You are not logged in.

1

Monday, November 11th 2019, 10:35pm

Casus Tetikleme—Tetikliyici atış ve Yanıltıcı Manevra hakkımda sorum var

İnternette bazı uzakçı casus pvp talentlerinde hayatta kalma kodu yetenek ağacında bu yetenekleri açmışlar.Ben bu yeteneklerin neden açıldığını merak ettim bu yetenekleri açan kişi neyi amaçlıyor pvplerde çok gereklilermi yani bunlara vereceğimiz yetenek puanını başka şeylerde değerlendirebiliriz örneğin iradede ?

Tetikleme:—20 metrekarelik alanda bulunan bütün düşmanlar 5 saniye boyunca sana saldırı.Düşman hedef tarafından, sen hariç bütün hedeflere verilen hasarı %50 azaltır.Azimi sağlığının %20’si kadar hasar alırsan etki üstünden kalkar.

Tetikleyici Atış:—Bir atışla düşman hedefin dikkatini çekersin .Hedef 5 saniye boyunca size saldırır.Düşman sen hariç diğer hedeflere verdiği zarar %50 azalır.Azimi sağlığının %20’si kadar zarar alırsan etki üstünden kalkar

Yanıltıcı Manevra:—Savunmada bir açık varmış gibi gösterir ve 15 metre alandaki tüm düşmanları üstüne çekersin

2

Monday, November 11th 2019, 10:44pm

Bu konu hakkında kesin bir bilgim yok ama yorum yapmam gerekirse tetikleyici atışı kullanan okçular genelde bir üst kademe oyuncular oluyor yani pvp de hasarı üstlenmek veya ne kadar hasar aldığını görmek isteyen çılgın arkadaşlar görüyorum yoksa yeteneği açmanın mantıklı açıklaması yok. Tank buildi içinmiş gibi gözüküyor ama dimi :D :rolleyes:

3

Monday, November 11th 2019, 10:48pm

Evet tank buildi için sanırsam ve bu arada değerli yorumun için teşekkür ederim...

4

Thursday, September 3rd 2020, 10:01am

ImQkY

Beginner

Occupation: Directing Manager

• Send private message

Oncelikle alanla ve tekli taunt açma sebebimiz şunlar.

1. CF de şifacıya herkes çökünce onun üstünden hedef almak icin.
2. Herkesi ortaya toplayan bir skill var alan tauntun üstünde onu açmak.
2 tane kapanı koyup adamları da toplama skiliyle kapana oturtuyoruz bu sayede hem stun yiyorlar hemde %25 daha fazla hasar alıyorlar.
Arkadaşın dediği doğrudur daha üst düzey oynarken açılır bu skiller
Mesela taunt atıp sallanma basarsın sana vuranların yetenekleri boşa gider.
Çok sıkışırsan yine taunt atıp görünmez olursun adamların hedefi boşa düşmüş olur.