You are not logged in.

1

Saturday, May 30th 2020, 7:53pm

Steam'den giriş problemi

Merhabalar şu ana kadar oyunu steam üzerinden sorunsuzca oynayabiliyordum ancak dün steamden oyunu başlatmak istediğimde başlat tuşuna basmamın ardından oyunu başlatmam için gereken launcher açılmadı ve hiçbir uyarı mesajı da vermedi. Benimle beraber oynayan arkadaşım da tam olarak aynı problemi yaşıyor yardımcı olabilecek var mı ?

2

Sunday, May 31st 2020, 6:10pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Sorun hala devam ediyor mu ?
.

3

Sunday, May 31st 2020, 8:03pm

Evet hala aynı sorunu yaşıyorum.

4

Monday, June 1st 2020, 6:01pm

Discotech

Professional

• Send private message

Sorunu içeriye bildirdim.
.

5

Monday, June 1st 2020, 7:35pm

Teşekkürler umarım hızlı bir şekilde düzeltilir.

6

Tuesday, June 2nd 2020, 2:07pm

Discotech

Professional

• Send private message

Merhabalar tekrar, Steam girişlerinde an itibariyle bir sorun görünmüyor.
.

7

Tuesday, June 2nd 2020, 3:59pm

Düzeldiğine emin misiniz , oyuna giriş yapamamaktayım. Steam kütüphanesinden ''oyna'' tuşuna tıklamama rağmen oyun 3 saniye çalışıyormuş gibi gösterip kapanmakta üstelik mycom game center açılmamaktadır.
Steam'in topluluk merkezinde konuyla ilgili bir çözüm var fakat orda verilen linki Steam indirmeyi ret etmekte. Sıkıntının ''steam mygames launcher'' 'dan kaynaklandığı söyleniliyor.

8

Tuesday, June 2nd 2020, 8:38pm

Discotech

Professional

• Send private message

Kısa bir video çeker misin ?
.

9

Wednesday, June 3rd 2020, 10:09am

https://www.youtube.com/watch?v=N0sl-jtrSwY videonun linki . Launcher açılmadığı için oyunu da başlatamıyor.

10

Wednesday, June 3rd 2020, 11:49am

Merhabalar arkadaşım ve ben problemi çözdük en başta oyunu silip yüklememe rağmen yine aynı sorun devam etti ardından son bir defa hem steam hesabımdan oyunu kaldırdım hem de bilgisayardan sildim yükledikten sonra çalıştı isterseniz deneyebilirsiniz bende işe yaradı.

11

Wednesday, June 3rd 2020, 12:11pm

Saol tavsiye için deneyeceğim. Aynı sorunu yaşadık sanırım, sende işe yaradıysa bende de işe yarar herhalde.

12

Wednesday, November 18th 2020, 3:31pm

MyGames hesabıyla steamden giriş yapma

Merhabalar.
MyGames üzerinden oyunu silip steamden tekrar yükledim ancak eski hesabıma giriş yapmanın bir yolunu bulamadım. Steamden eski hesabıma giriş yapmanın bir yolu var mıdır?

13

Thursday, November 19th 2020, 10:14am

Merhabalar.
MyGames üzerinden oyunu silip steamden tekrar yükledim ancak eski hesabıma giriş yapmanın bir yolunu bulamadım. Steamden eski hesabıma giriş yapmanın bir yolu var mıdır?

My.Games hesabına Steam üzerinden giriş yapman maalesef mümkün değil.