You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, March 17th 2021, 11:41am

Güncelleme Notları 12.0

Genel

• Maksimum seviye 95'e yükseltildi.
    - 93. Seviye: 1 Yetenek Puanı.
    - 95. Seviye: 1 Yetenek Puanı ve 1 Gelişim Aşaması.
  • Astral Anahtarları elde etme kabiliyeti seviye 90'a ulaştıktan sonra etkin hale gelecektir. Karakterler 42 adet yeni astral anahtar ve her güncelleme sonrası 14 adet anahtar elde edecekler. Maksimum anahtar sayısının 196 olduğunu unutmayın.
  • Reenkarne görevini tamamlamak için gereken seviye 95'e yükseltildi.
  • Oyuncuların sahip oldukları aşağıdaki nesneler kaldırıldı:
    - Astral Anahtarlar
    - Özgür Tüccarlar Sikkeleri
    - "The Highest Art of Alchemy" görevi ve "Chromatite" nesnesi.

İstemci
  • Oyun istemcisi artık güncellenmiş bir derleyici ve daha modern platform araçları kullanılarak oluşturuldu.
  • Bu güncelleme ile ilgili bir dizi ek iyileştirmeler yapıldı.

Arayüz
  • Oyun istemcisi artık sohbet sekmesinde varsayılan sistem fontu yerine kendi fontunuzu kullanma imkanı sunuyor.
  • Seçien gelişim aşamalarının henüz dağıtılmadan sıfırlanmasına sebep olan bir sorun giderildi.
  • Yeteneklerin bekleme sürelerinin ek panellerde varsayılan boyuttan farklı bir boyutta gözüktüğü bir sorun giderildi.
  • Oyuncu olmayan karakterler ile yapılan alım satım işlemlerinin görünümü geliştirildi (kullanılmayan değerler saklı kalacaktır).
  • Özel tekliflerin arayüzündeki fiyatın doğru olmayan türdeki kristal olarak gözükmesine sebep olan bir sorun giderildi.
  • Engel listesine eklenmiş olan bir oyuncuya posta gönderilmeye çalışıldığında ortaya çıkan bilgilendirme mesajı geliştirildi.

Ekipman
  • Ekipman elde edinimi ile ilgili bir dizi mekanik değişime uğrayacak. Öncelikle, ekipmanlar arasında artık edinilebilen ve el ile üretilebilen gibi bir ayrım olmayacak: Tüm ekipmanlar hem el ile üretilebilecek veya farklı etkinliklerden elde edinilebilecek. Her Astral katmana uygun düşen ekipmanlar üç farklı kademeye ayrılabilir (yeşil ekipmanlar hariç):
    - Kademe 1: Bu kademedeki ekipmanlar; Astral Adalardan, Al Rihat Harabeleri'ndeki NPC'lerden ve zanaatların yardımı ile elde edilebilir (Kademe 2 ekipmanlardan daha düşük seviyeye sahiplerdir). Ayrıca savaşlara ve Suslanger'deki "Fırtına" etkinliğine katılarak elde edinilebilirler.

- Kademe 2: Bu kademedeki ekipmanlar Nesnelerin Örsü'nde üretilebilir (Bu ekipmanları bileşenlerine ayırmak mümkündür). Bu kademedeki ekipmanları üretmek için büyülü malzeme, altın ve zanaatlerin yardımı ile üretilebilen ve oyuncular arasında özgürce değiş tokuş edilebilen özel nesneler gereklidir.

- Kademe 3: Bu kademedeki ekipmanlar takım maceralarından elde edilebilir veya Arsenik ve Savaş Amblemleri ile satın alınabilir.
    Ayrıca, ekipmanlar artık nesnelerin örsünde doğrudan yükseltilemiyor ve karakteristiklerinin verimliliklerini %90'dan %100'e yükseltmek için nesnelerin örsünde oluşturulabilen özel muskalara ihtiyaç duyuyor. Ancak, yüksek seviye kahramanlık maceralarından elde edinilen muskalara alternatif olarak, Nesnelerin Örsü; sizlere büyük miktarda kaynak ile benzer muskalar oluşturabilmeniz için imkan sağlıyor.
    - "Learning to Build Equipment" görevi ve ilgili tüm nesneler
    - Büyülü Malzeme
    - Büyülü Madde
    - Büyülü Toz
    - Efsunlu Parçalar
    - Efsun Güçlenme Tomarları
    - Amalgam (soluk Amalgama dönüştürüldü)
    - Amalgam damlaları (soluk Amalgam damlalarına dönüştürüldü)
    - Arsenik
    - Arsenik Parçaları
    - Dominyon Araçları
    - Büyülü Araçlar

Kadim Nesneler
12.0 güncellemesiyle birlikte, daha önce oluşturulan kadim nesneler etkilerini kaybedecek ve kadim nesneleri oluşturmak ve geliştirmek için gereken tüm bileşenler (Kader İksirleri hariç) kaldırılacak. Oyun sezonu sırasında, üç yeni kadim nesne elde edebileceksiniz: bir adet ana kadim nesne ve iki adet ek kadim nesne (ek kadim nesneleri kendi oyun stilinize ve ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz).
  • Ana kadim nesne verdiğiniz hasarı, defansınızı ve şifanızı arttıracak olup Coşku ve Dayanıklılığa ek bonus kazandırmak için birçok keç geliştirilebilecek.
  • Ek kadim nesneler (2 adet) karakterlerin karakteristiklerine herhangi bir bonus vermeseler de kuşanıldıklarında bir pasif yetenek sağlıyorlar. Herhangi bir şekilde geliştirilemezler ve ömürleri 90 gün ile sınırlıdır. Bu kadim nesnelerin sahip oldukları yeteneklerin belli bir kullanım alanları vardır (PvE ve PvP) ve kullanım alanlarına karşılık gelen yerlerden düşerler: PvP kadim nesneleri savaşlardan, dereceli savaşlardan ve Dominyon'dan elde edilebilirken PvE kadim nesneleri astral adalardan, kahramanlık maceralarından ve takım maceralarından elde edilebilir. Kadim nesnelerin verimlilikleri derecelerine bağlıdır: dereceleri ne kadar yüksek ise bonusları da o kadar yüksektir. Dolayısıyla, yüksek dereceli kadim nesneler daha zorlayıcı etkinliklere katılmanızı gerektirecektir.

Daha önceden elde edilen Kader İksirleri (kullanılan veya kullanılmayan) birbirinden değerli ve çeşitli birçok tüketilebilir nesneler almak için kullanabileceğiniz yeni bir para birimine dönüştürülecek. Bu özelliği şimdilik kullanamayacaksınız ancak ilerde duyurulacak.

Yaratılış Tozu, Kadim Nesne Parçalarının yerine geçecek olup çeşitli etkinliklerden sayısız miktarda elde edilebilecek. Yaratılış Tozu, ana kadim nesnenin seviyesini arttırmayı sağlayacak geliştiricileri oluşturmak için kullanılacaktır.
    - Yaratılış Tozu
    - Kadim Nesneler (kaldırılmadı ancak herhangi bir değerleri yok. Seviyelerine bağlı olarak Kader İksirleri ile değiştirildiler)
    - Kadim Nesne Parçaları
    - Kadim Nesneleri geliştirmek için gereken nesneler (Seviyelerine bağlı olarak Kader İksirleri ile değiştirildiler)
    - Grail Hunger
    - Uyanmış Madde (Seviyelerine bağlı olarak Kader İksirleri ile değiştirildiler)
    - Kahramanlar Turnuvası Diploması: Gift of the Relic Master ve etkisi

Kıvılcım Tecrübesi
  • Kvılcım Tecrübesi görevlerini tamamlamak için gereken seviye 90'a yükseltildi.
  • İlk kez yeni bir Kıvılcım seviyesi kazanıldığında ek eğitim ipuçları eklendi.

Gardrop
  • Gardrobun performansı önemli derecede iyileştirildi.
  • Gardrop arayüzü artık sık sık kullandığınız kostümleri ekleyebileceğiniz yeni bir "Favoriler" sekmesine sahip.

Bölgeler

Quoted

Suslanger'daki gizemli bir kaza, kahramanları yeniden uzun bir yolculuğa çıkmaya zorluyor. Birçok sorunun cevabını bulmaları gerekecek: Suslanger'ın Dünya'nın geri kalanından ayrılmasına neden olan kazaya kim sebep oldu? Veronica Gipat, Nihaz'la savaşmak için bir plan bulabilecek mi? İmparatorluğa karşı ayaklayanan isyancı orkları nasıl bir kader bekliyor? Sarnaut'ta zafer yürüyüşlerine başlamak için yeni bir liderin ortaya çıkmasını bekleyecekler mi? Ve gizemli zaman yolcusu Alice kim? Gelecekte muhtemel bir felaketi engellemeye yardım edecekleri bulabilecek mi?

