You are not logged in.

1

Thursday, January 16th 2020, 8:06am

84 levelde kaldım

kolay gelsin herkeze iyi oyun ve iyi forumlar,imp tarafında karakterim 84levelde %40 exp de kaldı,2 görev var 80 seviye için ancak bunlarıda yapamıyorum bu görevler:

-eldhuznda luja galiamı ne diye bir kadın var ve bu kadının kıvılcımını ararken yolum eldhuznda bi korsan gemisinin en alt katında şifrelibir kapıya düştü ancak şifreyi çözemiyorum;
-ammerde centaur şamanın erkek kardeşi macera için kaçıyor kamptan iz sürüyorsunuz ancak 2 notu bulduktan sonra ilerleyemedim çunki birisinin mezarına gittiğini söylüyor ve ben o kişiyi tanımıyorum:/
bu görevlerin nasıl yapılacağını bilen varsa yazarsa çok iyi olur,teşekkürler iyi forumlar

2

Saturday, January 18th 2020, 12:26pm

aynı sorunu ben de yaşıyorum acaba çözümü nedir

3

Thursday, April 2nd 2020, 8:24pm

Cun Harabaleri sıfırlanma süresi ?

merhabalar oyunu tekrardan oynuyorum uzun zamandan sonra ama şöyle bir sorunum var

dün sabah 6 gibi cun harabelerine girdim icerdeki ilk görevi tamamladim devam edip tüm bossları kestim çıktım

daha sonra tekrardan içerde görevler çıktı yapmak maksadi ile tekrar girdim ancak görevler boss görevi oldugu icin icerde ne mob var ne boss var yani tekrardan yapmak istedigimizde veya görev icin girdigimizde bossların bir respawn süresi varmı 1 saat 1 gün haftalık bicimde şuan tıkalı kaldım ilerleyebilirim ancak görev düzleminde oynamayi hikayesel açıdan seviyorum ne yapmam lazım ne kadar beklemem gerekiyor tekrardan respawn olmaları icin her raid farklımı

4

Sunday, April 5th 2020, 12:30am

NASIL 90 LEVEL OLUNUYOR ÇÖZÜMÜ BULDUNUZ MU

5

Sunday, April 5th 2020, 6:16pm

centaur şamanı bilmiyorum da luja galiam görevi korsan gemisinde kitaplar ve goblin var. her geldiğinde değişen rakamlar var mesela görevli goblin bir rakam söylüyor. En alt kattaki kitapta 4 rakam var 124,,,222,,,???,,,11 bu soru işareti değişiyor ve bir kitapda daha rakam var. Bu 3 rakamın kombinasyonu ile geçicen. Ama çok exp vermiyor o görev 85 de yeni görev alıcaksın. Ctrl+M yap mysterious land e git orda kasıl Işığı koru görevi iyi exp veriyordu.

Rate this thread