You are not logged in.

1

Monday, November 4th 2019, 3:20pm

Hesabımın Bloke Edilmesi

ne makro kullanıyorum ne de diğer yollara başvuruyorum.hesabım neden bloke edildi bilmiyorum.dalga geçer gibi hesap bloke edildi diyor. nedenini bilmiyorum.ticket attım. niye bloke edildiğini hala bilmiyorum.şimdiden söylüyorum prosedür gereği kullandığınız kopyala yapıştır cevapları kullanmadan doğru düzgün cevap verin ve ilgilenin insanlarla.!.bir oyun keyfimiz var uğraştığımız şeylere bakın.

2

Monday, November 4th 2019, 3:52pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Bunun cevabını forum üzerinden alamazsın attığın ticketin cevabını beklemelisin.
.

3

Monday, November 4th 2019, 7:39pm

Verdiğin cevap için teşekkür ederim öncelikle. Daha önce böyle sıkıntılı durumları inceledim. Ticket konusu geç çözülüyor. Bir de tickette da belirttim şunu:cimer ve btk ya basvuru yapacağım bunun için de eğer gerektiği gibi çözülmezse. İnsan neden bloke yediğini bilmeli. Oyuna para yatırıyorum. İlgi biraz daha fazla olmalı. Böyle giderse hurda oyuncu kalmaz.

4

Tuesday, November 5th 2019, 2:43am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Yoğunluktan dolayı bazen cevaplar geç gelebiliyor maalesef. Şimdi kafanda şöyle bir soru işareti oluştuğundan eminim ( 1000 Kişiden mi ticket geliyor ) veya bu kadar mı yoğunsunuz ? Support yani destek ekibimiz ticket sıralamasına ve incelemeye göre hareket eder, bu yüzden geri dönüşler zaman alabiliyor. Yakında neden ceza aldığın konusunda sana gerekli dönüşü yaparlar.
İyi oyunlar.
.

5

Tuesday, November 5th 2019, 9:43am

Teşekkürler bilgilendirme için.iyi çalışmalar dilerim.

6

Tuesday, November 5th 2019, 12:32pm

Bu tarz konulara yalnızca Destek Ekibi cevap verebilir. Forum bu tarz konuların yeri değildir.

Sana forum kurallarını hatırlatmak isterim;

Herhangi bir GM veya destek ekibi kararını tartışmayınız. Kendizin veya başka bir oyuncunun geçici veya süresiz, oyun veya forum cezalarını duyurmak veya tartışmak amaçlı oluşturulan içerikler herhangi bir yorum yapılmaksızın silinecektir.

https://allods.my.com/tr/game/forum-rules/code-conduct

/konu kapatılmıştır