Suslanger'ın hikayesi yavaş yavaş ortaya çıkacak. Mart'ta yeni hikayenin ilk bölümüne şahit olacak ve daha sonra devamını öğreneceğiz.

Yeni Harita - Suslanger
Suslanger, Nezeb'in bir zamanlar İmparatorluğu kurmasına sebep olan macerasına başladığı antik bir adaydı. Ardından, yıllarca hiçbir şeyin olmadığı Khadagan'ın arka bahçesi haline geldi ve hayat her zamanki gibi devam etti. İmparatorluk'ta başlayan teknolojik devrim, kısa süre önce açılan dünyaca ünlü Dune öncü kampının ve sağlık merkezine kadar bu bölgeye adımını bile atmamıştı. Ancak bu allodun ıssızlığı farklı bir amaca hizmet etti: Veronika Gipat'ın girişimiyle İttifak ve İmparatorluk yeni bir tesis olan "Kapılar-3"ün kurulumuna işte burada başladı...

Yeni Olay Örgüsü
Suslanger'in gizemini çözün, Kapılar Projesi-3'te olan kazanın sebebini bulun, Çöplüğün Savaşçılarının üstesinden gelin ve gizemli Alice'in gerçek yüzünü keşfedin.

Yeni Etkinlik - Fırtına
Nezeb'in kadim hazinelerini ele geçirmek için İfritler ve onların hizmetkarlarıyla savaşın! Ama dikkat edin, bu tehlikeli yaratıklar çölün armağanlarından kolay kolay vazgeçmeyecekler! Sandıklar için zorlu bir savaşa gireceksiniz ve her şey aleyhinize olacak - hava bile. Yolunuza çıkabilecek korkunç hortumlara dikkat edin!

Yeni Değer - Ambrosia
Yeni ve benzersiz nesneleri satın almak için kullanabileceğiniz Ambrosia'yı elde edin. Yakupotunun, allodun bitki örtüsünü ve faunasını belirgin bir şekilde değiştirdiğini ve yerleşimcilerine alışılmadık bir görünüm ve olağanüstü bir canlılık verdiğini unutmayın.

Yeni Taraf - Suslanger'ın Sakinleri
Günlük görevlerini tamamlayarak Suslanger'ın sakinlerinin saygısını kazanın. Gelecekte, size değerli ödüller karşılığında bir dizi görev sunan birkaç toplulukla daha karşılaşacaksınız.

Önemli: Güncelleme notlarında belirtilen bazı özellikler, Avrupa sunucularına daha sonraki bir tarihte entegre edilebilir veya bazı durumlarda farkılılık gösterebilirler.

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Mar 17th 2021, 11:53am)

2

Wednesday, March 17th 2021, 11:41am

Nezeb'in Günlükleri
İmparator Zadagan'ın sırlarını ortaya çıkarın, sürgünden Kanya'nın işgaline giden yolu keşfedin ve ululuğa giden yolda Nezeb'e tam olarak kimin yardım ettiğini bulun.

Düşük Seviye Karakterler için Etkinlik
85. seviyeye gelmemiş karakterler Suslanger'da kendi geleceklerine gidebilecekler! Öncü olun ve Alice'in görevlerini tamamlayarak üst düzey oyunculara karşı koyun. Bunu yaparak değerli ödüller, nadir ve efsanevi ekipman, deneyim, altın ve birliğiniz için şöhret kazanın.

Al Rihat Harabeleri
Artık Al Rihat'tan 1. kademenin gerçek ekipmanlarını elde edebilirsiniz:
%90 karakteristik verimliliği ile tüccarlardan elde edilebilir.
%90-105 karakteristik verimliliği ile ganimetlerden elde edilebilir.

Küflü Vadi
"The Treasure of Captain Groth" görevi: Görevi tamamlamak için gereken sandığın açılmasının mümkün olmadığı bir sorun giderildi.

Astral Hangar
Oyuncu olmayan karakterlerle etkileşime geçmek, artık daha önceden simge durumuna küçültülmüş Gemi penceresinin açılmasına neden olmuyor.

Sınıflar

• Verilen şifanın ilerleyişi; yüksek kaliteli teçhizatlı karakterler için iyileştirilebilir sağlık miktarında hafif bir düşüşe ve düşük kaliteli teçhizatlı karakterler için iyileştirilebilecek sağlık miktarında önemli bir artışa neden olacak şekilde yeniden düzenlendi.
  • "Güç" etkisi: Verilen şifada aşırı bir artışa sebep olan bir sorun giderildi. Artık grup üyeleri tarafından verilen şifayı ve hasarı her zaman %25 arttırıyor.
  • "Cesaret" etkisi: Artık ana karakteristiklerin en fazla olanını 500 arttırıyor (önceden 800 idi).
  • Essence of Perfection'ın şifa ve bariyer yetenekleriyle olan etkileşimi düzeltildi.

• "Lanetlilerin Kamçısı" yeteneği: Bu yetenek tarafından verilen hasar artık Ejder gözyaşının kalitesine bağlı değildir.

• "Denge" yeteneği: Bu yeteneğin verimliliği artık Ejder gözyaşının kalitesine bağlı değildir.

Savaşlar

• Ödül çekilişinden, sınıfınıza uygun birinci kademe ekipmanları %90-115'lik bir verimlilikle elde edebilirsiniz.

Dereceli Savaşlar
  • Dereceli sezon sona erdi ve ödüller sahiplerine gönderildi.
    - Savaş Amblemleri (altın ile değiştirildi)
    - Ejderhanın Hayır Duası

Takım Maceraları

Nihaz'ın Hisarı
  • Maceraya katılmak için gereken seviye, ilgili görevlerin seviyeleri ve düşmanların seviyeleri 95'e çıkarıldı.
  • Yırtıcı Yok Edici: Slash yeteneğinin görüntülenen etki alanının boyutu düzeltildi.

Tapınak
  • Artık Tapınak'ta öldükten sonra karakterlerin dirilmesi (takım üyeleri savaşta değil ise) Kozmos'un yanında veya (takım üyeleri savaşta ise) Tapınak'ın girişinin yanında gerçekleşecek.

Kahramanlık Maceraları

- Efsanevi Kahraman'ın ödülü;
    - Great Kahraman'ın ödülü;
    - Renowned Kahraman'ın ödülü;
    - Beginner Kahraman'ın ödülü.
    - Kahraman'ın Muskası
    - Kahraman'ın Pusulası

Kişisel Allod

Labirent
    - Düşük zorluk: Tedarik Kutusu.
    - Normal zorluk: Yok Etme Hakkı.
    - Artırılmış zorluk: Yok Etme Hakkı x3.
    - Yüksek zorluk: Right of Violence x1, Yok Etme Hakkı x5.
    - Kabus Zorluk: Right of Violence x3, Yok Etme Hakkı x8, Dungeon Keeper's Folio.
  • Savunucuların seviyeleri ve güçleri sıfırlandı.
  • "Acı Testi" görevinin içeriği değiştirildi.

Kahramanlar Arenası

- Cesur Şampiyonun Ödülü: Unvan, Parıltılı Şampiyon, Şampiyonun Aurası, Kahraman Amblemleri x1000;
    - Cesur Ezicinin Ödülü: Unvan, Ezicinin Parıltısı, Ezicinin Aurası, Kahraman Amblemleri x800;
    - Gladyatör Ödülü: Kahraman Amblemleri x250;
    - Haydut Ödülü: Kahraman Amblemleri x100.

Astral

• Tüm gemilerin gövde seviyeleri 30'a yükseltildi.
    - Anormal Madde Zerreleri (Parçalanan Zerre'ye dönüştürüldü);
    - Gizemli Astral'ın Anormal Emanasyonları (Keşfedilmemiş Astral Anormal Emanasyonları'na dönüştürüldü);
    - Astral Külçeler (Altın ile değiştirildi);
    - Dönüşüm Kristalleri (Altın ile değiştirildi);
    - Gemi Gövdesi Parçaları (Altın ile değiştirildi);

Zanaat

Zanaatkarlar artık çok sayıda birinci seviye ekipmanın yanı sıra daha iyi ekipman elde etmek için gereken bir dizi ek bileşeni oluşturabilir.

