You are not logged in.

1

Tuesday, June 9th 2020, 3:07pm

karchay

Trainee

• "karchay" started this thread

• Send private message

Karakter ismim neden değiştirilmiş

ya bu konuda gerçektende çok sinirliyim. baya önce yne böyle bi sıkıntı yaşadım destek cevap bile vermemişti. neden oyun yönetimi sürekli benim karakter isimlerimi aptalca isimlerle değiştiriyor? ilk oyuna başladığım karakterimin ismi 5 6 yıl önce YILDIZ idi. büyük harfi kaldırdık bilmem ne dediler ismimi yildiz yaptılar desteğe yazdım cevap vermediler bir süre sonrada oraya açtığım konu silindi sesimi çıkartmamıştım. şimdilerde büyük harfli karakterler görüyorum sağda solda yine ses etmedim. ama bu gün diğer karakterlerimden birinin ismini değiştirmişler yine. ismi vurucuuuu idi uygnsuzisim koymuşlar ya siz benim oyundaki karakter ismimi seçme hakkına sahip değilsiniz neden sürekli isimlerimle oynuyorsunuz. madem uygunsuz postadan atarsınız isim değiştirici değiştir dersiniz keyfinize göre neden isimlerimi değiştiriyorsunuz? yildiz ne demek ya türkçede bana biri söylesin bi. yada bir kişi söylesin uygnsuzisim nedir ya? iyice saçmalamaya başladı oyun yönetimi. geçenlerdede bir arkadaşımı banlamışlar adamın oyuna girdiği zamanı ben biliyorum her zaman beraberiz 1 lvl den nası kastığını kaç para masraf ettiğini hepsine şahidim. herifi banladılar hiç bir gerekçe göstermeden. arkadaş ne demek istiyorsunuz bırakıp gidelimmi oyunu iyice burnumuza geldi. benim gibi 5 6 senelik oyuncu kaç kişi kaldı oyunda bi bakın isterseniz amaç bizi sinirlendirip oyunu bıraktırmaksa direk söyleyebilirsiniz.

2

Tuesday, June 9th 2020, 9:26pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Hesap oluştururken alacağınız isimler topluluğa uygun olmalıdır aksi halde ceza uygulanır veya isim uygunsuz vb olarak değiştirilir. Unutma tomarını tercihinize göre kendiniz almanız gerekir. Hesap oluşturmadan önce dikkat ederseniz böyle bir durumla karşılaşmazsınız. Ayrıca aldığınız cezayı ve diğer oyunculara uygulanan işlemleri buradan tartışmayın. Şikayetlerinizi buradan destek sistemine ticket atarak bildirebilirsiniz.
.

Rate this thread