You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, April 25th 2020, 11:40pm

9 Yıl Önce Kullandığım Hesabım

Merhabalar,

Allods Online'ın ilk oyuncularından biriydim. 2011-2012 yıllarında oynadım bu oyunu o zamanlar en son seviye yanlış hatırlamıyorsam 48di. 47. seviyede oyunu bırakmıştım. Oyunu özlediğimi fark ettim fakat şifremi unuttum yaptığımda o zamanki e-posta adresimin sistemde bile kayıtlı olmadığını gördüm. Şimdi o e-posta adresiyle üye oldum. Hesabım silindi mi? Geri getirebilme şansımız var mıdır?

Saygılarımla.

2

Sunday, April 26th 2020, 5:45pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Bu konu hakkında 'Kullanıcı Desteği ' bölümü üzerinden ticket göndermeniz gerekiyor.
.

3

Sunday, April 26th 2020, 6:33pm

Merhabalar, Bu konu hakkında 'Kullanıcı Desteği ' bölümü üzerinden ticket göndermeniz gerekiyor.
İlginiz için teşekkür ederim. Ticket'ı konuyu açtıktan hemen sonra attım. Acaba kurtarılma şansı var mıdır hesabımın ümitlenebilir miyim:D

4

Sunday, April 26th 2020, 7:04pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Eski hesapların zaman aşımına uğrama veya silinme gibi bir durumu yok. Senden bazı bilgiler isteyeceklerdir, bu sorulara cevap vermen lazım en azından hatırladığın kadar.
.