Oluşturulan öğelerin verimliliği, oluşturulmak için kullanılan taklaklara bağlıdır:

====Kalite============Verimliliği=========
====Çok yönlü============%90=========
====İyi taslaklar==========%95=========
====Mükemmel taslaklar====%100=========
====Nadir taslaklar=======%105=========

Zanaatkarlar ayrıca sınırlı sayıda son derece nadir Kademe 3 ekipman oluşturabilecekler, ancak yalnızca takım maceralarından ganimet olarak elde edilebilecek tariflere ihtiyaç duyacaklar.

Diğer

Lua API
  • Karakterin kullanabileceği silah sınıfların listesini döndüren avatar.GetItemClassList () fonksiyonu eklendi.
  • avatar.CallSpark () fonksiyonu düzeltildi.

Önemli: Güncelleme notlarında belirtilen bazı özellikler, Avrupa sunucularına daha sonraki bir tarihte entegre edilebilir veya bazı durumlarda farkılılık gösterebilirler.

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Mar 17th 2021, 11:53am)

3

Wednesday, March 17th 2021, 11:43am

12.0.00.05

Genel

• Manasiklet "Leş Yiyen" renk düzeninin ses efektlerinin olmamasıyla ilgili bir sorun giderildi.

Ekipman
  • Eterik ekipmanın, doğru olmayan eşyalara dönüşmesine neden olan bir sorun giderildi.

Kadim Nesneler
  • Oyuncular tarafından sahip olunan kadim nesnelerin daha önce duyurulan dönüşümleri gerçekleştirildi.

Bölgeler

Suslanger
  • "Yerli nüfus" hikaye görevini tamamlayan tüm oyuncular için yeni günlük görevler eklendi. Günlük görevleri, şehirdeki Kasim Aizetbekin, Jamila Kardaurina ve Hasim Kehelin'den alabilirsiniz.
  • Postacı, tüccarlar, ışınlayıcı ustası, muhafızlar ve yerliler şehre eklendi.
  • Cevher ve bitki toplamak için konumlar eklendi.
  • Konumun sesi geliştirildi.
  • Çok sayıda farklı düzeltmeler yapıldı.
  • "Suslanger - Eski Şehir" artık uygun olan geçitler listesinde düzgün bir şekilde görüntülenebiliyor.
  • "Güneş Çarpması" etkisi artık "Sıcaklık" etkisi 15 kademeye biriktiğinde düzgün bir şekilde uygulanıyor.
  • Oyun istemcisinin birkaç yerde kendiliğinden kapanmasına neden olan bir sorun giderildi.
  • "Olağanüstü Timsah" görevi: Artık timsahla olan savaşa katılan tüm oyuncular, görevi doğru bir şekilde tamamlamak için gerekli eşyaları elde ediyor.
  • "Araba Hırsızlığı" görevi: Arabanın tahrip olması durumunda oyuncunun otomatik olarak görevin başlangıç ​​noktasına hareket etmesini engelleyen bir sorun giderildi.
  • "Benim suyum, senin suyun" başarımı düzeltildi.

Al Rihat Harabeleri
  • Artık gerçek ekipman öğelerini ganimetlerden elde edebilirsiniz.

Zanaat

• Oluşturulan malzemelerin sayısı düzenlendi.
  • Cevher toplarken yanlış kaynak elde etme ile ilgili bir sorun giderildi.
  • Belirli sayıda ekipman öğesi üretmek için gereken kaynak miktarı düzenlendi.

4

Wednesday, March 17th 2021, 11:44am

12.0.00.09

Genel

Kadim Nesneler
  • Özelliklerini kaybeden kadim nesneler artık bankaya koyulabiliyor.
  • Tek bir kasa hücresinde depolanan maksimum Eski Kader İksiri miktarı 1.000.000'e çıkarıldı.

Bölgeler

Irene
  • "Mahkemedeki Durum" görevleri için İyilik gereksinimleri 1 birime düşürüldü.
  • "Bahçede Saklı Çiçek" görevi: Diana de Delice'ye süreli bir maske isteme yeteneği eklendi.

Suslanger
  • "Sıcaklık" etkisinin görsel bileşeni düzenlendi.
  • "Yasak Bilgi" görevi: Düşmanların oyuncuyu kovalamayı bırakmasına sebep olan bir sorun giderildi.
  • "Ürkütücü Kaçış" görevi: Mekanikleri geliştirildi.
  • "Unutulan Hazineler" görevi: Yangörev işaretlerinin görünümü düzeltildi.

Al Rihat Harabeleri
  • Bir oyuncunun biriktirebileceği maksimum Hakim sayısı 5000'e yükseltildi.

Birlikler

Birlik Kalesi
  • İmparatorluk Salonu Geçit Bekçisinin görünümü düzenlendi.
  • Kaleye ışınlanmak için hazırlık süresi 15 saniyeye yükseltildi.

Zanaat

• Bir dizi iş parçası için kaynak maliyetleri düzenlendi.
  • Nesneleri oluştururken otomatik olarak tekrarlanamamasına neden olan bir sorun giderildi.

Simya
  • 90 ve üzeri seviye iksirlerinde bileşenlerin sırası düzenlendi.

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Mar 17th 2021, 11:54am)

5

Wednesday, March 17th 2021, 11:45am

12.0.00.10

Genel

• Maksimum seviye 95'e yükseltildi.
    93. Seviye: 1 Yetenek Puanı.
    95. Seviye: 1 Yetenek Puanı ve 1 Gelişim Aşaması.
  • Astral Anahtarları elde etme kabiliyeti seviye 90'a ulaştıktan sonra etkin hale gelecektir. Karakterler 42 adet yeni astral anahtar ve her güncelleme sonrası 14 adet anahtar elde edecekler. Maksimum anahtar sayısının 196 olduğunu unutmayın.
  • Reenkarne görevini tamamlamak için gereken seviye 95'e yükseltildi.
    - Astral Anahtarlar
    - Özgür Tüccarlar Sikkeleri
    - "En Yüksek Simya Sanatı" görevi ve "Ayrıştırıcı" nesnesi.
    - Die Quest "Höchste Kunst der Alchemie" und der Gegenstand "Extraktor".
  • Manasiklet "Leş Yiyen" renk düzeninin ses efektlerinin olmamasıyla ilgili bir sorun giderildi.
  • Manasiklet modellerinin boyutu düzenlendi.

İstemci
  • Oyun istemcisi artık güncellenmiş bir derleyici ve daha modern platform araçları kullanılarak oluşturuldu.
  • Bu güncelleme ile ilgili bir dizi ek iyileştirmeler yapıldı.
  • Lütfen istemcinin bir dizi donanımsal konfigürasyonlar nedeniyle tutarsız çalışabileceğini aklınızda bulundurun. Olası durumlarda Destek Ekibi ile iletişime geçin ve detaylı bir arıza bilgisi gönderin.
  • Windows 7 kullanan ve oyunu başlatamayan oyuncular Servcie Pack 1'in ve aşağıdaki bileşenlerin kurulu olduğundan emin olun:
  • Windows Universal C Runtime Environment güncel sürümü
  • Visual C++'ın en son destekli sürümü

Arayüz
  • Oyun istemcisi artık sohbet sekmesinde varsayılan sistem fontu yerine kendi fontunuzu kullanma imkanı sunuyor.
  • Seçien gelişim aşamalarının henüz dağıtılmadan sıfırlanmasına sebep olan bir sorun giderildi.
  • Yeteneklerin bekleme sürelerinin ek panellerde varsayılan boyuttan farklı bir boyutta gözüktüğü bir sorun giderildi.
  • Oyuncu olmayan karakterler ile yapılan alım satım işlemlerinin görünümü geliştirildi (kullanılmayan değerler saklı kalacaktır).
  • Özel tekliflerin arayüzündeki fiyatın doğru olmayan türdeki kristal olarak gözükmesine sebep olan bir sorun giderildi.
  • Engel listesine eklenmiş olan bir oyuncuya posta gönderilmeye çalışıldığında ortaya çıkan bilgilendirme mesajı geliştirildi.

Ekipman
  • Ekipman elde edinimi ile ilgili bir dizi mekanik değişime uğrayacak. Öncelikle, ekipmanlar arasında artık edinilebilen ve el ile üretilebilen gibi bir ayrım olmayacak: Tüm ekipmanlar hem el ile üretilebilecek veya farklı etkinliklerden elde edinilebilecek. Her Astral katmana uygun düşen ekipmanlar üç farklı kademeye ayrılabilir (yeşil ekipmanlar hariç):
    - Kademe 1: Bu kademedeki ekipmanlar; Astral Adalardan, Al Rihat Harabeleri'ndeki NPC'lerden ve zanaatların yardımı ile elde edilebilir (Kademe 2 ekipmanlardan daha düşük seviyeye sahiplerdir). Ayrıca savaşlara ve Suslanger'deki "Fırtına" etkinliğine katılarak elde edinilebilirler.

