You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, May 22nd 2014, 6:41pm

Altın/Kristal ticareti için döviz kurlarının ayarlanması.

Bazı oyuncuların oluşan bir Altın hatasını sömürmelerinden dolayı Kristal-Altın kurunu düzenleyeceğimizi duyurmak isteriz.

Detaylar

2

Friday, May 23rd 2014, 2:08pm

Ben bu açıgı admine ve yetkili kişilere zamanında belirttim ancak kimse bu konuda bana geri cevap vermedi bu açığı önceden kullanıldığını biliyordum ve bu kullanan kişileri kullanmamaları hakkında uyardıktan sonra yönetime ticket attım YANİ ÖNCEDEN BU AÇIGI KULLANMADIM ama biliyordum

3

Friday, May 23rd 2014, 2:17pm

bunun ile yetinmeyip daha bir çok acığın olduğu rune taşların nasıl 13 lük kolay yapıldığı ve milletin balacalda bulunan hatadan yararlandığı bütün açıkları biliyorum bu konuda yönetime ticket attım ancak geri mesaj gelmedi...

PARA YATIRANLARIN HAKLARI YENMEKTEEE....

Rate this thread