You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, February 14th 2021, 3:52pm

Oyuna giriş yapamıyorum

Merhabalar,oyunu yeni indirdim oyna tuşuna bastıktan sonra bu ekran açılıyor imleci hareket ettirebiliyor ama herhangi bir seçim yapamıyorum sorun ne olabilir yardımcı olabilir misiniz
u_193724466 has attached the following image:
  • Ekran görüntüsü 2021-02-14 184841.png

2

Monday, February 15th 2021, 2:24am

yönetici olarak çalıştır oyunu ve öyle dene kutulara tıklamayı

3

Monday, February 15th 2021, 8:53pm

Teşekkürler onu denedim kaldırıp tekrar yükleme yaptım ama durum aynı

4

Tuesday, February 16th 2021, 12:09am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Windows 10'da Defender kullanıyorsanız kapatıp giriş yapmayı deneyin düzelecektir.
  1. Başlat düğmesi > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Güvenliği ve ardından Güvenlik duvarı ve ağ koruması'nı seçin. Windows Güvenliğini Kapatmak için, ayarı Kapalı olarak değiştirin.
.

5

Wednesday, February 17th 2021, 10:01am

oyuna giriş yapamıyorum bağlantı kesildi diyor

çarşamba günleri bakım varmış sanırım. Saat kaçta başlıyor kaçta bitiyor hiç bir yerde yazmıyor beni bu konuda bilgilendirebilrmisiniz?

6

Wednesday, February 17th 2021, 10:13am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhabalar, Bakım saatleri değişkenlik gösterebiliyor ve şuan bakım çalışması devam ediyor. Genellikle Türkiye saati sabah 10:00'da başlar.
.