- Kademe 2: Bu kademedeki ekipmanlar Nesnelerin Örsü'nde üretilebilir (Bu ekipmanları bileşenlerine ayırmak mümkündür). Bu kademedeki ekipmanları üretmek için büyülü malzeme, altın ve zanaatlerin yardımı ile üretilebilen ve oyuncular arasında özgürce değiş tokuş edilebilen özel nesneler gereklidir.

- Kademe 3: Bu kademedeki ekipmanlar takım maceralarından elde edilebilir veya Arsenik ve Savaş Amblemleri ile satın alınabilir.

• 3. Kademe ekipmanların elde edinimi Gök Mavisi Katman'ın açılmasıyla birlikte mümkün olacaktır.
    Ayrıca, ekipmanlar artık nesnelerin örsünde doğrudan yükseltilemiyor ve karakteristiklerinin verimliliklerini %90'dan %100'e yükseltmek için nesnelerin örsünde oluşturulabilen özel muskalara ihtiyaç duyuyor. Ancak, yüksek seviye kahramanlık maceralarından elde edinilen muskalara alternatif olarak, Nesnelerin Örsü; sizlere büyük miktarda kaynak ile benzer muskalar oluşturabilmeniz için imkan sağlıyor.
    - "Learning to Build Equipment" görevi ve ilgili tüm nesneler
    - Büyülü Malzeme
    - Büyülü Madde
    - Büyülü Toz
    - Efsunlu Parçalar
    - Efsun Güçlenme Tomarları
    - Amalgam (soluk Amalgama dönüştürüldü)
    - Amalgam damlaları (soluk Amalgam damlalarına dönüştürüldü)
    - Arsenik
    - Arsenik Parçaları
    - Dominyon Araçları
    - Büyülü Araçlar

Kadim Nesneler

Kadim Nesnelerin elde edinimi ve oluşturulması Gök Mavisi Katman'ın açılmasıyla birlikte mümkün olacaktır.

12.0 güncellemesiyle birlikte, daha önce oluşturulan kadim nesneler etkilerini kaybedecek ve kadim nesneleri oluşturmak ve geliştirmek için gereken tüm bileşenler (Kader İksirleri hariç) kaldırılacak. Oyun sezonu sırasında, üç yeni kadim nesne elde edebileceksiniz: bir adet ana kadim nesne ve iki adet ek kadim nesne (ek kadim nesneleri kendi oyun stilinize ve ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz).
  • Ana kadim nesne verdiğiniz hasarı, defansınızı ve şifanızı arttıracak olup Coşku ve Dayanıklılığa ek bonus kazandırmak için birçok keç geliştirilebilecek.
  • Ek kadim nesneler (2 adet) karakterlerin karakteristiklerine herhangi bir bonus vermeseler de kuşanıldıklarında bir pasif yetenek sağlıyorlar. Herhangi bir şekilde geliştirilemezler ve ömürleri 90 gün ile sınırlıdır. Bu kadim nesnelerin sahip oldukları yeteneklerin belli bir kullanım alanları vardır (PvE ve PvP) ve kullanım alanlarına karşılık gelen yerlerden düşerler: PvP kadim nesneleri savaşlardan, dereceli savaşlardan ve Dominyon'dan elde edilebilirken PvE kadim nesneleri astral adalardan, kahramanlık maceralarından ve takım maceralarından elde edilebilir. Kadim nesnelerin verimlilikleri derecelerine bağlıdır: dereceleri ne kadar yüksek ise bonusları da o kadar yüksektir. Dolayısıyla, yüksek dereceli kadim nesneler daha zorlayıcı etkinliklere katılmanızı gerektirecektir.

Daha önceden elde edilen Kader İksirleri (kullanılan veya kullanılmayan) birbirinden değerli ve çeşitli birçok tüketilebilir nesneler almak için kullanabileceğiniz yeni bir para birimine dönüştürülecek. Bu özelliği şimdilik kullanamayacaksınız ancak ilerde duyurulacak.

Yaratılış Tozu, Kadim Nesne Parçalarının yerine geçecek olup çeşitli etkinliklerden sayısız miktarda elde edilebilecek. Yaratılış Tozu, ana kadim nesnenin seviyesini arttırmayı sağlayacak geliştiricileri oluşturmak için kullanılacaktır.
    - Yaratılış Tozu
    - Kadim Nesneler (kaldırılmadı ancak herhangi bir değerleri yok. Seviyelerine bağlı olarak Kader İksirleri ile değiştirildiler)
    - Kadim Nesne Parçaları
    - Kadim Nesneleri geliştirmek için gereken nesneler (Seviyelerine bağlı olarak Kader İksirleri ile değiştirildiler)
    - Grail Hunger
    - Uyanmış Madde (Seviyelerine bağlı olarak Kader İksirleri ile değiştirildiler)
    - Kahramanlar Turnuvası Diploması: Gift of the Relic Master ve etkisi
  • 10. seviye kadim nesnelere sahip olmayı özel unvanlar ile ödüllendiren başarımlar eklendi. Başarımları almak için karaktere uygun kadim nesneyi donanmalısınız.

Kıvılcım Tecrübesi
  • Kvılcım Tecrübesi görevlerini tamamlamak için gereken seviye 90'a yükseltildi.
  • İlk kez yeni bir Kıvılcım seviyesi kazanıldığında ek eğitim ipuçları eklendi.

Gardrop
  • Gardrobun performansı önemli derecede iyileştirildi.
  • Gardrop arayüzü artık sık sık kullandığınız kostümleri ekleyebileceğiniz yeni bir "Favoriler" sekmesine sahip.

Bölgeler

Quoted

Suslanger'daki gizemli bir kaza, kahramanları yeniden uzun bir yolculuğa çıkmaya zorluyor. Birçok sorunun cevabını bulmaları gerekecek: Suslanger'ın Dünya'nın geri kalanından ayrılmasına neden olan kazaya kim sebep oldu? Veronica Gipat, Nihaz'la savaşmak için bir plan bulabilecek mi? İmparatorluğa karşı ayaklayanan isyancı orkları nasıl bir kader bekliyor? Sarnaut'ta zafer yürüyüşlerine başlamak için yeni bir liderin ortaya çıkmasını bekleyecekler mi? Ve gizemli zaman yolcusu Alice kim? Gelecekte muhtemel bir felaketi engellemeye yardım edecekleri bulabilecek mi?

Suslanger'ın hikayesi yavaş yavaş ortaya çıkacak. Mart'ta yeni hikayenin ilk bölümüne şahit olacak ve daha sonra devamını öğreneceğiz.

Yeni Harita - Suslanger
Suslanger, Nezeb'in bir zamanlar İmparatorluğu kurmasına sebep olan macerasına başladığı antik bir adaydı. Ardından, yıllarca hiçbir şeyin olmadığı Khadagan'ın arka bahçesi haline geldi ve hayat her zamanki gibi devam etti. İmparatorluk'ta başlayan teknolojik devrim, kısa süre önce açılan dünyaca ünlü Dune öncü kampının ve sağlık merkezine kadar bu bölgeye adımını bile atmamıştı. Ancak bu allodun ıssızlığı farklı bir amaca hizmet etti: Veronika Gipat'ın girişimiyle İttifak ve İmparatorluk yeni bir tesis olan "Kapılar-3"ün kurulumuna işte burada başladı...

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Mar 17th 2021, 11:54am)

6

Wednesday, March 17th 2021, 11:45am

12.0.00.10

Yeni Olay Örgüsü
Suslanger'in gizemini çözün, Kapılar Projesi-3'te olan kazanın sebebini bulun, Çöplüğün Savaşçılarının üstesinden gelin ve gizemli Alice'in gerçek yüzünü keşfedin.

Yeni Etkinlik - Fırtına
Nezeb'in kadim hazinelerini ele geçirmek için İfritler ve onların hizmetkarlarıyla savaşın! Ama dikkat edin, bu tehlikeli yaratıklar çölün armağanlarından kolay kolay vazgeçmeyecekler! Sandıklar için zorlu bir savaşa gireceksiniz ve her şey aleyhinize olacak - hava bile. Yolunuza çıkabilecek korkunç hortumlara dikkat edin!

Yeni Değer - Ambrosia
Yeni ve benzersiz nesneleri satın almak için kullanabileceğiniz Ambrosia'yı elde edin. Yakupotunun, allodun bitki örtüsünü ve faunasını belirgin bir şekilde değiştirdiğini ve yerleşimcilerine alışılmadık bir görünüm ve olağanüstü bir canlılık verdiğini unutmayın.

