Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

04. 11. 2020, 15:00

[PMB 11.1] Pikachu/Ozan Rehberi

Karakter ismi: Pikachu
Birlik:
Ascendancy (Nezeb)
Rol: DPS&BUFF

Sunucu: Evolution

Öncelikle hoşgeldiniz dostlarım ! Sizinle bu gün güzel bir ozan rehberi paylaşacağım umarım hoşunuza gider.
Paylaşacağım rehber içinde hem hasar hemde destek yeteneklerinin birleştiği bir gelişim ağacı olacaktır.
Bu nasıl olucak dediğinizi duyar gibiyim o hâlde zaman kaybetmeden hemen başlayalım.

<

Hemen yetenek ağacı ile başlıyalım dostlar !

Şimdide statlara geçelim .

Doğal zarar statını yapmanızı öneririm demek isterdim ama maalesef ki statlarımız değiştiği için böyle bir şeyi diyemiyorum. ;(
Şu an oyunda mevcut olan statları söyleyeyim. 8o
Meleke: 1700
Şans: 750
Vahşet: 1000
Canlılık: 1400
Dikkat: 750
NOT: Sizin ekipman seviyenize göre statlar ufak bir değişiklik gösterebilir.

Hangi kadim nesneler tercih edilmedi?

Ozan sınıfı kırılgan olduğu için bu kadim nesne bizim su gibi ihtiyacımız. :thumbsup:

Dans eden bıçağı bizim zaman hareket hızımız biraz düşüyor onun için bu kadim nesneyede ihtiyaç duyuyoruz ve etkileri süper. :thumbup:

İnkar konuşması yeteneğine çok fazla yardımı dokunan bu kadim nesneyide söylemeden geçemeyiz. ;)

Oynanış / Rotasyon ^^

Cesaret Yeteneği:Tüm grup üyelerinin en yüksek karakteristiğini arttırır.

Cesaret Yeteneği:Tüm grup üyelerine uygulanan kontrol etkilerinin süresini kısaltır.

:!: Bu 2 güçlendirmeyi karşınızda mistik, paladin ve iblis bilimci sınıfları varken tavsiye ederim.
Güç Yeteneği:Tüm grup üyelerinin yetenek verimliliğini arttırır.

Sürat Yeteneği:Grup üyelerinin hareket hızını arttırır yeteneklerinin süresini kısaltır.

:!: Bu 2 güçlendirmeyi ise karşınızda casus, savaşçı ve pagan sınıfları varken tavsiye ederim.

:?: Güçlendirmeleri nasıl geri çevireceğiz?

Öncelik ile size şunu anlatayım arkadaşlar.
1v1 yapıyorsanız bu yeteneği kullanmanız gerekiyor.

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Eger ki rastgele savaş, 3v3 veya dominyon gibi çok oyuncunun bulunduğu bir yerdeyseniz bu yeteneği kullanmanız gerekiyor.

8) Rotasyon

Öncelikle destek etkilerini atıyoruz.
Farz edelim ki dominyon savaşındayız. Ağıt yeteneğini atıyoruz.Üstünüze 3 kere birikmiş ağıt yeteneği yeteneği geliyor.
Bu birikmiş etkileri Dans eden bıçak tüketiyor ve o sırada bütün destek etkileriniz yenileniyor.
Temponuz bitti diye korkmayın, Buyrun temponuzuda yenileyin.

:P Minik püf noktalar / Taktikler
Herkes sizi birden hedef mi aldı hemen anı vurum basıp onları sersemletip kaçın. :sleeping:

Takımında herkes ejder gözyaşı yeteneklerini mi kullanıyor inkar konuşması basıp rakibin kalkanlarını silip onları ezip geçin. 8o

Çok mu hasar yiyorsunuz basın gitsin rezonans duvarını. ^^

Yetenek barında bir sersemletme yeteneğiniz bulunsun değil mi? :)

Takım arkadaşınızın peşini bırakmayan bir oyuncu mu var onu dibinize çekin ve biraz sohbet edin.
Umarım işinize yarayan bir rehber olmuştur hepinize iyi eğlenceler sevgili allods online oyuncuları !

