You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, November 5th 2019, 1:26pm

İndirimli 8 taşlardan yararlanma

Merhabalar,bana pazar gecesi saat 12 gibi hediyesiz gün yok etkinliğinden 3 tane 8.seviye taş indirimli fiyattan sunuldu 8 saatliğine,fakat gece 12 ve hafta sonu olması dolayısı ile ben bundan faydalanamadım,sabaha gitmişti ekrandaki link,şimdi benim bu şansım tamamen gittimi ? bu bir kerelik bir şansmıydı,yoksa tekrar gelirmi bu teklif ?,gelmez ise çok saçma olmuş yani ha deyince herkes 8 saat içinde kristal alamayabilir,bunun için oyuncu cezalanadırılmamalı diye düşünüyorum.Sayın mod arkadaşalarımızda bu konuda bilgi vermeleri rica ediyorum,ben üzüldüm bu konuya yani teşvik için güzel bir uygulama ama o an faydalandın faydalandın yoksa elinden kaçması çok sıkıntılı bir durum,lütfen bu konuda bana bilgi verin düzelme şansı varmı, tekrar gelirmi bu indirim,saygılarımla,herkese iyi ve güzel oyunlar dilerim.

2

Wednesday, November 6th 2019, 11:48am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Zaman sınırı olan nesnelerden ve etkinliklerden faydalanmak istiyorsanız size verilen süre içerisinde satın almak zorundasınız. Hediyesiz gün yok etkinliğinde bulunan nesneler ve kuponlar tekrar tekrar karşınıza çıkabilir şansınıza bağlı. Süresi bitmiş olduğundan dolayı şuan faydalanamazsınız.
.