Yeni Taraf - Suslanger'ın Sakinleri
Günlük görevlerini tamamlayarak Suslanger'ın sakinlerinin saygısını kazanın. Gelecekte, size değerli ödüller karşılığında bir dizi görev sunan birkaç toplulukla daha karşılaşacaksınız.

Nezeb'in Günlükleri
İmparator Zadagan'ın sırlarını ortaya çıkarın, sürgünden Kanya'nın işgaline giden yolu keşfedin ve ululuğa giden yolda Nezeb'e tam olarak kimin yardım ettiğini bulun.

Düşük Seviye Karakterler için Etkinlik
85. seviyeye gelmemiş karakterler Suslanger'da kendi geleceklerine gidebilecekler! Öncü olun ve Alice'in görevlerini tamamlayarak üst düzey oyunculara karşı koyun. Bunu yaparak değerli ödüller, nadir ve efsanevi ekipman, deneyim, altın ve birliğiniz için şöhret kazanın.

Al Rihat Harabeleri
Artık Al Rihat'tan 1. kademenin gerçek ekipmanlarını elde edebilirsiniz:
%90 karakteristik verimliliği ile tüccarlardan elde edilebilir.
%90-105 karakteristik verimliliği ile ganimetlerden elde edilebilir.

Küflü Vadi
"The Treasure of Captain Groth" görevi: Görevi tamamlamak için gereken sandığın açılmasının mümkün olmadığı bir sorun giderildi.

Astral Hangar
Oyuncu olmayan karakterlerle etkileşime geçmek, artık daha önceden simge durumuna küçültülmüş Gemi penceresinin açılmasına neden olmuyor.

İmparatorluk Gemisi "Yenilmez"
Reaktör odasından kaçarken Gradimir Belov'un ölümüne neden olan bir sorun giderildi.

Sınıflar

• Verilen şifanın ilerleyişi; yüksek kaliteli teçhizatlı karakterler için iyileştirilebilir sağlık miktarında hafif bir düşüşe ve düşük kaliteli teçhizatlı karakterler için iyileştirilebilecek sağlık miktarında önemli bir artışa neden olacak şekilde yeniden düzenlendi.
  • "Güç" etkisi: Verilen şifada aşırı bir artışa sebep olan bir sorun giderildi. Artık grup üyeleri tarafından verilen şifayı ve hasarı her zaman %25 arttırıyor.
  • "Cesaret" etkisi: Artık ana karakteristiklerin en fazla olanını 500 arttırıyor (önceden 800 idi).
  • Essence of Perfection'ın şifa ve bariyer yetenekleriyle olan etkileşimi düzeltildi.

• "Lanetlilerin Kamçısı" yeteneği: Bu yetenek tarafından verilen hasar artık Ejder gözyaşının kalitesine bağlı değildir.

• "Denge" yeteneği: Bu yeteneğin verimliliği artık Ejder gözyaşının kalitesine bağlı değildir.

Savaşlar

• Ödül çekilişinden, sınıfınıza uygun birinci kademe ekipmanları %90-115'lik bir verimlilikle elde edebilirsiniz.

Dereceli Savaşlar
  • Kostüm kutularını açma yeteneği gelecek güncellemelerle mümkün olacaktır.
    - Savaş Amblemleri (altın ile değiştirildi)
    - Ejderhanın Hayır Duası

Birlikler

• 12.0 güncellemesinin kurulumu nedeniyle, arseniklerin Perşembe günkü elde edinimi hizmet dışı bırakılacak ve bir sonraki arsenik gönderimi, Pazar ve Çarşamba günkü dominyon savaşlarının sonuçlarına bağlı olacaktır. Güncelleme kurulduğunda, birlik dereceleri ve ilgili değerler sıfırlanacaktır.

Birlik Kalesi
  • İmparatorluk Kalesi geçidindeki muhafızın görünümü düzeltildi.
  • Kaleye ışınlanmak için hazırlık süresi 15 saniyeye yükseltildi.

Takım Maceraları

Nihaz'ın Hisarı
  • Maceraya katılmak için gereken seviye, ilgili görevlerin seviyeleri ve düşmanların seviyeleri 95'e çıkarıldı.
  • Yırtıcı Yok Edici: Slash yeteneğinin görüntülenen etki alanının boyutu düzeltildi.
  • Nihaz'ın Hisarı'na erişim, Gök Mavisi Katman'ın açılmasıyla birlikte mümkün olacaktır.

Tapınak
  • Artık Tapınak'ta öldükten sonra karakterlerin dirilmesi (takım üyeleri savaşta değil ise) Kozmos'un yanında veya (takım üyeleri savaşta ise) Tapınak'ın girişinin yanında gerçekleşecek.
  • Tapınak'a erişim, Gök Mavisi Katman'ın açılmasıyla birlikte mümkün olacaktır.

Kahramanlık Maceraları

• Kahramanlık Maceraları sezonu sona erdi. Kahramanlık Maceralarını fethetmedeki en üstün başarılar için ödüller gönderildi.
  • Astral Kahramanlık Maceraları sezonu sona erdi. Astral Kahramanlık Maceralarını fethetmedeki en üstün başarılar için ödüller gönderildi.
    - Kahraman'ın Muskası
    - Kahraman'ın Pusulası
    - Vessel with Aressia's Blood
    - Sonsuz Astral Görüş İksiri
    - Sonsuz Sihirli Zırh Toniği

• Yeni sezonun Kahramanlık Maceraları derecelendirmesi, Gök Mavisi Katman'ın açılmasıyla birlikte başlayacaktır.

Kişisel Allod

Labirent
    - Düşük zorluk: Tedarik Kutusu.
    - Normal zorluk: Yok Etme Hakkı.
    - Artırılmış zorluk: Yok Etme Hakkı x3.
    - Yüksek zorluk: Şiddet Hakkı x1, Yok Etme Hakkı x5.
    - Kabus Zorluk: Şiddet Hakkı x3, Yok Etme Hakkı x8, Zindan Koruyucusu'nun Cildi
  • Savunucuların seviyeleri ve güçleri sıfırlandı.
  • "Acı Testi" görevinin içeriği değiştirildi.

7

Wednesday, March 17th 2021, 11:46am

12.0.00.10

Astral

• Tüm gemilerin gövde seviyeleri 30'a yükseltildi.
    - Anormal Madde Zerreleri (Parçalanan Zerre'ye dönüştürüldü);
    - Gizemli Astral'ın Anormal Emanasyonları (Keşfedilmemiş Astral Anormal Emanasyonları'na dönüştürüldü);
    - Astral Külçeler (Altın ile değiştirildi);
    - Dönüşüm Kristalleri (Altın ile değiştirildi);
    - Gemi Gövdesi Parçaları (Altın ile değiştirildi);

Zanaat

Zanaatkarlar artık çok sayıda birinci seviye ekipmanın yanı sıra daha iyi ekipman elde etmek için gereken bir dizi ek bileşeni oluşturabilir.

Oluşturulan öğelerin verimliliği, oluşturulmak için kullanılan taklaklara bağlıdır:

====Kalite============Verimliliği=========
====Çok yönlü============%90=========
====İyi taslaklar==========%95=========
====Mükemmel taslaklar====%100=========
====Nadir taslaklar=======%105=========

Zanaatkarlar ayrıca sınırlı sayıda son derece nadir Kademe 3 ekipman oluşturabilecekler, ancak yalnızca takım maceralarından ganimet olarak elde edilebilecek tariflere ihtiyaç duyacaklar.

Nadir Nesne Dükkanı

• Aşağıdaki nesneler Nadir Nesne Dükkanı'ndan geçici olarak kaldırılacaktır:
    - Gizli Güç Mahfazası
    - Yaratıcı'nın Kutusu
    - Gizemli Zerre (10 nesne)

Diğer

Lua API
  • Karakterin kullanabileceği silah sınıfların listesini döndüren avatar.GetItemClassList () fonksiyonu eklendi.
  • avatar.CallSpark () fonksiyonu düzeltildi.
[/font]

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Mar 17th 2021, 11:55am)

8

Wednesday, March 17th 2021, 11:48am

12.0.0.10.1

Bölgeler

Suslanger
  • "Kabus Kaçış" görevi: Görevi doğru bir şekilde tamamlamak için gereken ork bekçisi artık öldürülemiyor.
  • "Unutulmuş Hazineler" görevi: Bazı oyuncuların tamamlanmış görevi teslim etmesini engelleyen bir hata giderildi.

