You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 23rd 2014, 1:56pm

6 seviye lanetli eşyalar görevi ile ilgili sorunum var ( ACİL YARDIM EDİN )

önemli görev diye yazıor ben önceden almıştım görevi tomar vermıstı acamamıstım görevi iptal etmıstım tomarda kaybolmuştu kemerle birlikte şimdi görev ara yerine basıyorum geliyorum lanetli eşyalar görevini almak için kemeri veriyor ama tomarı vermiyor lanetli kaldırmam için ???? yardım etsin biri görevi kapatıp acsamda sadece kemeri veriyo. diğer görevleri açmam için bu görevi yapmam lazım. :wacko:

2

Friday, May 23rd 2014, 2:58pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Nadir Nesne Dükkanı Hizmetler bölümüne tıklayıp Purifying Scrolls bölümünde karşınıza görev olduğu için 1 seferlik yeşil ücretsiz temizleme tomarı çıkacak oradan alıp temizleyip görevi tamamlaya bilirsin.
.

3

Friday, May 23rd 2014, 4:24pm

tamam yapıyorum ama vermiyoki ..... !

önceden 1 kere almıştım başka yerdeyken görevlerim doluydu iptal etmıstım onu tomarda gitti eşyada gitti

şimdi görevi yapmak istiyorum sadece lanetli eşya geliyor tomar ile ilgili bişey vermıyo "y" tuşuna basarak nadir nesneler dükkanını açıp dediğiniz yeri açtım bişey yok .

4

Friday, May 23rd 2014, 4:42pm

Discotech

Professional

• Send private message

O yüzden vermiyor olabilir bu sorunla karşılaşan bir kaç kişi daha olmuştu malesef.
.

5

Friday, May 23rd 2014, 4:46pm

ee oyun hatasından kaynaklanıyor o zaman dün o kadar bakım çalışması yapıldı biraz böyle sorunlarlada ilgilenseler ?

lanetli eşyalar görevinden sonraki görevleri nasıl açıcam peki ??????????????????????????????????????

6

Friday, May 23rd 2014, 6:14pm

cevap vercekmısınız ? bakım yapıyorsunuz ve bu görevin böyle sorun olduğunuda biliyorsunuz neden ilgilenilmiyor.

7

Friday, May 23rd 2014, 6:30pm

Discotech

Professional

• Send private message

Genel bir sorun değil bu senden kaynaklanıyor görevi aldığınızda size nesneyi vermiş siz iptal etmissiniz destek sistemine hata bildirimi yapın hata olduğunu düşünüyorsanız.
.

8

Friday, May 23rd 2014, 6:33pm

yada baştan 6.seviyeye kasın destekten 1 gün içinde cevap beklemektense 45dk veririm daha iyi:)

9

Friday, May 23rd 2014, 8:10pm

o yerdeki görevleri yapamıyorum sıkıntı o görevimi kaldırın yenı gorevler gelsin bari sıkıntım o
başka görevlerde böyle bi sorun yok nedense bakım yapıyorsunuz bi el atsaydınız bazı kişilerdede o sıkıntı var demiştiniz ....

10

Friday, May 23rd 2014, 8:22pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Arkadaşım 6 lewelsin 30 dklık işin var git kas gel.

11

Friday, May 23rd 2014, 9:29pm

34 level charım 6 level deil 6 level görevi sonradan görev buldan gördüm............

12

Sunday, May 25th 2014, 4:39pm

34 seviyeysen ne yapıcaksın 6 level itemi arkadaşım yapma zaten başkada yok 40 50 e kadar o tarz görev.