You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, January 15th 2021, 7:39pm

BuNCH

Trainee

• "BuNCH" started this thread

Occupation: Seri katiliçe

• Send private message

Haritadaki görevler

Merhabalar
çok uzun süreden sonra tekrar başladım oyuna
reen açtım
fakat
hangi haritada toplam kaç görev var nereden bakıyorduk ona unuttum ?(
yardım edebilecek biri varsa yazabilir mi ?(

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

2

Saturday, January 16th 2021, 9:14am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Görevler ilerledikçe, seviye atladıkça karşına çıkacaktır. Önemli görevleri ve dünya gizemlerini atlamadan ilerlemeye devam et. Seviyene uygun haritalarda görevlerini tamamlamaya çalış. Bir sonraki görevler zaten seni yönlendirecektir. Gittiğin bölgelerin ışınlamalarını muhakkak aç. Ayrıca gelişimini daha hızlı tamamlamana yardımcı olacağını düşündüğüm bir link bırakıyorum., Buraya tıklayarak videoları izleyebilirsin.
.

3

Thursday, November 16th 2023, 9:52am

Vietor

Beginner

Occupation: Backend Developer

• Send private message

Merhabalar, Görevler ilerledikçe, seviye atladıkça karşına çıkacaktır. Önemli görevleri ve dünya gizemlerini atlamadan ilerlemeye devam et. Seviyene uygun haritalarda görevlerini tamamlamaya çalış. Bir sonraki görevler zaten seni yönlendirecektir. Gittiğin bölgelerin ışınlamalarını muhakkak aç. Ayrıca gelişimini daha hızlı tamamlamana yardımcı olacağını düşündüğüm bir link bırakıyorum., Buraya tıklayarak videoları izleyebilirsin.
Dediği özelliği hatırlıyorum. Eskiden haritayı açtığımızda harita seçiminin yanında görev ilerleme barı vardı. O barı soruyor. Bende uzun süre sonra tekrardan oynarken yokluğunu fark ettim bunun