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (Mar 17th 2021, 11:55am)

9

Wednesday, March 17th 2021, 11:48am

12.0.0.10.2

Genel

• Sistemde yoklar ise oyunu başlatırken Visual C ++ Redistributable bileşenlerinin otomatik kurulumu eklendi.

10

Wednesday, March 17th 2021, 11:49am

12.0.0.15

Genel

• Oyun istemcisinin işleyişi istikrarlı hale getirildi.

Ekipman
  • Saldırı ve savunma karakteristiklerinin farklı verimlilikte olduğu ekipmanların ganimet olarak elde edilmesine sebep olan bir sorun giderildi.

Bölgeler

• Bir önceki sezonların olay örgülerinde karşılaşılan bir dizi düşmanın güçleri yeniden düzenlendi.

Suslanger
  • Suslanger ve tarihi hakkında daha fazla öğrenebileceğiniz ek NPC'ler eklendi.
  • Suslanger'ın hayvanlarına yenileri eklendi: en küçüğü ve en zararsızından en büyüğü ve agresifine.
  • Yeni bir evcil hayvan, Maymun Ayat, artık Eski Şehir'deki Malik Holain'den elde edilebilir.
  • "İfrit'in Gücüyle Dolma" yeteneğinin oluşturma ve bekleme süresi azaltıldı.
  • Şehrin yakınındaki Ork haydutlar artık öncü oyunculara düşman değiller.
  • Muhafızlar, artık Suslanger hayvanatına düşman değiller.
  • "Günlük Sabotaj" görevi: Tamamlama işareti eklendi.
  • "Düzenli Motivasyon" görevi: Tamamlama işareti eklendi.
  • "Kaba Kuvvet" görevi: Görevin seviyesi 95'e yükseltildi.
  • "Fırtına'ın Hazinesi" görevi: Görevin seviyesi 95'e yüksektildi.
  • "Garip Et" görevi: "İfrit'in Hizmetkarı'nın Eti" artık düşmanlar ile savaşa katılan tüm oyuncular tarafından elde edilebiliyor.
  • "Yardım" görevi: Ödülden elde edilen tecrübe miktarının görünümü düzeltildi.
  • "Kamp Ekipmanı" görevi: Görev ile ilgili NPC artık düzgün bir şekilde vurgulanıyor.
  • "Araç Hırsızlığı" görevi: Kovalama sırasında aracın gözükmemesine sebep olan bir sorun giderildi.
  • "Uzaylı Gücü" görevi: Birçok oyuncunun Akıl Almaz Güç yeteneğini görüntüleyememesine sebep olan bir sorun giderildi.
  • "Geçmişten Gelen Yardım" görevi: Erfar'ın oyundan çıktıktan sonra ortadan kaybolmasına ve Djun portalının yakınında tekrar görünmemesine neden olan bir sorun giderildi.
  • "Sıcaklık" etkisinin seviyelerinin "Cin'in Gölgesi" alan etkisinin altında azalmadığı bir sorun giderildi.
  • Ambrosia Yılanlarının elit düşman olarak gözüktüğü bir sorun giderildi.

Küflü Vadi
  • "Ruhların Lordu" görevi: Urd'un Reenkarnesi'nin seviyesi 88'e düşürüldü.

Astral Akademi
  • Astral Devriye görevlerindeki ödül Ganimet Kutuları'nın görünümü düzeltildi.

Kış Adası
  • Allod'daki günün uzunluğu arttırıldı ve gün ışığı düzeltildi.
  • Che-Chetka'nın pazarına yeni bir renk düzeni olan Planör "Kutlama Işıkları" eklendi.

Sınıflar
  • PvP'de verilen hasar düzenlendi.

Zanaat

• Zanaat bileşenlerini 91-95 seviye düşmanlardan elde etme ve cevher toplama şansı yükseltildi.
  • Oluşturulan Orichial ingots, Saten Rulo ve Kumaş Kesici miktarı iki katı arttırıldı (onları oluşturmak için gereken kaynak miktarı da).
  • Oluşturulan Ejder Çeliği Parçası, Ejder İpeği Rulosu ve İşlenmiş Ejder Derisi miktarı 10 katı arttırıldı (onları oluşturmak için gereken kaynak miktarı da).
  • Retroform artık Abrosia rulo ve Ambrosia derisine uygulanabilir.
  • Zanaatkar'ın Kutusundan elde edilen bileşenlerin görünümü düzeltildi.

Silahçılık
  • 118. seviye iki elli silah oluşturmak için gerekli kaynak miktarı düzeltildi.

Simya
  • "Cin'in Meleke İksiri" ve "Cin'in Metanet İksiri" tarafından verilen bonuslar artık 95. seviye karakter üzerinde düzgün bir şekilde çalışıyor.
  • Cin Konsantrasyon Toniği: Etki süresi artık 20 saniye.
  • Ejder'in Maraton İksiri: Etkinin süresi artık 45 saniye. Açıklaması düzeltildi.
  • Cin'in Maraton İksiri: Etkinin süresi artık 50 saniye. Açıklaması düzeltildi.

Nadir Nesne Dükkanı

• Yaratıcı'nın Bolluk Sembolü artık Kader İksirleri ile düzgün bir şekilde çalışıyor.

11

Wednesday, March 17th 2021, 11:50am

12.0.0.19

Genel

• Oyun sunucularına ağ bağlantısı kesildiğinde hızlı yeniden bağlantının çalışmasını engelleyen bir sorun giderildi.

Kadim Nesneler
  • Eski Kadim Nesneler artık donanılamıyorlar.
  • Nesnelerin Örsü'nde, verilen hasarı ve şifayı arttırmanın ve alınan hasarı azaltmanın yanı sıra Coşku ve Dayanıklılığa bonus veren "Tanrıların Mirası" kadim nesnesini oluşturmak artık mümkün.
  • Ek geçici kadim nesneler eklendi:
    PvE Kademe 1: Ganimet Kutularını açarken belli bir şans ile.
    PvE Kademe 2: Tapınak'ta güçlü düşmanları bozguna uğratma ödülü olarak.
    PvE Kademe 3: Nihaz'ın Hisar'ındaki kudretli düşmanları bozguna uğratma ödülü olarak.

PvP Kademe 1: Başarı İşareti karşılığında Paralı Askerler NPC'sinden.
    PvP Kademe 2: Savaş Amblemi karşılığında Deneyimli Savaşçı NPC'sinden (1200+ dereceye ulaşıldığında satın alınabilir).
    PvP Kademe 3: Arsenik karşılığında Dominyon Memur'undan.
  • Geçici kadim nesneler eklendi:
  • PvE (Yalnızca maceralar sırasında etkinleşir):
    - Aydanus'un Kutsal Sandığı: Grup'taki bir müttefiğin öldüğünde, 5 saniye süren ve hedefi anında diriltmeni sağlayan bir diriliş etkisi elde edersin. Diriltilen karakter, kendisini - hasardan koruyan bir bariyer elde eder.
    - Yokke'nin Hayat Kurtaran Kalkanı: Sağlığın %30'a düştüğünde, 12 saniye boyunca alınan şifan artar ve sana gelen hasar azalır (Her 90 saniyede bir çalışır).
    - Scrakan'ın Parlak Değneği: Savaşa girdikten sonraki 6 saniye boyunca yaratıklardan daha az hasar alırsın ve verdiğin hasar artar.
    - Gorluxor'un Kan Bıçağı: Düşmanları öldürmeye her yardım ettiğinizde, 12 saniye boyunca verdiğiniz hasarı ve şifayı arttıran bir etki elde edersiniz.
    - Tensess'in Koruyucu Pelerini: Öldükten sonra müttefiklerin sağlıklarının belirli bir miktarı kadar iyileşir ve ayrıca 6 saniye boyunca daha az hasar alırlar.

• PvP (Yalnızca savaşlar ve çarpışmalar sırasında etkinleşir):
    - Durdurulamaz Nemeina Kırbacı: Savaşa girdikten sonraki 6 saniye boyunca verdiğin hasar artar ve aldığın hasar azalır.
    - Nezeb'in Öfke Çayı: Savaşta hasar almak, 3 saniye boyunca seviye başına% 0.2 daha fazla hasar vermeni sağlar.
    - Kanaan'ın Ölümcül Oku: Bir düşmanı öldürdüğünde, sağlığının belirli bir miktarı için iyileşirsin ve ayrıca 15 saniye boyunca daha fazla hasar verirsin.
    - Yasker İrade Tılsımı: Gelen kontrol etkilerinin süresi azalır.
    - Elleken'in Gezgin Çizmeleri: Savaşta hareket etme yeteneklerinin bekleme süresi azalır.

