You are not logged in.

1

Monday, May 26th 2014, 5:35pm

Silmeyin silmeyin bir açıklama yapın lütfen herkes okusun

Burdan yetkililere sesleniyorum zamanında server'lar birleşmeden önce REACTION guildi dünyanın
çakallığını yaptılar ceza aldılar süresiz banlananlar oldu ve adamlar kristal ödeyerek karakterlerini
açtırdılar. Ben GM'e "arkadaşımın sana selamı var" dedim diye sinirlendi ve süresiz ban yedim sebep
olarakta "milleti galayana getirmekten" dediniz. Şu oyunu 2011 den beri severek oynuyordum
askere gittim geldim açılır düşüncesiyle tekrar başlayacaktım ama hala kapalı kaç kere ticket attım
desteğe neymiş cezam kalıcıymış. Bir dünya insanın hakkını yediniz sayın yöneticiler. Para yatıranları
server'ın gözbebeği olanları hep korudunuz hep sahip çıktınız. Yönetime şikayet gelmesin diye şunu
yaptılar bunu yaptılar gerekçesiyle adamları kısa süre banlayıp daha sonra tekrar açtınız bumudur
yöneticilik. İsimleri değiştirdiniz Jelibon denen bir adam vardı hiçkimse isim değiştiremezken siz
yardımcı oldunuz değiştirdiniz adam başka isimle ittifaktan imparatorluğa geçti. Adamın biri oyunu
bırakıyorum diye karakterini sildi göz göre göre ve size tekrar oyuna döndüm diyerek karakterimi geri
getirin neyse parası vericem dedi ve kristal karşılığında karakterini açtınız. REACTION guildi astralda
bug bulup bir güzel kimseye çaktırmadan kendilerini geliştirdiler ve bütün oyun bunu öğrenince eski
forum konu açılmaktan çökmüştü hatırlatırım ve gene siz o adamlara hiçbir şey yapmadınız 1 adet taşlarını
silip karakterlerine devam etmelerini sağladınız. Daha bir sürü var ama yazıpta diğer oyuncuları
karamsarlığa düşürmek istemiyorum. Bunca şeye rağmen bir sürü saygı değer güzel insanlar oyunu
bırakmıştı ama bu sizi etkilemez tabi biri gider yenisi gelir. Diyeceğim o ki karakterimi açarsanız
çok makbule geçecek ben kimseye saygısızlık etmedim bu zaman kadar ne oyunda ne forumda. Şimdi size
iyi günler dilerim eminim bu konuyuda sileceksiniz öyle hissediyorum.

2

Monday, May 26th 2014, 5:40pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Gerekli açıklamayı size bildirdim Malesef buradan işlem yapamıyoruz destek sistemine gerekli bilgilerinizle beraber, sorununuzu açıklayıcı bir şekilde yazıp ticket atınız buradan işlem yapamıyoruz.
.

3

Monday, May 26th 2014, 5:41pm

Desteğe siz mesaj atamıyor musunuz yani bana aynı cevabı 50 kere gönderdiler sağolsunlar.

4

Monday, May 26th 2014, 5:43pm

Discotech

Professional

• Send private message

Her kişi kendi hesabından sorumludur sizin ticket atmanız gerekiyor.
.

5

Monday, May 26th 2014, 5:49pm

Discotech

Professional

• Send private message

Gerekli açıklama yapılmıştır kapatıyorum.
.

Rate this thread