You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, February 26th 2020, 6:18pm

*GÜNCEL DEĞİLDİR* Legacy Birliği ( İMPARATORLUK,P2P ) 11.0 Güncellemesi Sunucuya Davet

Merhaba forumda P2P Smugglers Paradise başlıgı altında sunucunun
güncel durumu,oyuncu sayıları ile ilgili açılan çok sayıda konuya istinaden hazırlanan bir davettir.
Peki biz kimiz ?
Oyunda İmparatorluk tarafında Legacy sancagı altında oynayan çok uluslu bir birligiz.
Peki biz ne istiyoruz ?
Legacy birligi olarak yeni güncelleme ile birlikte sunucuda bulunan popülasyonu artırmak sunucuya yeni bir soluk getirmek istiyoruz
sancagımızı taşıyacak yeni oyuncular savaş alanlarında zaferler istiyoruz.
Hepimizin çok sevdigi bu oyunu birlikte keyif alarak oynamak istiyoruz.
Aktif oyuncu sayısı ne ?
Forumda bir kaç konuda sunucuda hiç oyuncu olmadıgı söylenmiş bu dogru degil.
Her iki tarafda da aktif birlikler ve aktif bir oyuncu popülasyonu mevcut.
PVP Savaşları ?
Savaş alanları dominyon günleri oyunun hızlanması ile çekiyor.
Temel soruları cevapladık.
Tabiki aklınızda daha çok soru var bu konunun altından sorabilirsiniz mümkün mertebe cevaplamaya çalışacagım.
!!!
YENİ ÜYELER İÇİN BİR HAFTA ÜCRETSİZ ABONELİK
Hala kararsızsanız ve herşeyi kendi gözlerinizle görmek istiyorsanız
yeni hesabınızla çıkın gelin ücretsiz olarak bir hafta deneme süresinden yararlanın.Oyun içinde bize MrKacar,Phaerl ve Aerialls nicklerinden ulaşabilirsiniz.
!!!
Ayrıca Discord kanalımıza katılabilir direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.
HEPİNİZİ BEKLİYORUZ
Lets make p2p great again!

This post has been edited 6 times, last edit by "MrKacar" (Feb 17th 2021, 10:30am)

2

Sunday, March 29th 2020, 5:13pm

Birkaç ay önce bırakmıştım biraz oynayıp. User sayısında bir değişiklik varmı şu günlerde acaba?

3

Thursday, April 2nd 2020, 12:29pm

Merhaba 11.0 güncellemesinden önce aktif kişi sayısı azdı fakat güncelleme ve tüm dünyada etkili olan pandemi sebebi ile aktif oyuncu sayımız şu anda çok yüksek. Başlamayı düşünen diğer arkadaşlar için birkaç SS bırakıyorum oyun içinden.

This post has been edited 2 times, last edit by "MrKacar" (Mar 14th 2021, 12:27am)

4

Thursday, April 2nd 2020, 8:26pm

oyunu maks lvl sınırı 45 deyken oynamistim birde ilk cıktıgında p2p sunucusunda son 1 aydir haberim var basladım sistem izin verirse üyelik de almaya çalisiyorum ancak kısmet olmadi daha oyunda ki nickim

Carrnage sizi bol bol görüyoruz

5

Friday, April 3rd 2020, 12:25am

Tekrardan hoşgeldiniz diyorum o halde.Umarım hep birlikte birlikte keyif alarak oynayabiliriz.

This post has been edited 1 times, last edit by "MrKacar" (Apr 3rd 2020, 3:58pm)

6

Friday, April 3rd 2020, 9:28am

Bahsettiğiniz 1 haftalık deneme hakkını nasıl alabilirim ? Sanırım discordda sorun var ??

7

Friday, April 3rd 2020, 2:29pm

Yeni üyelik açtığında 1haftalık aboneliği otomatik alıyorsun

8

Friday, April 3rd 2020, 3:53pm

Merhaba,sisteme yeni bir mail adresi ile kayıt olduğunuz takdirde bir haftalık ücretsiz abonelik mail adresinize tanımlanıyor.Discord grubumuz değişti davet linkini değiştiriyorum şimdi.Hepiniz sunucuya hoşgeldiniz.

This post has been edited 1 times, last edit by "MrKacar" (Apr 3rd 2020, 5:19pm)

Rate this thread