Bölgeler

Suslanger
  • "Fırtına" etkinliğinden elde edinilebilecek yeni başarımlar eklendi.
  • Fırtına etkinliğine katılan öncü karakterler artık yaratıkların alan yeteneklerinden hasar almıyorlar.
  • Fırtına etkinliğinin parçası olmayan yaratıklar artık etkinliğe katılan karakterlere görünmüyor.
  • "Alışılmadık Sabotaj" görevi: Yan görevlerin açıklamaları geliştirildi.
  • "Kaba Kuvvet" görevi: Yan görevlerin açıklamaları geliştirildi.
  • "Gaddar Akrepler" görevi: Artık görev hem Çöl hem de Ambrosia Akrepleri karşısındaki zaferi sayıyor.
  • "Suslanger'ın İyiliği İçin!" görevi: Ek bir ödül eklendi (Acemi Asker'in Sandığı).
  • "İfrit'in Gücüyle Dolma" yeteneğinin artık bir bekleme süresi yok.

Küflü Vadi
  • Alien Force Scrap: Skloka tarafından çağrılan Kemik Hizmetkarlarının gücü düşürüldü.

Irene
  • "Sahne Korkusu" Görevi: Karakterin Galeon Saray'ını terk ettiğinde Tyym-Yyra'nın ortadan kaybolduğu bir sorun giderildi.

Astral Akademi
  • Astral Devriye görevlerini tamamlamanın ödülü olarak elde edilen ekipmanın seviyesi düzenlendi.

Savaşlar

• Başarı İşaretleriyle geçmiş sezonların Ejder Görünümü ekipmanı satın almak artık mümkün.

Takım Maceraları

• Nihaz'ın Hisarı'na ve Tapınak'a erişim sağlandı.
  • Güçlü düşmanları alt etmenin ödülü olarak artık Ejder Ekipmanlarının seviyesi arttırmayı sağlayan Ejder Muskası elde edebilirsiniz.

Kahramanlık Maceraları

• Sıradan ve Astral Kahramanlık Maceralarının yeni sezonu başladı.

Kahramanlar Arenası

• Sezon sona erdi. Güç İmtihanı için görevler sahiplerine gönderildi.

Zanaat

• Derece 1 ekipmanı oluşturmak için gereken kaynak miktarı önemli derecede azaltıldı.
  • Derece 2 ekipmanı elde etmeyi sağlayan malzemeyi oluşturmak için gereken altın miktarı azaltıldı.

Simya
  • Amalgam Konsantresi tarifinin arayüzde gözükmediği bir sorun giderildi.
  • "Düellocunun Cin İksiri" tarafından verilen bonuslar artık 95 seviye karakterler üzerinde düzgün bir şekilde çalışıyor.

Nadir Nesne Dükkanı

• Omnium, Ejder Derisi, Eter İplik ve Adamout Kökü artık eşdeğer zanaat bileşenlerine denk geliyor.

Mucit Mahfazası
  • "Yeniden Dolum" ve "Yankı Koruması" geliştirmelerin yanı sıra "Hareketli Kum" ve "Çöl Borası" modülleri artık sahip olmadan önce uyarlanabilir kabuğun yetenekler arayüzünde görüntülenebilir.
  • "Çöl Borası," "Hareketli Kum," ve "Yıldız Çekimi" yeteneklerinin yanı sıra benzer modüllerin de artık dereceli savaşlara girildiğinde bekleme süreleri sıfırlanıyor.

12

Wednesday, March 31st 2021, 10:02am

12.0.0.19.2

Genel

• Büyü Özü Kazanı ile elde edilen Büyülü İçki'nin karakterlere zayıf türde etki verdiği bir sorun giderildi.
  • Birtakım Saldırı ve Savunma Muskalarını kullanmak için gereken seviye düzeltildi.
  • [Abonelik] Fırtına Gözü Grifon renk düzeni artık Abonelik sunucusunda mevcut.

Ekipman
  • Kademe 2 ekipmanların ayrıştırıldıklarında gerekenden daha az madde verdikleri bir sorun giderildi.
  • Artık önceki katmanın ekipmanlarını Nesnelerin Örsü'nde oluşturabilirsiniz.

Ejder Faktörü
  • Ejder Muskaları artık denk gelen ekipmanların seviyelerini düzgün bir şekilde arttırıyor.

Bölgeler

Suslanger
  • Fırtına sırasında "Pew!" başarımını elde etmenin imkansız olduğu bir sorun giderildi.
  • Öncü kampının olduğu bölgeye Postacı eklendi.

13

Wednesday, March 31st 2021, 10:02am

12.0.0.21

Genel

• Büyü Özü Kazanı ile elde edilen Büyülü İçki'nin karakterlere zayıf türde etki verdiği bir sorun giderildi.
  • Birtakım Saldırı ve Savunma Muskalarını kullanmak için gereken seviye düzeltildi.
  • [Abonelik] Fırtına Gözü Grifon renk düzeni artık Abonelik sunucusunda mevcut.

Ekipman
  • Kademe 2 ekipmanların ayrıştırıldıklarında gerekenden daha az madde verdikleri bir sorun giderildi.
  • Artık önceki katmanın ekipmanlarını Nesnelerin Örsü'nde oluşturabilirsiniz.

Ejder Faktörü
  • Ejder Muskaları artık denk gelen ekipmanların seviyelerini düzgün bir şekilde arttırıyor.

Bölgeler

Suslanger
  • Fırtına sırasında "Pew!" başarımını elde etmenin imkansız olduğu bir sorun giderildi.
  • Öncü kampının olduğu bölgeye Postacı eklendi.

14

Wednesday, March 31st 2021, 10:03am

12.0.0.25

Genel

• Başkentlerde bulunan Kâhinlere, 88. ve 90. seviye karakter gelişimleri için yeni tahminler eklendi.
  • Daha önce 10. seviyedeki kadim nesnelere sahip olup başarımları kazanmamış oyunculara başarımlar verildi.

Ekipman
  • İkinci seviye kalkanın oluşturulmasının silah malzemesi yerine kumaş malzeme gerektirmesine sebep olan bir sorun giderildi.
  • Kademe 2 kalkanların zırh endeksine sahip olmamasına sebep olan bir sorun giderildi.

Bölgeler

Suslanger
  • Gezginler artık çölü daha dikkatli ve temkinli bir şekilde gezmelidir. Tehlike kumun derinliklerinde saklanıyor.

Nadir Nesne Dükkanı

Gizli Güç Mahfazası
  • 'Gezgin'in Hayır Duası' etkisinin süresini hesaplama mekanizması değiştirildi.
  • Artık etkinin süresi, kullanılan kadim nesnelerin her 5 seviyesi için 1 saniye artıyor (maksimum 15 saniye).
  • Relic Master'dan Kadim Nesne Dönüştürücüyü tekrar elde edebilirsiniz.
  • Dönüştürücü ile, kalan ömrünü ve seviyesini korurken, herhangi bir ek kadim nesneyi başka bir (belirli) kadim nesneye dönüştürebilirsiniz. Dönüşüm 10/50/100 Gizemli Sikke gerektirir.

15

Wednesday, April 14th 2021, 10:13am

12.0.0.30

Genel

• Nesnelerin Örsü'ndeki tarif kategorilerinin görünümü düzeltildi.
  • 85-89. seviyedeki karakterlar artık Zaman Boşluğu'nu kullanabilir.
  • Asiler için "Cin" kabuğu aurasının görsel olarak gösterilememesine sebep olan bir sorun giderildi.

Bölgeler

Suslanger
  • Gizemli bir tüccar Suslanger'da ortaya çıktı ve en son çıkan imparatorluk modası ürünlerini satmaya hazır. Ancak onu bulmak kolay olmayacak - yetkililerden saklanarak yerini belli etmemeye çalışıyor.
  • 1. kademe PvE kadim nesnelerini artık Hassan ibn Hottab'dan satın alabilirsiniz.
  • Karnifeks Sesi, artık bir karakter Uro Boros tarafından öldürüldüğünde etkinleşmiyor.
  • "Fırtına'da" etkisi artık Fırtına dindikten sonra çöle geri dönen karakterlere uygulanmıyor.
  • Küçük ve Büyük Hazinelerin görünebilirliği geliştirildi.
  • Konumdaki gün ışığının yoğunluğu azaltıldı.

Irene
  • Irene'den elde edilen oyuncaklar artık savaşlara katılındığında veya bineklerinde ve kabuklarında olan karakterlerde uygulanamıyor.

Al-Rihat Ruins
  • 1. kademe PvE kadim nesnelerini artık Eddard de Delice'den satın alabilirsiniz.

