You are not logged in.

1

Saturday, February 1st 2020, 1:34pm

haki34reis

Trainee

• "haki34reis" started this thread

Occupation: allods online da farmer

• Send private message

Tek başına oynayan oyuncular

bu oyunu illa bilindik birliklere girerek oynamak zorunda değiliz diye düşünüyorum tek başına oynayan oyuncularda var bu oyunda şu ejderha itemlerini savaşlara girerek veya başka kolay bir şekilde edinebilmeyi sağlasanız ? eminim ki ve gördüğüm kadarıylada benim gibi tek başına oynayan oyuncular vardır oyunda oyuncu sayısı iyice azaldı hatta gündüzleri yok denicek kadar az işte bu yüzden ejderha itemlerini kaldırmanız gerektiğini düşünüyorum veya eskisi gibi vahşi ve kanlı tarzı savaşlara girerekte edinebilmeyi sağlamanız gerekmektedir çünkü tek başına oynamanın veya yabancı bir birliğe girip oynamanın imkansız olduğu bir zamandayız türk birliğide yok oyunu eskisi gibi cazip kılmaya en azından burdan başlanabilir diye düşünüyorum şu patch geldiğinden beri hiç item yapmadım sırf bu yüzden ejderha itemlerini tamamlamış birisiyle pvp yaptığımda aradaki fark çok büyük oluyor ve uğraşmaya değmiceğini görmüş oldum al rihat harabelerinden sadece turkuaz item alıp oynamaya çalışsakta bu ejder itemleri çok fark yaratıyor oyüzdende bir kaç saat girip çıkıyorum veya hiç girmediğim zamanlar oluyor sırf bu yüzden umarım düzeltilir veya başka birşey getirirsiniz

2

Monday, May 25th 2020, 6:46pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Oyun bazı özel nesneleri elde edebilmeniz için çoklu oyuncu çatısı altında yapmanıza ve elde etmenize izin veriyor. Kısacası seninde bahsettiğin gibi birlik veya toplulukla yapman şart. Diğer yandan 3x3, 6x6 girip ejder itemlerini alman zaten mümkün. Bu konuda bir öneri geldi bana ilettim içeri. Olumlu bir dönüş olursa duyuru yaparım sizlere.
.

3

Tuesday, June 9th 2020, 3:44pm

karchay

Trainee

• Send private message

uyanış kasesi 4. seviyeden sonra arsenik veriyor ordan alabilirsin.

4

Wednesday, July 29th 2020, 10:15am

maalesef birlikler şuan aşırı önemli. birlik pelerini zaten extra item gibi coşku dayanıklılık veriyor verdıgı extra statlar ve özellikler var arsenik kazanımı zaten ayrı bir olay. güçlü birlik olmasa da 5 6 arkadaş 1 grup kurabilirseniz kendi birliğinizi kurup kendi yağınızda kavrulabilirsiniz. bi dönem birlikler çok önemli değildi onu önemli hale getirmek amaçlı biraz abarttılar :D

5

Friday, August 7th 2020, 6:01pm

Yeni oyuncuyum

maalesef birlikler şuan aşırı önemli. birlik pelerini zaten extra item gibi coşku dayanıklılık veriyor verdıgı extra statlar ve özellikler var arsenik kazanımı zaten ayrı bir olay. güçlü birlik olmasa da 5 6 arkadaş 1 grup kurabilirseniz kendi birliğinizi kurup kendi yağınızda kavrulabilirsiniz. bi dönem birlikler çok önemli değildi onu önemli hale getirmek amaçlı biraz abarttılar :D
Ben oyuna henüz yeni başladım ve girebilecegim bir birlik arıyorum var mıdır acaba bildiğiniz bir birlik yardımcı olabilicek

6

Thursday, August 20th 2020, 8:39pm

Çok haklısın kardeşim. Oyun yöneticilerinin Türkiye hakkında pek birşey bilmediklerini düşünüyorum. Hatta pek fazla umursamadıkları çok açık. Oyuncu sayısını arttırmak için yeni sunucu açıp eskisiyle birleştirmenin mantığı neydi hala anlayamıyorum. 10 yıldır oyun oynayan adamlarla oyuna yeni başlayan bir oyuncunun nasıl rekabet edeceğini düşünüyorlar? Hele hele bu kur farkıyla. Bugün allods yeni sv açıp farm ve drop kazanımlarını yükseltse. Gerek tek gerek grup ile gelişimi mümkün kılan bir sistemde tr de zirveye oturur. Şu an trde herkes mmorpg arayışında. Doğru düzgün oyun olmadığından hala 30 yıl önceki oyunları oynuyorlar. Allods her yönden trdeki en iyi mmorpg bana göre sadece doğru işler hale getirilmeli

7

Friday, August 21st 2020, 10:53am

Çok haklısın kardeşim. Oyun yöneticilerinin Türkiye hakkında pek birşey bilmediklerini düşünüyorum. Hatta pek fazla umursamadıkları çok açık. Oyuncu sayısını arttırmak için yeni sunucu açıp eskisiyle birleştirmenin mantığı neydi hala anlayamıyorum. 10 yıldır oyun oynayan adamlarla oyuna yeni başlayan bir oyuncunun nasıl rekabet edeceğini düşünüyorlar? Hele hele bu kur farkıyla. Bugün allods yeni sv açıp farm ve drop kazanımlarını yükseltse. Gerek tek gerek grup ile gelişimi mümkün kılan bir sistemde tr de zirveye oturur. Şu an trde herkes mmorpg arayışında. Doğru düzgün oyun olmadığından hala 30 yıl önceki oyunları oynuyorlar. Allods her yönden trdeki en iyi mmorpg bana göre sadece doğru işler hale getirilmeli

oyunu sürekli daha iyiye götürmeye, geliştirmeye çalışıyoruz. İlerleyen dönemlerde sizleri mutlu edecek yenilikler gelebilir ;)

Rate this thread