You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, January 21st 2022, 2:03pm

Global Kostüm Satışı: Şimdi sizlerle! - 21/01/22

Arkadaşlar!

İttifak ve İmparatorluk tarafları mimarları kaçmaya zorladıklarından dolayı. Organizatörler tüm büyük Meslek eğitmenleriyle birlik olup, Sarnaut'un özel sakinlerine muhteşem bir etkinlik sunmaya karar verdiler. Moda hayranları sizlere en güzel ve özel kostümlerini sunmaktan dolayu gurur duymaktadırlar! Global Kostüm satışına hoş geldiniz!

Bugünden itibaren Sarnaut'un her tarafında kostüm edinebilirsiniz! Tarihsel kostümler, etkinliklere özel ve kaderimsi kostümle ve de daha fazla sürprizler sizleri bekliyor!

Almak istediğiniz kostümlere Gardırobunuza girerek, "Satın al" seçeneğine tıklayarak temin edebilirsiniz (standart olarak Ctrl + U). Sakın kaçırmayın!

Bu etkinlik 27 Ocak, Türkiye saati 14:00'a kadar devam edecek. Bu fırsatı sakın kaçırma! İttifak ve İmparatorluk taraflarının mimarlar üzerindeki zaferlerini tamama erdirmelerine çok az kaldı. Bu süreçte şık görümek istersiniz, değil mi?

İyi eğlenceler!

«Allods Ekibi»

Rate this thread