You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, December 3rd 2021, 4:01pm

Oyuna olan ilginin çok azalması ve bazı durumlar

Merhaba herkese iyi forumlar size rahatsız edici hale gelen bazı durumları dile getirmek istiyorum

1- Yaklaşık 10 yıldır bu oyunu oynuyorum ilk defe bu kadar az online sayısı var Kan turnuvası etkinliği var ama görevleri yapabilecek oyuncu sayısı çok az çoğu kişi oyunu bıraktı yada haftada 1-2 gün giriyor
buna bir çözüm bulunması gerek server birleşmesi yada bırakan oyuncuları geri dönmeye teşvik edici bir şeyler

2- Bazı oyuncuların bariz program yada benzeri bir şeyler kullanması ve bu oyunculara ceza verilmemesi anlıyorum oyuncu sayısı azalmasın ama savaş girdiğinde rahatsız edici bir durum ortaya çıkıyor

3- Nihaz raidini yapabilen ve 3. kademe itemleri alanlar bariz bir şekilde diğer oyunculara 5-6k çoşku farkı atıyor ve bu durum savaşlarda can sıkıcı hal alıyor diğer oyuncuların bu durumla başa çıkması zor biraz eşitlenmesi gerek item sisteminin diye düşünüyorum

4- Oyuncuların eskiden olduğu gibi gurup olarak balaçal yada alrihat benzeri bir yerde farm yaparak gold kasmasının önü açılmalı bunun oyuna haraketlilik getireceğini düşünüyorum

5- İlgi Çekici günlük giriş ödülleri yada benzeri ödül sistemi iyi hale getirilmeli diye düşünüyorum oyunun biraz reklamı yapılmalı böyle güzel bir oyun heba olmasın diyorum

Aklıma gelen bazı durumları ilave ettim

Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar

This post has been edited 2 times, last edit by "wolfturk" (Dec 5th 2021, 4:29am)

2

Wednesday, December 29th 2021, 9:06pm

Oyunun sürekli aynı şeyleri tekrarlaması bırakılmasının en önemli sebebi item yap yenisi gelsin yeni item yap o da çöp olsun sürekli olmaz böyle ayrıca Türk oyuncuların euro karşısında ezilmesinin ve bunu yönetimin görmezden gelmesi yıllardır gelişmeme ve insanların oyunu bırakma sebleridir.

3

Thursday, December 30th 2021, 11:52am

Oyunun sürekli aynı şeyleri tekrarlaması bırakılmasının en önemli sebebi item yap yenisi gelsin yeni item yap o da çöp olsun sürekli olmaz böyle ayrıca Türk oyuncuların euro karşısında ezilmesinin ve bunu yönetimin görmezden gelmesi yıllardır gelişmeme ve insanların oyunu bırakma sebleridir.

Allods Online'da Türk oyuncularımız için "Sabit kur" kararı aldık. Çok kısa zamanda TL olarak Kristal temin edebileceksiniz.

4

Thursday, December 30th 2021, 7:51pm

Allods Online'da Türk oyuncularımız için "Sabit kur" kararı aldık. Çok kısa zamanda TL olarak Kristal temin edebileceksiniz.
Teşekkür ederiz o vakit

5

Saturday, January 22nd 2022, 1:06am

6 senedir ara vermiştim şimdi tekrar sıfırdan başlamak istiyorum oyuncu sayısının azlığı göz korkutuyor sabit kur gibi iyileştirmelerden sonra gelecek var mı sizce oyunda? Böyle güzelim oyunun heba olmasını hiç istemiyorum ama biri dürüstce cevaplayabilir mi oyunun geleceği hakkındaki sorumu?