 05. 2014, 15:59

WasLey

Disciple

• Envoyer un message privé

Karakter ismi oluşturuken ; oyunda ne ımparatorlukta nede itiifakta olmuyan isimler bulmama rağmen , isim olarak oluşturacağım karaktere veremiyorum bil hassa ( h ) harfi dikkatimi çekti h harfi olunca bir çok ismi kabul etmiyor yada bu latin harflerinde h harfi yokta ben mi bilmiyom :)

İsimLendirme kurallarına uyuyormusun ? Büyük Küçük harflere mesela

3

21. 05. 2014, 16:00

Discotech

Professionnel

Travail: Teknik Destek

Merhaba, Oluşturmak istediğiniz isimler alınmıştır başka bir isim denemeniz lazım ı,ş,ç,ğ vb bu kelimeleri kullanmadğınızdan emin olun nickin içinde.
İyi Forumlar..
.

4

21. 05. 2014, 17:56

arkadaşlar ım paratorlukta ve ıttıfakkta eklemek ıstediğim ismi arkadaş olarak eklemek istedim ama böyle biri yok diyor
ve ( h ) harfini kabul etmiyor ( h ) harfini cıkarınca kabul ediyor. latin alfabesinde h harfide var normalde

5

21. 05. 2014, 18:04

WasLey

Disciple

Karşı taraftan bir arkadaşını ekleyemessin zaten kendi tarafında olması gerekiyor.h harfide oluyor.

6

21. 05. 2014, 18:15

karsı taraf dediğim ,o taraftaki charla eklemek istedim .hem ımparatorlukta hemde itifakta charım var y ani. iki taraftaki charlada arkadaşlığa ekledim yok dedi

7

21. 05. 2014, 18:17

WasLey

Disciple

Eklemek istedigin kişiyi söyle biz deniyelim bari :D belki olur .

8

21. 05. 2014, 18:18

yok usta :) güzel bir isim 2 ayı geçkindir ismi vermeye çalışıyorum nafile banamısın demiyor :)

9

21. 05. 2014, 18:21

gm ustalarımıza sölicem bakalım onlar yapabilirlerse iyi olucak normalde eksik bişi yok. boşluk bırakmıyom, yazımda yasaklı olan harflerde yok içinde, hepsini küçük harflede yazıyom ?

10

22. 05. 2014, 16:53

Merhaba, Oluşturmak istediğiniz isimler alınmıştır başka bir isim denemeniz lazım ı,ş,ç,ğ vb bu kelimeleri kullanmadğınızdan emin olun nickin içinde.
İyi Forumlar..
sadece bu harflermi basit kelimeyi bile kabul etmiyorda

11

22. 05. 2014, 17:47

MUSALLAT

Apprenti

Travail: zar ustası

onu bunu bırakınla oyun ne zaman acılcak 10 saat oldu tr yöneticileri bunu yaptığında allods ayağa kalkıyodu sımdı kımsenın sesı cıkmıyo tuaf..

Discussions similaires

Noter cette discussion