You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, January 20th 2021, 4:17pm

• "entelsya@yahoo.com" started this thread

Occupation: Öğretmen

• Send private message

Son lvl olupta Hangi oyunda tek yeniyor Allods'tan başka?

Adaletsizliğin gerçekten dibi bu oyunda yaşanıyor... benim fikrim bu yönde... 90 lvl sin 35 k gs yapıyorsun bin bir emekle... Moblar kesiyor... Önüne gelen tek atıyor... Gel de oyna oyundan zevk al.... taşlar 7. seviye daha ne yapalım tek yememek için size soruyorum... CM acaba hiç mi görmüyor bunları bildirmiyor mu? :cursing: Görev yapmaktan içim dışıma çıktı 1 m para kasana kadar ne çektik bari slotlardan düşen parayı artırın yaw... Herken kri çekip satamıyorki bu oyunda... :cursing: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
KraLMordaK

2

Thursday, January 21st 2021, 7:35am

Mod Kutsal

Merhaba, Mutlaka sana gerekli birşeyler var.

Occupation: Şifacı

• Send private message

Dostum tam olarak ne istediğini anlayamadım ama sana kendi görüşümü ileteyim,
Öncelikle konuyu açtığın tarihe bakarak konuşuyorum ki yaptığın item seviyesi bir önceki patch in normal seviyesi (Turuncu renkden Turkuaz renk itemlere yükseldiğimiz). Şuanki patch de normal takılmalık seviye 36500 olmalı. Oda birilerine bağımlı olarak compas(zor modda Astral ada) tapınak vs yapabilirsin. Herşey için yeterli değil. Madem oyuna para yatırmıyorsun oyundaki para kasma yöntemlerini uygula. Element yadigarlarından farm yap. Reenkarnasyonlarınla savaşlara katıl başarı işaretlerini paraya çevir, meslek kas pot yap pazarda sat, para kasma yöntemlerini bilmiyorsan bu video senin için bulunmaz nimet zaten izle para kasma yöntemlerini anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=_lcPMRD7…el=AllodsEvreni

Kısaca sen sadece son seviye olmuşsun karakterine ekstra hiç bir şey katmamışsın oyun çöp diyorsun bir nevi. sen 7 taşlarla muhtemelen düzey 4 sündür de ne yapayım diyorsun ya, ben oyunda nice oyuncular gördüm taşlarını full 11 full 12 düzeyini 5 yapıp extra tomarlarını tek kuruş para harcamadan yapan. Armut piş ağzıma düş diyorsun. Nasıl denge sağlanır sen söyle bir yerde deli gibi para kasıp item mahfaza yapan tek kuruş yatırmayan oyuncular var. bir yerde 1000lerce TL yatırıp para kasmaya vakti olmayanlar var. Birde hiç bir şey yapamadan senin gibi sızlanıp her şeyim olsun isteyenler var. senin son seviye oldum hadi en güçlüyüm dediğin oyunlar League Of Legends gibi oyunlar filan heralde. Knight Online son seviye ol +9 item yapma çöpsün. Aylık abonelikli World Of Warcraft dan örnek verelim exstra para ile hiç bir şey elde edilemeyen oyundan, Mythic Dungeon +15 yapmadan çöpsün. Gelelim Allods'a Compass yapıp itemlerin için %112 %115 geliştirici aldın mı? Hayır. Daha geriye gidelim Alrihata gidip İtemlerini %103, %106 yaptın mı, saat başı çıkan kutulardan %109 geliştirici aldın mı ? 300 amalgam +220k gold para verip itemlerini sarı kaliteye yükselttin mi, sarı kalite itemlerinin seviyesini astraldan toz kasıp geliştirdin mi? Karakterin gücüne güç katan Kadim nesnelerini yaptın mı? +5 Olacak şekilde? Bu kadar şey saydım offf bunlar ne böyle bu kadar çok deme sakın bunlar normal rutinler. Bence sen oyunu öğrenmeden hiç bir şey yapmadan herşeyim olsun istediğin için zor geliyor sana. Oyunun hataları eksikleri var. Ama senin bahsettiğin yönde asla eksiği yok kusura bakma kardeşim.