Sınıflar

• "Ölümcül Cinnet" gelişim aşaması:İblis Bilimcinin kendine hasar verdiğinde Yaralar etkisinin kendisine uygulandığı bir sorun giderildi.

• "Tılsım" yeteneği: Etkinin süresinin sona ermemesine rağmen savaş durumundan çıkıldığında bariyerin yok olmasına sebep olan bir sorun giderildi.
  • "Arınma" gelişim aşaması: Artık "Süpüren Alev" yeteneğinin öğrenilmiş olması gerekiyor.

Mistik

• "Acı Yankısı" gelişim aşaması: Artık ek Astral hasarı veriyor.
  • "Zihin Parçaları" gelişim aşaması: "Kötü Ruh" etkisinin savaşta yeniden doğduktan sonra uygulanamamasına sebep olan bir sorun giderildi.

• "Kan Paktı" gelişim aşaması: Kaybedilen sağlık miktarı gerekliliği, etkinin her 1 seviyesi için 1000 birime çıkarıldı.
  • "Kan Alma" gelişim aşaması: Artık Yaşam Bağı ırk yeteneğini etkiliyor.

• "Av Sezonu" gelişim aşaması: Av Sezonu etkisinin, hedeflerin Casus'tan aldığı hasarı arttırmadığı bir sorun giderildi.

16

Wednesday, April 14th 2021, 10:14am

12.0.0.30.2

Savaşlar

• Denklerin Savaşı'na katılımın, "Kan Turnuvası: Kaos Savaş Ustası" görevine dahil edilmemesine sebep olan bir sorun giderildi.

17

Wednesday, April 14th 2021, 10:14am

12.0.0.33

Genel

• "Cin" kabuğunun Pridenler üzerinde hatalı görüntülendiği bir sorun giderildi.

Kıvılcım Gelişim Aşamaları
  • Gelişim aşamalarının yerleri değiştirildi ve sıfırlandı.
  • Yeni gelişim aşamaları eklendi.

Sınıflar

• "Kaderin Cilvesi" gelişim aşaması: Zayıflık etkisinin dost karakterlere uygulanmasına sebep olan bir sorun giderildi.

• "Süpernova" yeteneği: Artık Zayıflık etkisini doğru bir şekilde hedefe uyguluyor.

18

Wednesday, April 28th 2021, 1:08pm

12.0.00.37.1

Genel

• "Hediyesiz Gün Yok" görevlerini tamamlama ödülü olarak artık kostümler ve Lord'un Himayesi'nin "Dolunay" renk düzeninin yanı sıra "Tavuk Bacağı" oyuncağı elde edilemez. (Haftanın Sembolü ödülü ile değiştirildiler ve artık başkentlerdeki Moda Tasarımcıları'ndan satın alınabilirler.)

Arayüz
  • Hedef alındığında karakter bilgisini gösteren özel eklentilerin UI performansı iyileştirildi.

Kan Turnuvası
  • "Al Rihat Gizemleri" ve "Antika Aşığı" görevleri düzenlendi. Artık bu görevleri tamamlamak için, Al Rihat Harabeleri'nde antik sandıklar için çıkan savaşlarda yalnızca yer almanız gerekecektir..

Kıvılcım yetenekleri
  • İkiden fazla bağı olduğunda seçilen gelişim aşamasını sıfırlamanın mümkün olmadığı bir sorun giderildi.

Bölgeler

Astral Akademi
  • Astral Akademiler'de, Sarnaut'un güncel haberlerini maksimum seviyedeki tüm karakterlere anlatmaya hazır olan dedikoducu kızlar belirdi.

Irene
  • Günlük görevlerin sayıları azaltıldı.
  • Günlük görevleri tamamlama ödülü artırıldı.
  • Sosyal Etkinlik sayısı artık haftalık 1000'e sabitlendi. Mevcut misafir etkileşimlerinin toplam sayısı azaltıldı ve etkileşimlerin ödülü artırıldı.
  • Irene'nin sokaklarındaki Ecu Keseleri'nden elde edilen Ecu miktarı artırıldı.
  • "Seküler Görgü" etkinliğine katılım için mevcut olan Ecu miktarı artırıldı.
  • "Büyük Balo: Oyun" görevinden elde edilen Ecu miktarı artırıldı.
  • Büyük Balo: Yarışlar görevine birtakım ufak değişiklikler yapıldı.

Dionik Takımadaları
  • Oyuncular artık "Dionik Oyunları: Dizgin Yarışı"nın başlangıç rampasında kendi bineklerini kullanamazlar.

Küflü Vadi
  • Yasnodolye'deki tüccarlardan satın alınabilen Büyücü, şifacı ve Vahşi Topraklar'ın sihirbazı kostümlerinin görünümü düzeltildi.

Al Rihat Harabeleri
  • Aşağıdaki zanaat kaynakları artık Cosimo de Pluie'den satın alınabilir:
  • Ejder Kıvılcımı Yansıması
  • İblis Özü
  • Ejder'in Çağrısı

Sogot
  • "Onun Çağrısı" görevi: Steppe'nin Kafatası tarafından alınan hasar azaltıldı.
  • "İnanç Adına" görevi: Sarbaz Sais'in saldırılarındaki dengeleyiciler tarafından alınan hasar azaltıldı.

Takım Maceraları

Nihaz'ın Hisarı
  • Artık kudretli düşmanları mağlup ederek kademe 3 ekipmanlarını elde edebilirsiniz:
  • Hedus: Ayakkabı, Kemer, Bileklik, Eldiven
  • Avior: Yüzük, Küpe, Gerdanlık
  • Mirach: Göğüslük, Pantolon, Gömlek, Pelerin

Astral

• Tek bir depolama hücresine yerleştirilebilen maksimum "Çelik Levha" ve "Tahta Kiriş" sayıları artırıldı.

19

Wednesday, May 19th 2021, 11:00am

12.0.00.43 güncellemesi

Genel

• Mystical Djinn Armor's Desert Squall ve Restless Sands yeteneklerinin hasarlarının metanet değerine bağlı olarak arttığı bir sorun giderildi. Yeteneklerin açıklamaları iyileştirildi.

Arayüz
  • Kutsal Silah arayüzü Gardrob'a taşındı.

Bölgeler

Irene
  • Büyük Balo: Yarışlar görevi: Günlük görevin uygun olmadığı bir sorun giderildi.

Suslanger
  • İki yeni Fırtına etkinlik modları eklendi: Cinlerin Göçü ve Çöl Çapulcuları. Modlar her birkaç günde bir etkinleşecek olup tüm gün boyunca devam edecektir. Detaylar, (hangi modun o gün aktif olduğu bilgisi) Cin Kumları'ndaki Hassan ibn Hottab tarafından verilecektir.
  • Bazı sandıkların konumu düzenlendi.
  • Artık çantasında Cin'in Gölgesi nesnesine sahip oyuncular özel bir aura ile belirtilecek olup İfrit'in Öfkesi'nin hazırlığı sırasında haritada işaretlenecektir.
  • "Cin'in Ölümsüzlüğü" etkisi artık 30 dakika sürmekte olup oyundan çıkıldığında yok olmaz. Bu etki ve diğer Cin duaları artık Fırtına dindiğinde veya karakter Fırtına bölgesini
  • kendi kendisine terk ettiğinde ortadan kaybolur.
  • "Büyük Otomobil Hırsızlığı" görevi: Uro-Boros artık manasikleti süren karakterlere saldırmıyor.

Umoyra
  • "Küller ve Unutulma" görevi: Eşlik edilen Hizmetçi Hayalet artık düşmanlardan daha az hasar alıyor.

Sınıflar

• "Kara Perde" yeteneği:
    Mistiğin "Boşluk Gözü" yeteneğinin Kara Perde etkisi altındaki bir Kara Büyücüyü etkilemesine sebep olan bir sorun giderildi.
    İblis Bilimcinin "Acı Prangası" yeteneği ile Kara Perde etkisi altındaki bir Kara Büyücüyü öldürmesine sebep olan bir sorun giderildi.

Zanaatlar

• Cin'in Öfke Toniği, Sihirli Zırh, Saflık, Element Koruması ve Kutsal Koruma iksirleri düzenlendi.

20

Wednesday, May 19th 2021, 11:01am

12.0.00.43.1 güncellemesi

Bölgeler

Suslanger
  • "Kötü Evcil Hayvanlar" Görevi: Artık görev sırasında Nöbetçi Sırtlanları korkutarak kaçırmak doğru bir şekilde sayılıyor. Bu sorun ile karşılaşan karakterler görevi iptal ederek tekrar geri almalıdır.

Rate this thread