- Pikachu

This post has been edited 3 times, last edit by "xPikachu" (12.12.2020, 11:35)

2

30. 11. 2020, 10:30

Lauder

Débutant

Travail: Okuyorum

• Envoyer un message privé

Ellerine sağlık çok iyi rehber. BEĞENDİM

3

05. 12. 2020, 12:36

Tam da ozan oynamayı düşünürken karşıma çıktı çok iyisin ! savaşlarda da oynayışını beğeniyordum

4

11. 10. 2022, 18:27

Karakter ismi: Pikachu
Birlik:
Ascendancy (Nezeb)
Rol: DPS&BUFF

Sunucu: Evolution

Öncelikle hoşgeldiniz dostlarım ! Sizinle bu gün güzel bir ozan rehberi paylaşacağım umarım hoşunuza gider.
Paylaşacağım rehber içinde hem hasar hemde destek yeteneklerinin birleştiği bir gelişim ağacı olacaktır.
Bu nasıl olucak dediğinizi duyar gibiyim o hâlde zaman kaybetmeden hemen başlayalım.

<

Hemen yetenek ağacı ile başlıyalım dostlar !

Şimdide statlara geçelim .

Doğal zarar statını yapmanızı öneririm demek isterdim ama maalesef ki statlarımız değiştiği için böyle bir şeyi diyemiyorum. ;(
Şu an oyunda mevcut olan statları söyleyeyim. 8o
Meleke: 1700
Şans: 750
Vahşet: 1000
Canlılık: 1400
Dikkat: 750
NOT: Sizin ekipman seviyenize göre statlar ufak bir değişiklik gösterebilir.

Hangi kadim nesneler tercih edilmedi?

Ozan sınıfı kırılgan olduğu için bu kadim nesne bizim su gibi ihtiyacımız. :thumbsup:

Dans eden bıçağı bizim zaman hareket hızımız biraz düşüyor onun için bu kadim nesneyede ihtiyaç duyuyoruz ve etkileri süper . :thumbup:

İnkar konuşması yeteneğine çok fazla yardımı dokunan bu kadim nesneyide söylemeden geçemeyiz. ;)

Oynanış / Rotasyon ^^

Cesaret Yeteneği:Tüm grup üyelerinin en yüksek karakteristiğini arttırır.

Cesaret Yeteneği:Tüm grup üyelerine uygulanan kontrol etkilerinin süresini kısaltır.

:!: Bu 2 güçlendirmeyi karşınızda mistik, paladin ve iblis bilimci sınıfları varken tavsiye ederim.
Güç Yeteneği:Tüm grup üyelerinin yetenek verimliliğini arttırır.

Sürat Yeteneği:Grup üyelerinin hareket hızını arttırır yeteneklerinin süresini kısaltır.

:!: Bu 2 güçlendirmeyi ise karşınızda casus, savaşçı ve pagan sınıfları varken tavsiye ederim.

:?: Güçlendirmeleri nasıl geri çevireceğiz?

Öncelik ile size şunu anlatayım arkadaşlar.
1v1 yapıyorsanız bu yeteneği kullanmanız gerekiyor.

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Eger ki rastgele savaş, 3v3 veya dominyon gibi çok oyuncunun bulunduğu bir yerdeyseniz bu yeteneği kullanmanız gerekiyor.

8) Rotasyon

Öncelikle destek etkilerini atıyoruz.
Farz edelim ki dominyon savaşındayız. Ağıt yeteneğini atıyoruz.Üstünüze 3 kere birikmiş ağıt yeteneği yeteneği geliyor.
Bu birikmiş etkileri Dans eden bıçak tüketiyor ve o sırada bütün destek etkileriniz yenileniyor.
Temponuz bitti diye korkmayın, Buyrun temponuzuda yenileyin.

:P Minik püf noktalar / Taktikler
Herkes sizi birden hedef mi aldı hemen anı vurum basıp onları sersemletip kaçın. :sleeping:

Takımında herkes ejder gözyaşı yeteneklerini mi kullanıyor inkar konuşması basıp rakibin kalkanlarını silip onları ezip geçin. 8o

Çok mu hasar yiyorsunuz basın gitsin rezonans duvarını. ^^

Yetenek barında bir sersemletme yeteneğiniz bulunsun değil mi? :)

Takım arkadaşınızın peşini bırakmayan bir oyuncu mu var onu dibinize çekin ve biraz sohbet edin.
Umarım işinize yarayan bir rehber olmuştur hepinize iyi eğlenceler sevgili allods online oyuncuları !

- Pikachu

Ellerine sağlık, çok faydalı bir rehber olmuş.

Discussions similaires

Noter cette discussion