You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, May 26th 2014, 12:38am

Ses var görüntü yok

oyunu açıp oynadıktan ortalama 15 dk sonra şöyle bir sorunla karşılaşıyorum; önce tüm ekran kararıyor ardından allods penceresi bembeyaz bir şekilde geliyor ve ses var ama görüntü yok ortada. sırf bu yüzden bilgisayara format attım ve yeniden yükledim her şeyi ama bu problem devam ediyor.

2

Monday, May 26th 2014, 6:26am

Bilgisayarınızın özellikleri neler yazarmısınız.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

3

Monday, May 26th 2014, 3:41pm

alt+tab yap sonra allodsa tıkla alttaki çubuktan. aynı beyaz ekran mı onu söyle ?
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

4

Monday, May 26th 2014, 6:37pm

Bilgisayarınızın özellikleri neler yazarmısınız.
windows 7 home basic 32 bit işletim sistemi. intel core2duo CPU T6400@2.00 GHz. 2 gb ram. 1gb ekran kartı

5

Monday, May 26th 2014, 6:38pm

alt+tab yap sonra allodsa tıkla alttaki çubuktan. aynı beyaz ekran mı onu söyle ?
aynen. beyaz yine

6

Monday, May 26th 2014, 6:43pm

Ekran kartı yeterli olmayabilir.Güncellemeyi dene.
CHAKICI

7

Monday, May 26th 2014, 6:52pm

Ekran kartı yeterli olmayabilir.Güncellemeyi dene.
aklıma gelmedi değil hatta şu an güncellemeye çalışıyordum tam =) ama yetersiz kalıyor olsa sanıyorum ilk oynattığı 15-20 dakikada da oynatmazdı?

8

Monday, May 26th 2014, 6:57pm

Ekran kartını güncellemeyi denermisin.
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

9

Tuesday, May 27th 2014, 3:55pm

hiç uğraşma ekran kartıyla kardeşim. oyunun launcherini aç ayarlara gel tam ekranı kapat. o şekilde oyna beyazlamaz ekran
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

10

Wednesday, May 28th 2014, 8:29pm

düzeldi mi bari ? :D
►Dıkşın◄

11

Friday, May 30th 2014, 7:31pm

yeni bilgisayar alıcaktım zaten. aldım kurtuldum =) teşekkürler yine de

Rate this thread