You are not logged in.

1

Thursday, April 11th 2019, 7:37pm

Sunucuya bağlanma adresleri

Herkese Merhaba benim öğrenci olduğum için yurt da kalıyorum ve güvenli internet kullanıyorlar oyunun sunucularına bağlanırken sunucu bilgisi alınıyor ekranında internetin güvenlik duvarına takıldığı için oyuna bağlanamıyorum bir moderatör arkadaş veya bilgili kişi bana oyunun sunucu adreslerini verebilirmi genel merkezden kontrol ettirilip güvenlik duvarım kaldırılacak

2

Tuesday, August 18th 2020, 9:24pm

My Games İNTERNETE BAĞLANMIYOR ACİL YARDIMM

my games internete bağlanmıyor internet olmasına rağmen hata verip offline sayfayı gösteriyor oyunu indirdi ama giremiyorum oyuna çünkü my gamese giriş yaparken oturum açamiyorum OTURUM AÇMA HATASI VERİYOR KUDURUYORUM AYLARDIR ALLODS OYNAMIYORUM ACİLEN NOVOGRAD HAVASI ALMAM LAZIM OYUNU BİLGİSAYARA YENİ İNDİRDİİİİİİM

3

Wednesday, August 19th 2020, 10:52am

Güvenlik duvarını, antivirüs yazılımını vs kapatıp öyle dene bakalım olacak mı.

4

Wednesday, August 19th 2020, 10:52am

Güvenlik duvarını, antivirüs yazılımını vs kapatıp öyle dene bakalım olacak mı.

5

Wednesday, August 19th 2020, 4:51pm

Bunlar zaten kapalı acaba başka bir işlemciden yada oyuna direk olarak girmem mümkün değil mi
Galiba benim sorunda bu bi deniyim inşallah yardımcı olurlar

6

Thursday, August 20th 2020, 10:11am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Launcher üzerinden bağlanmayı denedin mi ?
.

7

Thursday, August 20th 2020, 2:43pm

Launcher üzerinden girincede my gamese bağlanıyor syncversion diye bişey buldum eski launcher lakin oda yüklenmiyor
Yardımcı olabilir misiniz yok mu bunun çözümü steamden girdim bu seferde my games işlemi tamamlayamıyor hatası çıkmaya başladı uygulama oyunu indiriyor ama internet bağlantısı yok diyor

8

Sunday, October 18th 2020, 12:56am

Bende de aynı sorun var. İnternetim var. Ancak oyuna, game centerdan giriş yapamıyorum. Güvenlik duvarı, launcher, sil tekrar yükle gibi her şeyi denedim. Ancak olmuyor. Umarım sorunumuzu dikkate alırsınız. İyi geceler.

9

Sunday, October 18th 2020, 12:36pm

ben yapabildim knk sorun büyük ihtimal internet sertifikasından kaynaklanıyor service pack 7 eksikti bende sende bi araştır hangi sertifikayı indirmen gerektiği hakkına

Rate this thread