You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 30th 2014, 5:32pm

Pimp My Build – Sonuçlar!

Kazanan oyuncuları tebrik eder, yarışmaya gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

İlgili Haber

2

Friday, May 30th 2014, 7:08pm

adam oyun ilk geldiğindeki talentin resmini koyuyo 1 nci oluyor sıkıntı arkadaşda değil

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (May 30th 2014, 7:11pm)

3

Friday, May 30th 2014, 7:09pm

O SADECE HER BÖLÜMDE KOYDUGUM TEMSİLİ RESİM DİKKATLİ BAKARSAN SENDE GORURSUN NORMAL TALLENTİN O OLMADIĞINI
ELEMTEREFİŞ KEM GÖZLERE ŞİŞ DİYELİM BARİ.
<<<<<<<

4

Friday, May 30th 2014, 7:15pm

O SADECE HER BÖLÜMDE KOYDUGUM TEMSİLİ RESİM DİKKATLİ BAKARSAN SENDE GORURSUN NORMAL TALLENTİN O OLMADIĞINI
ELEMTEREFİŞ KEM GÖZLERE ŞİŞ DİYELİM BARİ.

O DEDĞİNİ ÖNCE KENDİN YAP ÇAMUR ATMA KAÇ KİŞİ VAR ORDA DEĞERLENDİREN ONLAR APTALDA Bİ SEN Mİ AKILLISIN REHBERİM HERKESİNKİNDEN ÖNCE ÇIKTI NEYİN ÇALINTISI NEYİN KOPYALA YAPIŞTIRI BİRAZ DESTEKLİ AT BARİ ATACAKSAN YAHU.BAŞKADA CEVAP VERMEYE DAHİ YELTENMİYORUM DİLEDİĞİNİ YAZABİLİRSİN.
<<<<<<<

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (May 30th 2014, 7:16pm)

5

Friday, May 30th 2014, 7:16pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Arkadaşlar ikili diyaloğa geçerken usluplarınıza dikkat edin.
.

6

Friday, May 30th 2014, 7:20pm

spirit in rehberi nasıl ilk 3 e giremez anlamış değilim

7

Friday, May 30th 2014, 7:34pm

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba, Pimp My Build
Etkinliği sonuçlarında 2 Birinci,1 ikinci, 3 üçüncü var kazananlar Türkiye olarak, Bu Diğer ülkelerdede yapıldı yarışma sonuçda kazanamayan arkadaşlarıda emeklerinden dolayı tebrik ediyoruz bu konuyu aramızda tartışırken lütfen kırıcı olmayalım usluplara dikkat edelim buna benzer etkinlikler tekrar olacaktır.
İyi Forumlar...
.

8

Friday, May 30th 2014, 7:57pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Spiritin büyücede 1. olmamasına çok şaşırdım kesin birinci olur diyordum.
Spritin o kadar emeginin bir karşılıgı olmalıydı bence.

9

Friday, May 30th 2014, 8:00pm

birinciyi geç ilk 3 de yok adam bu nasıl iş emeğine yazık :cursing: ;(

10

Friday, May 30th 2014, 8:05pm

Discotech

Professional

• Send private message

Arkadaşlar bir değerlendirilme yapıldı ve açıklandı hepinizin kazanmasını isterim ama kazanan oyuncular yayınlandı herkez emek harcadı hepinize bundan dolayı teşekkür ediyoruz.
.

11

Friday, May 30th 2014, 8:44pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

HADİ TOPLUCA İSYAN EDEK BAN YİYEK !

adam haklı hacı,tartışmayın

12

Saturday, May 31st 2014, 7:19am

spirit in rehberi nasıl ilk 3 e giremez anlamış değilim

Spiritin büyücede 1. olmamasına çok şaşırdım kesin birinci olur diyordum.
Spritin o kadar emeginin bir karşılıgı olmalıydı bence.

birinciyi geç ilk 3 de yok adam bu nasıl iş emeğine yazık :cursing: ;(

Spirit'e yazık olmuş harbiden yaptığı rehber de bilgi akıyordu resmen.Büyük haksızlık.

Desteğiniz için teşekkür ederim. Rehberin sıraya girememe sebebinin diğerlerinden daha kötü olması olmadığını eminin siz de farkettiniz. Daha üst mercilere durumu ilettim. Pazartesi dönüş yapılacakmış.
Righteous in Wrath

13

Saturday, May 31st 2014, 11:04am

Spirit ilk 3'te değil mi :O
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

14

Saturday, May 31st 2014, 11:12am

Arkadaşlar, lütfen konuyu alakasız yerlere çekip gereksiz tartışmalara girmeyin.
Şunu da belirteyim; bu bir yarışmaydı ve doğal olarak kazananlar da oldu, dereceye giremeyenler de. Bunun altında herhangi bir şey arayıp, kendinize haksızlık edildiğini düşünmenize gerek yok. Size göre yeterli olan bir rehberin bize göre eksik noktaları olabilir, bunu burada tartışacak değiliz. Sonuçları beğenmiyor olsanız bile saygı duymanız gerekir.

This post has been edited 1 times, last edit by "Drakdish" (May 31st 2014, 12:03pm)