You are not logged in.

1

Friday, February 14th 2020, 7:56am

PeacePower / Manidar ben, eskilerden kimse var mı?

Eğer eskilerden kimse varsa, ben PeacePower Birliği'ni kuran Manidar, bir diğer adım da Florence idi.
Çalışırken Allods müzikleri dinlemek istedim. Hala ara ara dinlerim zaten. Sonra bir bakayım dedim. Birileri var mı diye.
Açıkçası Allods hayatımda oynadığım en iyi oyundu ve sonrasında başka hiç bir oyundan böylesine keyif alamadım. Keşke Allods'u daha iyi yönetselerdi ve bizi küstürmeselerdi. Çok çok iyi oyuncular vardı.
Benim oğlum vardı, çok büyük değildi ama beraber takılırdık. Karaasa isimli büyücüsü vardı. Şimdi 21 yaşında kocaman delikanlı.
Bu aralar yeniden gireyim mi, girmeyim mi diye düşünürken önce bir foruma bakayım dedim ama forum da pek aktif değil. Belli ki oyunun canlanması zor görünüyor. Yine de bir yazmak istedim. Benimki biraz melankoli işte. Eskilerden olan varsa yazsın. Hatta yeniden oynayan varsa mutlaka söylesin.

2

Wednesday, February 19th 2020, 12:29pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

Oyun canlı lakin eskilerden kalma oyuncular bulmanız biraz zor, yabancı ağırlıklı oyun şuan ve Türk birliği yok.

Türk oyuncular ya kalmadı ya da kalanlar ciddiye alıp konuşulmayacak seviyedeler.

İngilizce biliyorum bunu göze alabilirim öyle takılırım diyorsanız tekrardan başlayabilirsiniz.
^ . ^

3

Wednesday, February 19th 2020, 7:25pm

p2p serverına gelirsen imp tarafında çok Türk olmasa da eski oyuncularız