Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Karakter Ismi Oluşturma

Karakter ismi oluşturuken ; oyunda ne ımparatorlukta nede itiifakta olmuyan isimler bulmama rağmen , isim olarak oluşturacağım karaktere veremiyorum bil hassa ( h ) harfi dikkatimi çekti h harfi olunca bir çok ismi kabul etmiyor yada bu latin harflerinde h harfi yokta ben mi bilmiyom :)

2

WasLey

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

Karakter ismi oluşturuken ; oyunda ne ımparatorlukta nede itiifakta olmuyan isimler bulmama rağmen , isim olarak oluşturacağım karaktere veremiyorum bil hassa ( h ) harfi dikkatimi çekti h harfi olunca bir çok ismi kabul etmiyor yada bu latin harflerinde h harfi yokta ben mi bilmiyom :)

İsimLendirme kurallarına uyuyormusun ? Büyük Küçük harflere mesela

3

Merhaba, Oluşturmak istediğiniz isimler alınmıştır başka bir isim denemeniz lazım ı,ş,ç,ğ vb bu kelimeleri kullanmadğınızdan emin olun nickin içinde.
İyi Forumlar..
.

4

arkadaşlar ım paratorlukta ve ıttıfakkta eklemek ıstediğim ismi arkadaş olarak eklemek istedim ama böyle biri yok diyor
ve ( h ) harfini kabul etmiyor ( h ) harfini cıkarınca kabul ediyor. latin alfabesinde h harfide var normalde

5

WasLey

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

Karşı taraftan bir arkadaşını ekleyemessin zaten kendi tarafında olması gerekiyor.h harfide oluyor.

6

karsı taraf dediğim ,o taraftaki charla eklemek istedim .hem ımparatorlukta hemde itifakta charım var y ani. iki taraftaki charlada arkadaşlığa ekledim yok dedi

7

WasLey

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

Eklemek istedigin kişiyi söyle biz deniyelim bari :D belki olur .

8

yok usta :) güzel bir isim 2 ayı geçkindir ismi vermeye çalışıyorum nafile banamısın demiyor :)

9

gm ustalarımıza sölicem bakalım onlar yapabilirlerse iyi olucak normalde eksik bişi yok. boşluk bırakmıyom, yazımda yasaklı olan harflerde yok içinde, hepsini küçük harflede yazıyom ?

10

Merhaba, Oluşturmak istediğiniz isimler alınmıştır başka bir isim denemeniz lazım ı,ş,ç,ğ vb bu kelimeleri kullanmadğınızdan emin olun nickin içinde.
İyi Forumlar..
sadece bu harflermi basit kelimeyi bile kabul etmiyorda

11

MUSALLAT

Schüler

Beruf: zar ustası

• Nachricht senden

onu bunu bırakınla oyun ne zaman acılcak 10 saat oldu tr yöneticileri bunu yaptığında allods ayağa kalkıyodu sımdı kımsenın sesı cıkmıyo tuaf..