You are not logged in.

1

Saturday, December 14th 2019, 10:52pm

85. Seviye

Öncelikle hepinize iyi oyunlar arkadaşlar, oyundaki nickim Yoahimee, yaklaşık 1 ay 1 haftadır oyunu oynuyorum ve 85.seviyeye ulaştım. Ama açıkçası kafam çok karıştı, bir yandan kıvılcım yetenekleri, bir yandan astral ve astral gemi güçlendirme, kişisel ada, pvpler, item basmalar derken bildiğiniz Arap saçına döndü ortalık. Şuan oyuna giriyorum günlük görevleri tamamlıyorum, pvpler girip tek yiyip çıkıyorum falan devam ediyorum. Bu konu hakkında güzel detaylı bir rehber bulamadım, genel olarak oyunun son seviyesinde neler yapılır, nasıl güçlenilir, haliyle görevler bitti nasıl para kasılır, karakterimi taş basma haricinde nasıl güçlendiririm gibi konularda yardım istiyorum. Oyunda bazı arkadaşlarla tanıştım ama sorunumu ya ben tam anlatamıyorum ya da anlamıyorum. Oyunu eğlence ve arkadaş ortamı için oynayan biri olarak bana yardımcı olmanızı gönülden isterim, ittifak tarafında pagan oynuyorum, oyun içinden de isteyen olursa iletişime geçip yardımcı olabilir, şimdiden teşekkür ederim.

2

Monday, January 6th 2020, 12:16am

Usta en iyi kavrama yöntemi oyun içinde aktif olan birbilige girip orda samimi dostluklar oluşturarak daha net daha çabuk ilerliyebilirsin ...bu konuda oyun içi de sana denk gelirsem yazarım