You are not logged in.

1

Tuesday, February 11th 2020, 2:11pm

Karanlık Adaya Geçemiyorum

Merhaba, Smugglers Paradise sunucusunda oynuyorum 50. seviyedeyim fakat Karanlık Adaya geçemiyorum sürekli haritadan görev arattım oyunda çevrimiçi bulunan arkadaşlardan da yardım almaya çalıştım fakat herhangi bir sonuca ulaşamadım.Görev kitapçıgında Sınır,Parlayan ada Beşik gibi görevler de açık fakat hiçbirinin haritasına ulaşamıyorum.Sorun nedir yardımcı olur musunuz ?

Lets make p2p great again!

This post has been edited 10 times, last edit by "MrKacar" (Mar 13th 2021, 1:11pm)

2

Wednesday, February 12th 2020, 10:10am

Occupation: Musician, Gamer

• Send private message

Merhabalar.

Yanlış hatırlamıyorsam öncelikle "Yedi Parça" görevini yapmanız lazım. Bu "Yedi Parça" görevini takip ederken farklı haritalarda farklı görevler yapacaksınız. Bu farklı haritalardaki görev zincirlerini tamamlayarak ve bu zincirleri takip ederek Karanlık Ada haritasına ulaşabileceksiniz.

3

Wednesday, February 12th 2020, 12:47pm

Merhabalar.

Yanlış hatırlamıyorsam öncelikle "Yedi Parça" görevini yapmanız lazım. Bu "Yedi Parça" görevini takip ederken farklı haritalarda farklı görevler yapacaksınız. Bu farklı haritalardaki görev zincirlerini tamamlayarak ve bu zincirleri takip ederek Karanlık Ada haritasına ulaşabileceksiniz.

Teşekkür ederim, sorunu çözdüm. Konu silinebilir.
Lets make p2p great again!

This post has been edited 4 times, last edit by "MrKacar" (Mar 13th 2021, 1:12pm)