You are not logged in.

1

Wednesday, October 7th 2020, 4:20pm

Selam Ben Yeniyim/Hii I am new.

Oyunu rasgele youtubede kendi kanallarımdan birine video yüklerken çıkan bir videoda gördüm.Bu sıralar moba oynadığım için world worst zoe diye öyle bir video yapmıştım.Arkasından birinin bu oyunla videosu önerildi.Bende izledim ve oooo bu wow gibi grafikleri olan bir oyun dedim.Tabi oynadığım ve para ile aldığım bazı oyunlarda çabucak sıkıldığım için önce temkinli yaklaştım.Yani bedeva olup birde pay to win olması vardı.Sonra sınıf kısıtlaması olduğunu gördüm ki ee ben genelde zaten kısıtlanan sınıflar gibi olanlarla oynamam.Tabi wow gibi zor olmamasıda hoşuma gitti.Bazı MMORPG oyunlarda ya pvp ağırlıklı yada karma oluyor.Bazılarında ise sadece PVE.Bunu iyi dengeleyemeyen oyunlarda mesala görev yapmak işkence gibi oluyor.Oyunlar popülerliklerini kaybedincede pvp yapıcak insan bulamıyorsunuz.Çok popüler olmasıda iyi değil olmamasıda bence orta karar gibi geldi bana.Grafik tarzı hoşuma gitti.Aslında bu tarzda grafikleri yada anime tarzı grafikleri olan her oyun hoşuma giderde bu farklı bir konu.Neyse indiriyorum.Büyük ihtimaalle nikim filan erini,eriniy,eriniy cat gibi olur.Yada bambi,bambiq gibi.Youtube kanallarımın isimlerini nik olarak kullanırım.Sanırım burda erini olurum nede olsa o kanalıma video atarken gördüm.Kimse almazın haa.Ağlarım.Neyse oyunda görüşürüz ve birazda tanışalım kendim hakkında birşeyler yazdım aşağıya.

1-Küfür etmem edendende hoşlanmam.
2-Yemek,uyku ve ev işleri haricinde tüm vaktimi pc başında geçiririm.
3-Oyunlar harici hiçbirşekilde bağlantıya geçmem telefon yada mail adresi vermem.
4-Her oyunu yıllarca oynarım ve asla oyun kurallarını çiğnemem.Yani bir hafta oyuna
girmesem bile mutlaka geri gelirim.Bazen farklı ülkelere gitmem gerekir o sürelerde
oyun oynamam.
5-Genelde ingilizce konuşurum ama türkçemde fena değildir.Yani türküm ama pek iyi
konuşamam.
6-Her türlü pet veya evcil hayvan cinsi şey hoşuma gider tatlı olduğu zaman.Aylarla
farm yaptığımı bilirim.
7-Asla hediye vermem yada kabul etmem.Vereni direkman şikayet ederim isteyeni bloklarım.
8-Hackelemey eyada birşekilde buna benzer bir eylemde bulunan kim olursa olsun yasalara
başvururum ve şakam yoktur.MIT bilgisayar bölümü mezunuyım.Benle uğraşmayın.
9-Asla ve asla hiçbir hesap bilgimi paylaşmam,hesap almam,paylaşanı rapor ederim.
10-Şakacı ve gayet düzgün bir oyuncuyum.Yani arkamda takıma rkadaşı bırakıp kaçmam.
Ölürsek beraber.

2

Wednesday, October 7th 2020, 8:03pm

3

Thursday, October 8th 2020, 12:49pm

4

Wednesday, November 4th 2020, 9:16am

hangi tarafta başladınız. eğer imparatorluk tarafındaysa iletişime geçebiliriz nick: ZemWarrior

5

Friday, November 6th 2020, 7:23am

Oyuncu Kitlesi

Merhaba, ben Allods onlineyi yaklaşık 4 sene önce oynuyordum acaba türk kitlesi ne kadar kaldı ?

6

Saturday, November 7th 2020, 4:20pm

ittifakta da ipmte de mevcut. tarafın hangisi ona göre kişiler size ulaşabilir ya da öneri yapabilir